Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2013, o 07:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 1
Podziękowań: 0
Urodziłam się 31.08.1988

1. Czy w końcu w tym roku zakocham się ze wzajemnością?
2. Czy podjęłam dobrą decyzję zmieniając pracę?
3. Czy moje zawodowe plany się powiodą?

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Michalina


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2013, o 14:04 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1423
Podziękowań: 694
Witaj Michalino :)
1. Czy w tym roku zakochasz się zw wzajemnością? - Tutaj mam dla Ciebie kilka możliwości. Pierwsze na co zwrócę uwagę, to karty, które wypadły podczas tasowania i to jest dla Ciebie informacja, że powinnaś odnowić kontakt z kimś z przeszłości, może ten pan już wcześniej chciał się do Ciebie zbliżyć a Ty byłaś obojętna? lub może Ty chciałaś, a on był wtedy zajęty? On rozmyśla o Tobie, możliwe, że nie jest zadowolony z obecnego związku. Jak wygląda? Mogę powiedzieć, że szatyn, w tym samym wieku co Ty lub o kilka lat starszy. Z takich ważniejszych cech charakteru, to zasadniczość i egoizm, ale również jest towarzyski i wie czego chce od życia.
Teraz analizuję już karty z rozkładu i tak, masz wielkie szanse, na to, aby spotkać miłość w tym roku. Pierwsza okazja może nadarzyć się już niedługo, jak będziesz na wakacjach lub gdzieś wyjedziesz, wtedy spotkasz starszego od siebie szatyna, który przywiązuje dużą wagę do rodziny, może nawet ma lekko konserwatywne zasady i ciężko się z nim dogadać oraz dojść do porozumienia, ale możliwe jest, że znajomość będzie przez Was kontynuowana. To będzie wzajemna miłość, tylko zarówno Ty jak i ten pan musicie być pewni, ze chcecie być ze sobą, to wtedy szanse na przyszłość są duże. Nie warto wchodzić w nowy związek, jeżeli jest ktoś inny, dopiero po uporządkowaniu zaległych sprawy, wyjaśnieniu wszystkich nieporozumień, należy zamknąć stary rozdział życia, a otworzyć nowy.
2. Czy podjęłaś dobrą decyzję zmieniając pracę? Zapewne był jakiś powód, przez, który postanowiłaś zmienić miejsce pracy, to było Twoje, przemyślane działanie. Zrobiłaś krok ku nowemu, otwarłaś się na nowe możliwości i wyzwania, więc to na pewno jest dla Ciebie dobre. Myślę, że to już jest fakt dokonany - zmieniłaś i tyle, stało się, czasu nie da się cofnąć. Teraz od Ciebie zależy jak wykorzystasz nowy czas, ten, który właśnie teraz jest... Wykorzystaj go tak, abyś nie żałowała. I po kilku miesiącach, czy latach cieszyła się z drogi, którą wybrałaś. Z tej decyzji, o zmianie pracy, bo ona na pewno przypadkowo nie została przez Ciebie podjęta, a więc teraz ciesz się tym co masz, nie rozmyślaj, czy dobrze zrobiłaś, czy źle i co by było "gdyby....". To już przeszłość.
3. Czy Twoje plany zawodowe się powiodą? Tak, powiodą się, ale mimo wszystko jeżeli masz kilka tych planów, to powinnaś realizować jeden po drugim, nie wszystkie na raz. Przeszkody będą, możliwe, że ludzie, od których te plany są zależne będą robić problemy, stawiać opór, odsyłać do innych osób, wymagać jakiś dokumentów? Na pewno włożysz w spełnianie tych planów wiele wysiłku, ale cierpliwość i wiara, że się uda doprowadzą Cię do sukcesu.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! :)

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL