Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2013, o 14:36 

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 13:31
Posty: 9
Podziękowań: 0
Jak miałam z 2 latka, to nawiedziła mnie dusza pewnej kobiety z okolic, co nie żyła długo. Nie mogłam spać i płakałam, moja mama ją widziała. Więc po rozmowie z prababcią moją, zapłacili majątek na modlitwę w Częstochowie. Pomogło.
W wieku 4 lat podobno też widziałam pewne rzeczy, typu stworzenia o wielkości psa.
Potem w 8klasie byłam martwa z 3 minuty, więc wróciłam, nie pamiętam co było, ale zmieniło mnie trochę, wiedziałam, że mam misję.

Warto dodać, że jako dziecko 2razy widziałam demona w śnie, którego widziała moja siostra, a także inna osoba z rodziny mamy, tak dowiedziałam się, że prawdopodobnie ktoś rzucił klątwę na rodzinę kiedyś.

Podobno także obserwuje mnie silny demon, który ma swoje stworzenie i coś chcą ode mnie.

Znajomy co próbował na mnie Reiki, prawie zemdlał, a ja mam zdolność patrzenia inaczej na świat, widzę nie to co ludzie pokazują, ale to co czują, więc jestem przez to wrażliwa, tolerancyjna, bo czuję ból ludzi gnębionych. Mam też wiedzę z rozwoju osobistego, to co czytam o psychologii, NLP, o wizualizacji, mam tą wiedzę odkąd pamiętam, ale nie stosowałam jej dla siebie, bo zawsze uważałam, że moje życie nie jest nic nie wartę. Dlatego skupiam się na innych, a nie siebie, dopiero teraz skupiam się też na sobie i czuję różnicę.

Ogólnie moje zdolności, doświadczenia, mój nieprzeciętny umysł, dają mi do zrozumienia, że czeka mnie misja jakaś. No, ale może jestem szalona tylko :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2013, o 18:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Po tej stronie szalony. Witaj w klubie.

Właściwie to niewielu ludzi jest zdrowych psychicznie, więc nie ma po co jakoś mocno się krytykować.
Demon mówisz... Polecam moją modlitwę. Zamieściłem ją niedawno, gdzieś na forum... Tą o złotym... nie będę psuł niespodzianki ;)

A ten demon to przedstawił się? Pewnie nie. One zawsze takie są. No zupełnie bez kultury :p

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL