Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 gru 2012, o 20:21 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Śniło mi się że weszłam do jakiegoś pomieszczenia i naprzeciwko mnie stał Jezus Chrystus... Podeszłam bliżej uklęknęłam przed nim, przeżegnałam sie a następnie wstałam podałam mu dłoń i ucałowałam ją.
Miałam iść dalej ale zauważyłam że po jego prawej stronie stoi nasz były Papież - Jan Paweł II w białej szacie. Również uklękłam i uścisnęłam mu dłon.

Co ten sen oznacza?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2012, o 14:40 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Na moje oko podkreśla błędne przekonanie, że nauki Chrystusa mają coś wspólnego z naukami kościoła... Ale specjalistą nie jestem :D

Edit: Może sen miał Cię skłonić do tego typu refleksji.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2012, o 21:22 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
A ja myśle ze sen moze oznaczal ze w trudnych momentach mam zapewniona opieke i blogoslawienstwo... Nie wiem ale jak czytalam w senniku to wlasnie takie znaczenie bylo.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2012, o 22:37 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Całkiem możliwe, moim zdaniem sny powinno się interpretować bardzo indywidualnie. Dla dwóch różnych osób ta sama sytuacja może oznaczać zupełnie co innego. Taka szybka refleksja z mojej strony :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2012, o 22:56 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
zgodziłabym się z Tobą. Na nasze sny ma wpływ wiele czynników. Załozmy np., ze mi sie przyśnił taki sen . Dla mnie byłby on ostrzeżeniem.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2013, o 17:09 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:23
Posty: 46
Podziękowań: 9
truelife
moim skromnym zdaniem nalezy tu interpretować Twoje postępowanie w stosunku do tych postaci (jak to pisałam kichnęłam- więc prawda!:D). Możliwe, że był to sprawdzian Twojej wiary, bo w snach nie mamy kontroli nad tym co robimy, więc robimy to co naprawdę czujemy.
Wg mnie ten sen i Twoje zachowanie to bardzo dobry znak na przyszłość :)
Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2013, o 18:27 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2013, o 13:56
Posty: 42
Lokalizacja: Lublin
Podziękowań: 2
Ważne jest co wtedy czułaś, nie tylko samo istnienie postaci. Ja niedawno miałem sen z Benedyktem XIV podczas którego odczuwałem wszechogarniającą dobroć płynącą z tego człowieka.

Ja to interpretuję jako potrzebę bycia w takiej bezpiecznej przystani. Ponadto sen uświadomił mi potrzebę bezpieczeństwa.

Dlatego jak widzisz... odpowiedz sama sobie na pytanie - co Ty czułaś w tym śnie? Jakie przeżywałaś wtedy emocje? Czy towarzyszyły temu jakieś inne bodźce takie jak np. zapach czy muzyka?

Mając pełny obraz snu można łatwiej go zinterpretować.

Pozdrawiam serdecznie!
Tomek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2013, o 22:54 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Se byl dosyc dawno wiec nie pamietam dokladnie co czulam... Wiem tylko ze bardzo chciałam Go dotknac bo wierzylam ze dzieki temu mnie uzdrowi, uwolni od cierpienia, chorob itp.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL