[ Posty: 23 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2013, o 20:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 21:01
Posty: 2
Podziękowań: 0
Irisa napisał(a):
Rachela napisał(a):
Dlatego myślę, że w zamian za udostępnienie mi książki, w ciągu dwóch tygodni mogła bym napisać "kilka" wartościowych i obiektywnych (to, że interesuję się tematem, nie znaczy, że wszystko przyjmuję jako wartościowe i słuszne) słów na jej temat, a także polecić ją znajomym, którzy również interesują się taką tematyką.


Fajnie, że napisałaś swoją propozycję, ale to wcale nie znaczy, że właśnie ta książka się ukaże i będzie dostępna do recenzji, wszystko zależy od wydawnictwa Illuminatio.
W tym temacie podajemy tytuły książek, a jeżeli wydawnictwo Illuminatio przychyli się do tych propozycji i wstawi na forum którąś z książek, to wtedy należy uzasadnić, dlaczego to właśnie do ciebie ma trafić dana książka. Wybór recenzenta również należy do Illuminatio.


Doskonale o tym wiem i to rozumiem, przecież nie napisałam "Proszę na ten tychmiast przysłać mi książkę, bo ja chcę". Podałam tylko swoją propozycję i podałam swoje argumenty, dlaczego akurat ta książka. Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2013, o 21:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 maja 2013, o 20:56
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witajcie! ;)

To ja pozwolę sobie na wskazanie upragnionych przez siebie typów, a są nimi:

1. Myśli stają się rzeczami - Mike Dooley - szalenie ciekawa tematyka, podnoszona przez wielu autorów. Interesujące, czy na tle innych, przeczytanych pozycja ta czymś mnie zaskoczy, mam nadzieję, że pozytywnie.

2. Świat nieograniczonych możliwości Mike Dooley - o tym, że możemy wszystko, trąbi co druga książka, świat podsuwa nam ofertę, wystarczy tylko po nią sięgnąć, a magia zaczyna dziać się sama. Naiwne to podejście, w moim subiektywnym odczuciu. Być może jednak ta akurat książka zada kłam moim przemyśleniom?

3. DMT. Molekuła duszy Rick Strassman
4. Modlitwy psychodeliczne Leary Timothy

3-4 tematykę tę znam z relacji ludzi, którzy używali psychodelików oraz książek Stanislava Grofa. Powyżsi autorzy zapewne rzucą nieco więcej światła na sprawę, pozwolą mi spojrzeć na poruszane zagadnienia z szerszej perspektywy, pozostawią mnie z nową dla mnie jakością przemyśleń.

5. Projekcja astralna dla początkujących Edain McCoy
6. Między niebem a ziemią Twyman James F.
5-6 kolejna woda na mój młyn z racji zainteresowań życiem po śmierci, kwestią śmierci klinicznej, doświadczeń z tzw. pogranicza. To dla mnie wzruszający i skłaniający do zadumy obszar lektur. Sądzę, że te dwie pozycje również takimi mają szansę się stać.

7. Jak zostać przywódcą stada Millan Cesar i in. - no cóż... to ciekawe wyzwanie z racji mojego kierunkowego do pracy ze zwierzętami (psy, koty) wykształcenia, które jak najbardziej wprowadzam w czyn, stosując inne metody niż Millan.

Mam nadzieję, że wydawnictwo zechce uraczyć mnie jedną z powyższych pozycji, a ja z kolei zdołam stanąć na wysokości zadania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 09:43 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 13:14
Posty: 17
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 11
bardzo bym chciał:
Diamentowe Ostrze - Roach Gesze Michael

:)

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
Poprzednia strona  1, 2, 3


horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL