Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 cze 2013, o 20:09 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
chciała bym prosic żeby ktoś mi pomógł obiektywnie ocenić ten rozkład.
Między mną a tym kolega dłuższy czas coś było. Ale ostatnio jakos sie zmieniło i chciałam go zrozumieć, a więc:
1.co go przy mnie trzyma? kapłan, mag, moc więc napewno mu sie podobam o czym mówi moc, kapłan tu oznacza ze z grzeczności? Nie wiem.. Ciężko mi te karty razem połączyć.
2. Co on by chciał?pustelnik, cesarzon chce mieć nad wszystkim kontrolę o tym mówi cesarz ale myśli o nas lecz sam nie wie czy chce związku?
3. Czy będziemy razem? Wisielec, kochankowie, umiarkowanie więc jak narazie będziemy w zawieszeniu nic sie nie zmieni, będziemy tak skakać między przyjaźnią a czyms poważniejszym, a umiarkowanie może oznaczać ze w końcu damy sobie z tym spokój?
....
Najprawdopodobniej źle to interpretuje, bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co o tym myśleć

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


Ostatnio edytowano 9 cze 2013, o 20:25 przez bellis, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2013, o 20:14 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:39
Posty: 74
Podziękowań: 27
faktycznie dość ciężko się interpretuję , nie lubię interpretować czyiś kart :( których ja nie wyciągałam, ale radziłabym sumować w podpunkcie 3 arkana i odjąć od 22 zobaczyć jaka karta wyszła.
i wtedy ją spróbować zinterpretować.

_________________
Wróże z kart tarota, tylko rozkłady partnerskie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 10 cze 2013, o 15:33 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:05
Posty: 73
Podziękowań: 5
Cesarzowa napisał(a):
faktycznie dość ciężko się interpretuję , nie lubię interpretować czyiś kart :( których ja nie wyciągałam, ale radziłabym sumować w podpunkcie 3 arkana i odjąć od 22 zobaczyć jaka karta wyszła.
i wtedy ją spróbować zinterpretować.

Gdy sumuje ostatni punkt wychodzi koło fortuny czyli ze jak narazie nie dowiem sie nic.. Koło fortuny mi zawsze wychodzi gdy moja relacja les" zmienna" ale nie dzieje sie nic poważnego

_________________
"Nie warto rezygnować z marzeń , tylko dlatego że są one dalej niż na wyciągnięcie ręki.. Należy postawić sobie krzesło, skrzynie, drabinę i nawet skakać po nie.. Bo warto.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 cze 2013, o 15:33 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
1.co go przy mnie trzyma? kapłan, mag, moc
2. Co on by chciał?pustelnik, cesarz
3. Czy będziemy razem? Wisielec, kochankowie, umiarkowanie

1. on jest zasadniczy, silny, pewny siebie, władczy więc zawsze robi to co uważa za słuszne, kieruje sie tylko swoim zdaniem - może przy Tobie czuje sie jak prawdziwy mężczyzna, może wykorzystać swój potencjał, i na pewno też pociąg seksualny
2. (cesarz drugi raz?) chciałby rządzić, mieć poczucie dominacji, jeśli od Ciebie to uzyskaprawdopodobnie pozostanie przy Tobie
3. na razie sie Ciebie trzyma bo łączy was fizyczność, przyciągasz go ale on chyba ma kogoś innego i musi zdecydować, potem możecie być przyjaciółmi wasza relacja będzie stabilna

jeśli moge Ci coś doradzić w sprawie tego cesarza - cesarz zawsze wybierze to codla niego korzystniejsze, wygodniejsze z jego punktu widzenia więc jak bardzo Ci na nim zależy powinnaś być taka kobieca, delikatna i raczej wycofana, z rezerwą, nie bądź za bardzo wylewna, nachalna, on musi mieć poczucie że zdobył coś sam i nad tym jakby panuje a poza tym nie kieruje sie uczuciami, jest zasadniczy i obowiązkowy także jak już sam zdecyduje, że będzie z Tobą to dopełni obowiązku


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2013, o 09:31 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:31
Posty: 28
Podziękowań: 7
Czy będziecie razem to zależny od Was :)
On tutaj jest dość egoistyczny i raczej ukierunkowany na samego siebie, widać,że nie myśli długofalowo i np związku na całe życie itd.
Z kart nie widać płomiennego uczucia, raczej pragmatyzm- też czas kiedy trzeba zadecydować czy ma wygrać serce czy rozum i wybrać tez jedną osobę, konkretną, widać trwanie takie w koleżeńskim układzie, jak na ten czas.

Powodzenia!


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL