Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2013, o 15:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2013, o 10:45
Posty: 13
Podziękowań: 0
Hej.
Dawno mnie nie było i na pewno tytuł tłumaczy dlaczego ;)
Może zna ktoś jakąś książkę-poradnik na temat porządkowania życia? Niestety poszukuję na razie tylko e-booka i to za darmo bo nie dysponuję w tej chwili żadnym budżetem ( a mam kanałowe wiszące nad karkiem za całe 600 zł...). Opcjonalnie książka w postaci e-booka, którą kupię potem jak będę mieć kilka groszy. Może ktoś z was ma cos takiego na dysku? Baaaardzo będę szczęśliwa i odwdzięczę się ( a mam na 100% coś co każdego z Was zainteresuje, ale ciiii).

Ważne, żeby bylo tam coś takiego jak podział priorytetów na kategorie, sposoby rozwiązywania prostych problemów, jakieś niskobudżetowe rozwiązania. Opcjonalnie szukam czegoś w stylu poradnika jak wyjść z depresji. I jeszcze czegoś na temat odwracania "złego spojrzenia", zdejmowania klątw. Może być też coś na temat sprzedaży e-commerce.

Warunki: Musi być za darmo. Niestety...

No i jak zwykle mam nadzieję, że jakiś dobry człowiek mnie poratuje :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 17:05 
nie trzeba książek :D do zmian w życiu.... samozaparcie , dążenie do celu , realizacji marzeń , jak wiesz co chcesz robić w życiu to działaj .....


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2013, o 17:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2013, o 10:45
Posty: 13
Podziękowań: 0
Niestety to nie wystarcza. Bo ja nie mam marzeń w stylu "zostać sławnym/bogatym" tylko raczej "zapłacić rachunki"... To chodzi o sprzatanie życia, a nie poprawianie go. Coś w stylu zabałaganionego pokoju. Przecież nie zacznę go dekorować jak ściany się łuszczą, a na suficie jest grzyb - taka metafora.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 18:56 
hmm..słabą psychikę masz ,a może jakieś talizmany ,skrypty runiczne sobie zrób aby się wspomóc , na prawde książki nie pomogą ,zapłacić rachunków ,TY musisz coś robić , ale w życiu nie chodzi by byż sławnym , trzeba tak działać ąby te także marzenia o rachunkach się spełniły , każdy ma marzenia , praktyczne , lub nie praktyczne


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sie 2013, o 21:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2013, o 10:45
Posty: 13
Podziękowań: 0
*facepalm* .... totalnie nie zrozumiałaś o co chodzi. CHODZIŁO MI O METODY SPRZĄTANIA: ORGANIZACJE CZASU I INNE. Na tym polu wolę wesprzeć się doświadczeniem innych, którzy juz to zrobili niż samemu krążyć w kółko. może inaczej: masz jakąś książkę do polecenia? jeżeli nie, to skończmy rozmowę i tyle, bo nic nie wnosi do tematu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2013, o 09:38 
oglądaj program perfekcyjna pani domu , jesli masz problem ze sprzątaniem , do organizacji czasu książek nie potrzeba ,samemu trzeba sobie to wypracować :) i z takim podejściem masz ciężko widze zmiane , żle szukasz nie tędy droga ..... ale to z czasem zrozumiesz może bo jestes młodą osobą jak widze ... książki nie jest do wszystkiego .. ;)


  
 
PostNapisane: 15 sie 2013, o 13:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
Cytuj:
( a mam na 100% coś co każdego z Was zainteresuje, ale ciiii).

Zakładników masz? :<
Serio, nie wiem co możesz mieć co mogłoby każdego zainteresować. |D Chyba, że masz sklep z fajnymi rzeczami i możesz dać nam wszystkim zniżki.

Mam na komputerze książkę "52 skuteczne psychoporady" autorstwa Anety Styńskiej.
A tak to nie wiem co powiedzieć jeszcze.

Cytuj:
oglądaj program perfekcyjna pani domu , jesli masz problem ze sprzątaniem

To takie błyskotliwe.

Cytuj:
do organizacji czasu książek nie potrzeba ,samemu trzeba sobie to wypracować

Toż ona pisze, że sama nie umie i chce spróbować czegoś. Zresztą bierze książkę, która ma być darmo. To już darmowe porady z książek są be?

Cytuj:
i z takim podejściem masz ciężko widze zmiane , żle szukasz nie tędy droga

Jak nie tędy, to może na kierunkujesz ją? Ja też mogę napisać, że podążasz nie tą drogą, że źle szukasz. Uzasadnienie moi drodzy, uzasadnienie jest najważniejsze.

Cytuj:
ale to z czasem zrozumiesz może bo jestes młodą osobą jak widze ...

"Jesteś młodą osobą" jako argument na wszystko.
Tak samo nie do obalenia jak "bo tak" lub "bo nie".

I przy okazji Hekate, nie gniewaj się. : P Nic do Ciebie nie mam i wolałbym, aby tak pozostało. C:

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2013, o 08:53 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Neron zawsze Ciebie podziwiałam za takie bardzo rozsądne odpowiedzi i wielką wiedzę. Za cokolwiek się weźmiesz to super wychodzi - mówię o poradach. Więc bardzo, bardzo dziękuje w podniesienie mojej wiary w młodych ludzi.Świetnie się rozprawiłeś ze wszystkimi prześmiewcami.Nie jedna "stara baba"chciałaby mieć takiego syna.Jest jeszcze paru mądrych młodych ludzi na tym forum ale nie wymieniam ich tylko dlatego,że nie chciałabym obrazić tych których przez niedopatrzenie nie wymienię


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2013, o 12:29 

Dołączył(a): 3 maja 2013, o 15:36
Posty: 29
Podziękowań: 0
Feniks, niczego za darmo niestety nie znam póki co, ale zdecydowanie mogę polecić poradniki(może są też w formie elektronicznej) Dominique Loreau: Sztuka planowania, Sztuka minimalizmu, Sztuka prostoty.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2013, o 15:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2013, o 10:45
Posty: 13
Podziękowań: 0
Dzięki mojej przyjaciółce zakupiłam sztukę sprzątania tej autorki. I szczerze - to jest dokładnie to, czego było mi trzeba.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL