[ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: jak to wyszło
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 13:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Upatrzyłam sobie samochód , w piątek wypłaciłam pieniążki z banku a w przyszłym tygodniu miałam auto zakupić . Niestety ktoś mnie ubiegł i auto już kupił #:-s Wcześniej zadałam takie pytanie:

Czy warto kupić upatrzone auto?

As karo odw. 8 karo odw. 9 kier

po tej 9-tce kierowej myślałam że pomimo wszystko będe zadowolona ale jednak nie As karo mówił że ktos mi przekaże niezbyt miła informacje no i tak się stał #:-s Tyle że nadal nie rozumiem tu 9 kier :-s


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jak to wyszło
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 13:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
.... ja to widzę tak: 9 kier to szczęście więc ...

- dobrze się stało, że tego auta nie kupiłaś, bo np mogło mieć wady itp.
- trafisz na bardziej korzystniejszą ofertę i w sumie będziesz zadowolona, że ktoś cię ubiegł i nie kupiłaś tego auta.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jak to wyszło
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 14:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, teraz tym bardziej się cieszę że go nie kupiłam :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 14:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 20:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
A nie uważacie, że takie wspomaganie się kartami, w takich błahych sprawach jest conajmniej wyczulonym nadwrażliwieniem?
Można sobie sprawdzić w kartach coś odnośnie życia, choroby, itp. ale zakup samochodu?
Co będzie potem? ''Czy zdążę na autobus?''
Nie chce tu nikogo obrażać ani nic, tylko moim zdaniem jest to przesadą i ludzie za bardzo żyją tą ezoteryką, zbyt się na niej opierają.
Nie sądzicie, że to zabiera wam życie?
Czy jak wyjdzie wam w kartach, żeby nie zapłacić rachunków to nie zapłacicie bo tak karty mówią?
Trochę realności.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jak to wyszło
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 15:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
....a jak inaczej nauczyć się odczytywać karty, jak nie na sobie i właśnie tych błahych sprawach ?
''Czy zdążę na autobus?''- to też dobre pytanie do ćwiczeń bo można szybko zweryfikować odpowiedź :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jak to wyszło
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 15:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Wiesz, dla mnie zakup samochodu nie jest blacha sprawą tym bardziej że trzeba wydać konkretne pieniądze a w dodatku pożyczone, po co mam kupić auto które będzie sprawiało problemy?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 16:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Sen napisał(a):
A nie uważacie, że takie wspomaganie się kartami, w takich błahych sprawach jest conajmniej wyczulonym nadwrażliwieniem?
Można sobie sprawdzić w kartach coś odnośnie życia, choroby, itp. ale zakup samochodu?
Co będzie potem? ''Czy zdążę na autobus?''
Nie chce tu nikogo obrażać ani nic, tylko moim zdaniem jest to przesadą i ludzie za bardzo żyją tą ezoteryką, zbyt się na niej opierają.
Nie sądzicie, że to zabiera wam życie?
Czy jak wyjdzie wam w kartach, żeby nie zapłacić rachunków to nie zapłacicie bo tak karty mówią?
Trochę realności.

Przeczytałeś Regulamin Interpretacji? Jak nie, to przeczytaj, tam jasno pisze, że jak nie masz nic do napisania, to po prostu do tematu nie zaglądaj!
A o pytania do ćwiczeń i wzajemnej interpretacji się nie martw, bo to nie Twój problem, a tym bardziej nie Ty udzielasz na to odpowiedzi, ani nikt Twoich kart nie używa, czy nawet nikt Cię o pomoc nie prosi.
Proponuję zająć się zatem tematami, które Ciebie interesują.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 18:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Ta 9 Kier, może oznaczać po prostu, to, że pieniądze zostały u Ciebie i może dobrze się stało, bo za jakiś czas trafisz na lepszą ofertę i cena będzie niższa?
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jak to wyszło
PostNapisane: 7 kwi 2014, o 09:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dostałam wiadomość od osoby która auto kupiła, okazało się że trzeba w nie włożyc jeszcze parę złotych( ok 1000 zł), czyli dobrze mi intuicja podpowiadała i pewnie dlatego tak zwlekałam z zakupem. No i karty jednak cały czas o tym mówiły ze trzeba w niego zainwestować, łady był szkoda że go nie kupiłam ale...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: jak to wyszło
PostNapisane: 7 kwi 2014, o 17:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
""ładny był szkoda że go nie kupiłam ale...""- ja wiem,że Ty jesteś emocjonalnie związana z tym pytaniem, zależało ci na tym aucie, ale zobacz co powiedziały ci karty.Cofnij się do dnia kiedy zadawałaś to pytanie. Ty nie zadałaś pytania " czy kupię auto , które sobie upatrzyłam" tylko "czy warto kupić upatrzone auto"- i na to pytanie sobie odpowiedz, bo już wiesz co było dalej. Z doświadczenia wiem, że jak oddaję auto do naprawy i umawiam się na kwotę 150 zł to w efekcie płacę 200 zł albo 300 zł - nie przewidziane usterki, których nie widać na pierwszy rzut oka....myślę że auto, które jest ci przeznaczone już czeka na ciebie...... tylko dobrze poszukaj . Powodzenia...


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL