[ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lut 2012, o 08:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 07:57
Posty: 17
Podziękowań: 7
Witam

Czy waszym zdaniem świat astralny wygląda właśnie tak, jak widzimy go w trakcie snu? Moim zdaniem z uwagi, że w świecie astralnym nie mamy fizycznego ciała, to chyba nie powinniśmy czuć bólu, a poruszanie i komunikowanie powinno się odbywać przy pomocy myśli i telepatii.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 mar 2012, o 08:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 17:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
ktoś, kto ma OOBE wie, jak wygląda astral.
Astral to jest taki sam świat jak ten, który nas otacza w realu, możliwe sa zmienione szczegóły oraz natężenie barw wokół. Tylko tyle.

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2012, o 10:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2012, o 23:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Faktycznie w świecie astralnym możemy inaczej postrzegać barwy. Całość wygląda niemal jak sen - rzeczywistość jest zamazana i przepełniona różnymi kolorami. Najprzyjemniejszy jest natomiast stan przebywania w takim miejscu, ponieważ odchodzą od nas wszelkie problemy i zmartwienia.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2012, o 15:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 17:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
dokładnie , kam;] na dodatek czujesz sie lekko, możesz latać, unosić sie bez problemu nad ziemią...czujesz radość wewnętrzna i coś nieokreślonego-coś pomiędzy euforią a zadowoleniem, żę jestes w tym stanie;]i w tym miejscu

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2012, o 19:50 

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 14:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
Świat astralny został opisany w wielu poważnych ścieżkach rozwojowych przez mistrzów więc po co zgadywać i naginać własną wyobraźnię, że sie go widzi.
Dzieli sie go na 3 glówne warstwy:
1. Najniższa - gdzie panuje ciężka energia, z opisów wygląda jak piekło katolickie, przepełnione ogniem, odpowiada za utylizację odpadów negatywnych skutków ludzkich czynów i myśli.
2. Średnia - lżejsze energie, szarość dominuje, nijakość.
3. Wyższa - subtelne energie bliskie niższego świata duchowego, wyższa harmonia, stąd bierze się wena artystów duchowych.
Nie chcę rozwijać tego tematu, ale tak to wygląda w opisach oświeconych mistrzów, w największym skrócie.
Często ludzie, któtrzy dokonuja eksterioryzacji, twierdzą, że wychodza w świat astralny, bardzo sie mylą, gdy opisują, że fruwali tu i tam o cos widzieli, zazwyczaj nie wyszli dalej niż tylko w niewidzialną otoczkę świata materialnego fizycznego, co nie ma nic wspólnego ze światem astralnym.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2012, o 20:40 

Dołączył(a): 2 lip 2012, o 18:04
Posty: 17
Podziękowań: 0
witam a jak się bronic w astralu???
wiem ze jedna osoba tam została na stałem a ciało fizyczne umarło


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 lip 2012, o 06:42 

Dołączył(a): 8 lip 2012, o 14:10
Posty: 31
Podziękowań: 4
anonim37 napisał(a):
witam a jak się bronic w astralu???
wiem ze jedna osoba tam została na stałem a ciało fizyczne umarło


To tak jak pyta się jak się bronić przed drapieznikami, najlepiej nie być tam gdzie są one, a jeżeli być to tylko z powodu konieczności a nie z powodu zabawy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2012, o 13:18 

Dołączył(a): 2 lip 2012, o 18:04
Posty: 17
Podziękowań: 0
Przed dzikim ucieka się na drzewo. A wizyta gości z astrala nie jest przyjemna. I nie mowa o opiekunach.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2012, o 16:12 

Dołączył(a): 2 lip 2012, o 18:04
Posty: 17
Podziękowań: 0
:(( A jak mam gościa z asotrala to co mam uciekać z domu ale gdze?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2012, o 17:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 09:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
No właśnie so_mag może pomożesz anonimowi bo chłopak naprawdę ma problem


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL