Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 22:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witam,

Opis sytuacji: Na chwile obecną rozstaliśmy sie jakiś czas temu i nie mamy ze sobą kontaktu, z racji tego, iż postanowiłam trochę po olewać pana X gdyż jest nieugięty i nie chce zrobić pierwszego kroku w moją stronę, więc spytałam się kart jakie zmiany czekają naszą relację ( mnie i pana X ) w najbliższym czasie?

6 pucharow/ 10 pucharow/ 9 pucharow = moc

Chyba odrodzi się u nas miłość i chyba wrócimy do siebie tak normalnie już, będzie tylko miłość i zbliżymy się do siebie i będą wyznania już takie jawne i będziemy szczęśliwi

Czy ktoś jeszcze zerknie :ympray:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2014, o 12:42 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 kwi 2014, o 15:39
Posty: 7
Podziękowań: 1
Witam :)
Zerknęłam i myślę ,że pan x nie może przestać o Tobie myśleć, wiele was łączy, jest co wspominać.
Myślę ,że pan się odezwie i porozmawiacie sobie szczerze a wtedy miłość wróci z większą siłą. :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL