[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jan Witold Suliga
PostNapisane: 24 mar 2015, o 08:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 13:53
Posty: 67
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Co myślicie o Panu Sulidze? Jego tarocie, nawróceniu i odwróceniu? Jestem bardzo ciekawa waszego zdania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2015, o 08:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Również czytałam na jego temat. Chciałam nawet uczyć się u niego tarota. Jego historia na pewno fascynuje, ale też ma wspólne elementy z moją, może dlatego mi się podoba.. Jest "coś", co mnie odsuwa od tego człowieka, nie potrafię powiedzieć co to jest. Kiedyś do niego napisałam, ale nie otrzymałam odpowiedzi, więc już więcej nie kontaktowałam się, widocznie tak miało być.
Chyba skoro pytasz, też nie jesteś pewna co do niego ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2016, o 14:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2016, o 19:30
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 0
Moim zdaniem nie ma się czym ekscytować. Jak dla mnie jest to zdecydowanie przerost formy nad treścią, jednak wiadomo co kto lubi i co kto uważa. Ja staram się iść własną drogą i myślę, że najlepiej na tym wychodzę. Rzeczywiście, jeżeli się kontaktowałaś a nie otrzymałaś odpowiedzi to tak musiało być.

_________________


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL