Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2013, o 20:36 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Dlaczego nie osiągamy zamierzonych celów?
Jakimi przekonaniami się kierujemy w swoim życiu?



Polecam ten wykład wszystkim, którzy chcą zmienić swój sposób myślenia, przestać narzekać i ruszyć do przodu, w kierunku swoich MARZEŃ!



Wiem, że niektórzy zrobią tak: "20 minut? eee nie chce mi się, w sumie to mam dobre przekonania, właściwie moje życie jest super, marzenia na mapie marzeń też są, odpuszczę"...

Zastanów się czy nie szukasz właśnie wymówki i byle pierdoła nie przeszkadza Ci w zmianie przekonań!
Nie ma nic bez wysiłku, nic się nie UDAJE, do wszystkiego dochodzimy własną pracą, pasją i zaangażowaniem. Nie ma przypadków, nie ma za darmo, nic Ci nie da mapa marzeń, bez ich REALIZACJI!! Prawo przyciągania działa tylko, kiedy pracujemy w danym kierunku. Inaczej... nie licz na to.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2013, o 22:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Trochę to sprzeczne, co napisałaś z potęgą podświadomości. Ale na pewno by coś zrobić trzeba wyjść, robić kroki, działać. Gdy siedzimy nic się nie zmieni :)
Ja się zdecydowałam na doświadczanie, nie stabilizację, choć za pewną jej częścią tęsknie i nie żałuję. Zobaczymy, co się uda...:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2013, o 09:25 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Pokażcie mi osobę, która osiągnęła cele w życiu czytając tylko książki typu "potęga podświadomości", a nie kierowała się tym, co mówi Walkiewicz. Uwierzę jak zobaczę...
Może czas zacząć te marzenia realizować, zamiast o nich tylko marzyć.
RÓB NAWET JAK SIĘ BOISZ! (kierując się tym założeniem, idę i zrobię :P dzisiaj właśnie)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2013, o 15:32 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Bardzo dziękuje za film z wykładem. Dla mnie bomba, podsumowanie moich przemyśleń. Jak nie przełamiesz strachu, niczego w życiu nie doświadczysz - będziesz stał stała w miejscu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2013, o 11:55 

Dołączył(a): 23 gru 2013, o 10:42
Posty: 11
Podziękowań: 0
1. Obierasz cel.
2. Realizujesz go.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2014, o 13:16 

Dołączył(a): 9 sty 2014, o 12:05
Posty: 1
Podziękowań: 1
Odnosząc się do tego co napisała wcześniej Ewelina: oczywiście, że samo czytanie książek nie wystarczy, ale czytanie zmusza nas do myślenia. A im więcej będziemy myśleć o swoim rozwoju zmusimy się do działania. Dla mnie najtrudniejsze było zrozumieć, że wszystko zależy ode mnie i blokady typu : "to jest za trudne", "nie uda mi się" są TYLKO wytworem mojego umysłu. Zmieniłem nastawienie i wszystko zaczęło się układać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 19:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Prawdziwe cele człowieka realizują się same przez się ( sprawdzone)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2014, o 20:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
1. Cel
2. Wizja celu
3. Działanie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2015, o 14:54 

Dołączył(a): 19 maja 2015, o 11:53
Posty: 2
Podziękowań: 0
Cele, jakie sobie stawiamy, powinny być ambitne, stanowić dla nas wyzwanie.

Obrazek

[link usunięty]


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 maja 2015, o 21:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Kiedyś wyklejałam sobie mapę marzeń, zrobiłam postawiłam i po pewnym czasie .... Odbierając syna ze szkoły na skuterze, zauważyłam że kręci się czarny mały piesek, wesoły zabawny a że wcześniej psa nie widziałam, popytałam się co i jak że nie znają więc syn że jak zostawić samego pod pachę i do domu.Moje psy go zaakceptowały, był niesamowity sam otwierał drzwi, fantastycznie się komunikował ... i tak sobie pomyślałam mądry niech zostanie.Ale było widać że pies musi mieć dom, zniknął za jakiś czas w nocy coś się dobija wrócił. Więc zaczęłam szukać i znalazłam właścicieli, trochę ich im nagadałam o odpowiedzilnośći ale zamurowało mnie jak powiedzieli mi jak ma na imię : Jepp.
Padłam, ponieważ na swojej mapie marzeń wkleiłam sobie czarnego jeppa. I On mi się pojawił tyle że na czterech łapach , ale kolor się zgadzał. Zawsze się śmieję z tej historii. Ale dzięki niej coś się dowiedziałam. Przyszedł jepp w formie psa , ponieważ na psy byłam wtedy otwarta ( na przyjmowanie od świata ) Moja koleżanka kiedyś dostała pół kontenera butów, bo je kocha. Zwołała ludzi i pół dzielnicy miało nowe buty ( miały być odpady choć nie były )
Jest coś takiego że jesteśmy na pewne rzeczy, doświadczenia otwarci a na niektóre zamknięci.
Niektórzy umieją tylko "dawać " i narzekają że nic nie dostają ponieważ nie umieją przyjmować.
Ewelinka piszesz że , nie ma za darmo nie wiem czy to twoje słowa czy to przekonanie.
Z tym się nie zgodzę, bardzo dużo można mieć i dostawać za darmo :) Kwestia czy jesteśmy na to otwarci:) Wielu ludzi ma kiepskie wzorce ( przekonania, poglądy ) często sprzeczne z wartościami.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL