Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2013, o 21:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 22:01
Posty: 2
Podziękowań: 0
Irisa napisał(a):
Rachela napisał(a):
Dlatego myślę, że w zamian za udostępnienie mi książki, w ciągu dwóch tygodni mogła bym napisać "kilka" wartościowych i obiektywnych (to, że interesuję się tematem, nie znaczy, że wszystko przyjmuję jako wartościowe i słuszne) słów na jej temat, a także polecić ją znajomym, którzy również interesują się taką tematyką.


Fajnie, że napisałaś swoją propozycję, ale to wcale nie znaczy, że właśnie ta książka się ukaże i będzie dostępna do recenzji, wszystko zależy od wydawnictwa Illuminatio.
W tym temacie podajemy tytuły książek, a jeżeli wydawnictwo Illuminatio przychyli się do tych propozycji i wstawi na forum którąś z książek, to wtedy należy uzasadnić, dlaczego to właśnie do ciebie ma trafić dana książka. Wybór recenzenta również należy do Illuminatio.


Doskonale o tym wiem i to rozumiem, przecież nie napisałam "Proszę na ten tychmiast przysłać mi książkę, bo ja chcę". Podałam tylko swoją propozycję i podałam swoje argumenty, dlaczego akurat ta książka. Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2013, o 22:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 maja 2013, o 21:56
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witajcie! ;)

To ja pozwolę sobie na wskazanie upragnionych przez siebie typów, a są nimi:

1. Myśli stają się rzeczami - Mike Dooley - szalenie ciekawa tematyka, podnoszona przez wielu autorów. Interesujące, czy na tle innych, przeczytanych pozycja ta czymś mnie zaskoczy, mam nadzieję, że pozytywnie.

2. Świat nieograniczonych możliwości Mike Dooley - o tym, że możemy wszystko, trąbi co druga książka, świat podsuwa nam ofertę, wystarczy tylko po nią sięgnąć, a magia zaczyna dziać się sama. Naiwne to podejście, w moim subiektywnym odczuciu. Być może jednak ta akurat książka zada kłam moim przemyśleniom?

3. DMT. Molekuła duszy Rick Strassman
4. Modlitwy psychodeliczne Leary Timothy

3-4 tematykę tę znam z relacji ludzi, którzy używali psychodelików oraz książek Stanislava Grofa. Powyżsi autorzy zapewne rzucą nieco więcej światła na sprawę, pozwolą mi spojrzeć na poruszane zagadnienia z szerszej perspektywy, pozostawią mnie z nową dla mnie jakością przemyśleń.

5. Projekcja astralna dla początkujących Edain McCoy
6. Między niebem a ziemią Twyman James F.
5-6 kolejna woda na mój młyn z racji zainteresowań życiem po śmierci, kwestią śmierci klinicznej, doświadczeń z tzw. pogranicza. To dla mnie wzruszający i skłaniający do zadumy obszar lektur. Sądzę, że te dwie pozycje również takimi mają szansę się stać.

7. Jak zostać przywódcą stada Millan Cesar i in. - no cóż... to ciekawe wyzwanie z racji mojego kierunkowego do pracy ze zwierzętami (psy, koty) wykształcenia, które jak najbardziej wprowadzam w czyn, stosując inne metody niż Millan.

Mam nadzieję, że wydawnictwo zechce uraczyć mnie jedną z powyższych pozycji, a ja z kolei zdołam stanąć na wysokości zadania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 10:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
bardzo bym chciał:
Diamentowe Ostrze - Roach Gesze Michael

:)

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2013, o 17:02 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Chciałbym Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2013, o 17:27 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Chętnie zapoznałbym się z Astrologią dla Początkujących - Joann Hampar, Osobistymi Symbolami Sukcesu - Fratera *to o magii sigili, coś, czym się zajmuję*. Ciekawymi pozycjami wydają się także: Gdzie żyją Demony - Fratera i Magija Niska DuQuette'a. No może jeszcze Richard Webster - Geomancja dla początkujących. Wiąże się to z dywinacją, więc może wspomoże moje zmagania z tarotem.

lista życzeń zaktualizowana :D


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL