[ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2014, o 19:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Jakie uczucia do mnie żywi pan XY ?

Król kier Dama Pik król Pik

Król Kier , mówi o tym że chciał by byc moim partnerem ale co tu o uczuciach mówi para pików?
Chyba nie uważa mnie za czarownicę lub tez osobe niegodną zaufania?
Może uważa że poprostu łączą nas wspolne sprawy i jestem dla niego bratnią duszą?
No chyba że on chce sie ze mna zestarzeć ? =)) , tak mi sie skojarzyło bo skoro Dama Pik moze oznaczać starszą kobiete to..moze to wspólna starość ;)
Nie podobaja mi sie tutaj te piki #:-s


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2014, o 20:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2014, o 18:24
Posty: 31
Podziękowań: 14
Pytasz o jego uczucia:)Na pewno uczuć brak ..nie można tutaj w ogóle mówić o miłości czy romansie.. raczej wskazałabym,że może wystawić Cię do "wiatru"..ja bym tej osobie nie zaufała.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2014, o 09:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
Witaj Izabello :)

natomiast ja uważam że ten pan darzy cie uczuciem i chciałby z tobą stworzyć związek.

ta para pików to związek ludzi doświadczonych, po przejściach, którzy czasy szalonej i namiętnej miłości maja już za sobą a ich związek oparty jest na głębokiej przyjaźni , porozumieniu dusz i wzajemnej trosce o siebie. tutaj nie spodziewaj się uczuciowych wzlotów miłosnych czy erotycznych szaleństw ale w zamian otrzymasz ciepło, serdeczność, a także czułość i wsparcie partnera. to taki stabilny związek ale trochę nudny.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2014, o 13:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
ja bym tej osobie nie zaufała.


tak, tu tez mam obawy, tym bardziej że to jest odnowienie starego związku, więc tysiąc mysli przebiega mi przez głowę :-*

Cytuj:
natomiast ja uważam że ten pan darzy cie uczuciem i chciałby z tobą stworzyć związek.

ta para pików to związek ludzi doświadczonych, po przejściach, którzy czasy szalonej i namiętnej miłości maja już za sobą a ich związek oparty jest na głębokiej przyjaźni , porozumieniu dusz i wzajemnej trosce o siebie. tutaj nie spodziewaj się uczuciowych wzlotów miłosnych czy erotycznych szaleństw ale w zamian otrzymasz ciepło, serdeczność, a także czułość i wsparcie partnera. to taki stabilny związek ale trochę nudny.


dopiero po przeczytaniu Twojego postu przypomniało mi się że piki to taka trochę nuda A Król Pik może mówić o tym ze pan , dojrzał, przemyslał swoje postepowanie..

dziękuje wam obu serdecznie @};-


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2014, o 13:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
cieszę się że mogłam pomóc :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lip 2014, o 15:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2014, o 18:24
Posty: 31
Podziękowań: 14
Izabello zadaj sobie pytanie co było przyczyną rozpadu tego związku:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2014, o 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
cieszę się że mogłam pomóc :)


Dziękuję wam za pomoc, dzięki waszym podpowiedziom zawsze uczę się czegoś nowego :)

Cytuj:
Izabello zadaj sobie pytanie co było przyczyną rozpadu tego związku:)


wydaje mi się że zwyczajnie szybciej ,,dorosłam,, niż on..


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL