Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 mar 2017, o 18:51 

Dołączył(a): 31 mar 2017, o 18:35
Posty: 1
Podziękowań: 0
Ostatnio dużo szukam na temat psychologii, rozwoju osobistego i równowagi, ale jest tyle żódeł, że sam już nie wiem, w co wierzyć i gdzie szukać pomocy. Wysyp "coachów" swoją drogą, staromodni psycholodzy swoją drogą. Tu np trafiłem na całkiem zgrabne porównanie definicji coach / trener / mówca:
, ale nie jestem specjalistą i sam już nie wiem jakich źródeł używać i skąd czerpać wiedzę. Czy macie jeszcze jakieś sprawdzone, dobre źródła? Dajcie znać:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwi 2017, o 15:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
medytacja vipasana


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2017, o 10:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Nowy sposób na samo reklamę ? :YMSMUG:
Nie lubię technik marketingowych, manipulacyjnych ..robienie z ludzi debili... oby robili tylko z Siebie :ymparty:

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL