Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2013, o 09:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 4
Jedni robią to bardziej, inni mniej subtelnie. Jednym możesz od razu ulec, inni muszą się nieźle napracować, żeby zdobyć twoje względy. Czyli, jak uwodzą poszczególne znaki Zodiaku, czego można się po nich spodziewać? Przekonaj się!

Baran 21.03-19.04
Spotka Cię na ulicy i od razu rzuci, że rozpalasz go do białości. Nie będzie mieć żadnych oporów, żeby do Ciebie podejść. To ryzykant, który nie patrzy na konwenanse, już nie wspominając o ich przestrzeganiu. Ulegniesz od razu.

Byk 20.04-20.05
Będzie robić podchody, raz z tej, raz z tamtej strony. Omota subtelnie, ale skutecznie. Nie zdążysz się obejrzeć, a już będziesz jego. I jak ci będzie z tym dobrze! To wrażliwiec i esteta, czuły na piękno, tak ciała, jak i duszy. Uwielbia adorować.

Bliźnięta 21.05-21.06
To typ słodkiego drania. Będzie się spóźniał na spotkania, zapominał o rocznicach, przy Tobie flirtował z innymi, ale mimo to wszystko mu wybaczysz. Pokochasz go tak szybko, że aż się zdziwisz. Nierzadko jest to miłość nieszczęśliwa.

Rak 22.06-22.07
Uważa, że sztukę uwodzenia ma w małym palcu. A tak naprawdę to woli, jak inni robią to za niego. Nie miałby nic przeciwko, żeby mieć przy sobie kogoś kochanego, ale bez żadnego nakładu pracy. Mimo to jest wrażliwy na wdzięki płci przeciwnej.

Lew 23.07-22.08
Jest pełen zachwytu... dla siebie. Nawet starając się o Ciebie będzie miał na uwadze przede wszystkim swoje dobro. Mimo to lgną do niego osoby w różnym wieku. Nie zdziw się więc, jeśli owinie sobie wokół palca Ciebie, matkę, babkę i prababkę.

Panna 23.08-22.09
Lubi grać różne role, głównie zagubionego w buszu. Wie, że na niektórych to może robić wrażenie. I wykorzystuje to bez umiaru. A jeszcze, gdy weźmiesz go na ręce i przytulisz, będzie w siódmym niebie. Zauroczy Cię intelektem, nie kasą.

Waga 23.09-22.10
Będzie się przed tobą popisywać, grając role nieszczęśliwych poetów, porzuconych kochanków. Może uroni łzę. A zanim zaciągnie do sypialni, poprowadzi do galerii sztuki, na koncert. Przyjdzie się trochę nachodzić, zanim spoczniecie na poduszkach.

Skorpion 23.10-21.11
Nie będzie czekać, aż skłonisz się w jego stronę. On musi mieć Cię już teraz, natychmiast. Licz się jednak z tym, że kiedy mu ulegniesz, w tym samym momencie może już być znudzony. To wyrafinowany, choć szybki zdobywca i namiętny kochanek.

Strzelec 22.11-21.12
W podrywaniu osiągnął prawie mistrzostwo świata. Wie, jak to się robi. Nie jest ani za szybki, ani za wolny, tak w sam raz dla każdego. Przy nim przypomnisz sobie najpiękniejsze chwile z dzieciństwa, przeżyjesz miłe, choć niekoniecznie sexy chwile.

Koziorożec 22.12-19.01
Co jak co, ale z podrywaniem to ma problemy. Robi to z wdziękiem słonia w składzie porcelany, bez obrazy dla słonia. Ale niektórym to się może podobać. Zwłaszcza tym, którzy są bardzo "akuratni". Jednak w tańcu zmieniają się nie do poznania.

Wodnik 20.01-18.02
Z nim nigdy nie wiadomo. Pewnie dlatego, że zwykle sam nie wie, czego chce. To trochę tak, że chciałby i się boi. Może ci się wydawać, że on chce zaciągnąć Cię do łóżka, a jemu w gruncie rzeczy chodzi o rozmowę. Nie jest nudno.

Ryby 19.02-20.03
Może posunąć się do tego, że będzie tylko dla Ciebie wyśpiewywać serenady i deklamować poezje. To urodzony romantyk, więc jeśli nie trafi swój na swego, może być z nim nieco nudno. Jest bardzo subtelny i łatwo go zranić słowami.

Źródło: Super Express (za http://www.se.pl)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL