[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 sty 2013, o 23:45 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2333
Podziękowań: 1246
Jak kochamy na podstawie Kart Wielkich Arkanów

Posłużmy się Tarotem w celu poznania własnych zachowań miłosnych i erotycznych, oczekiwań i skrywanych, najprawdziwszych pragnień w tej sferze.
W tym celu należy jedynie wyciągnąć dwie karty Wielkich Arkanów - pierwsza powie o naszych zwyczajach miłosnych i erotycznych, druga wyjawi, czego możemy się spodziewać ze strony naszego partnera. Możemy ciągnąć karty sami lub w towarzystwie partnera, o ile naturalnie zechce się poddać tej próbie - wyniki mogą być zaskakujące.
Zanim przystąpimy do wróżby, przetasujmy karty, następnie rozłóżmy je na stole koszulkami do góry, wybierzmy dwie lub zróbmy to bezpośrednio z potasowanej talii.

Ta wróżba może Ci pomóc w zrozumieniu partnera, odkryciu jego cech, a także możesz zastosować tą wróżbę w celu uzyskania wiadomości jaki będzie Twój przyszły partner - pod kątem miłosno - erotycznym. Zobacz czy pasujecie do siebie, czy zgrywacie/zgracie się w jedność.
A oto interpretacja poszczególnych kart:

Zachowania miłosne i erotyczne mężczyzny w świetle kart Wielkich Arkanów

Obrazek

Mag - Inteligencją, błyskotliwością, dowcipem, perswazją lub podstępem uwodzi i skupia na sobie uwagę kobiet. Szybko przechwytuje inicjatywę, nie wie jednak, o co mu naprawdę chodzi. Uroczy, ale niepoważny.

Kapłanka - Mimo pewnej rezerwy w sposobie bycia jest to mężczyzna o dużej zmysłowości, stymulowanej intensywnym życiem umysłowym, czy wręcz nadpobudliwością intelektualną. W miłości bardzo wymagający, niekiedy złośliwy, dokuczliwy.

Cesarzowa - Jego uczucia są proste, szczere, nie znosi komplikacji. Dąży do założenie trwałego związku, opartego, naturalnie na wzajemności. Jest przy tym bardzo zaborczy, niekiedy zazdrosny nie do wytrzymania. Nie daje jednak powodów do narzekań na brak czułości, czy zmysłowości.

Cesarz - Trawi go seksualne nienasycenie, prowokując często do niewierności, chociaż w życiu miłosnym potrzebuje spokoju, bezpieczeństwa i zgody. Nie potrafi jednak oprzeć się pokusom, nie umie wyrzec się lub zdystansować wobec własnych pragnień i zachcianek.

Kapłan - Mężczyzna ten stawiać będzie zawsze obowiązek, odpowiedzialność, zasady moralne lub religijne oraz osobiste ambicje przed własną przyjemnością i zaspokojeniem. Chociaż niezdolny do większej intymności i zmysłowości, jest w miłości uczciwy, wierny i godny zaufania.

Kochankowie - Uwielbia randki, przygody, urozmaicone miłostki, a także związki przyjacielsko - erotyczne. Mimo, że ma wiele wad, potrafi być uroczy i miły. Jednak nie należy ufać jego uczuciom, które przypominają chorągiewkę na wietrze.

Rydwan - Duch zdobywcy, lubi miłosne podboje. Pociągają go ewoluujące, nieodpowiedzialne związki erotyczne i uczuciowe. Bardzo namiętny. wiecznie marzy o tym co nieosiągalne.

Sprawiedliwość - Interesuje go wyrafinowana uroda kobiet, ich subtelny urok. Lubi, gdy kobiety prześcigają się, by mu się przypodobać. Uwielbia niekończące się flirty, podchody i gry, kroki wstępne. Jednak w miłości jest bardzo wybredny.

Pustelnik - Swego rodzaju miłosny asceta, samotnik, skryty milczek, często niedostępny, w miłości dąży do doskonałego zjednoczenia. Ceni metafizykę, szóstym zmysłem wyczuwa reakcje partnerki, zawsze przy tym pozostając panem siebie.

Koło Fortuny - Nieustające wzloty i upadki uczuciowe w połączeniu ze zmiennością nastrojów. Mężczyzna taki nie jest w stanie ostatecznie się zdeklarować. Jego pragnienia i fascynacje ulatniają się równie szybko jak powstają.

Moc - Jest niewolnikiem niepohamowanej zmysłowości, którą zaspokaja nie oglądając się na nic, co nie znaczy, że nie potrafi być bardzo kochany, namiętny, szczodry. Daje bez ograniczeń, ale w miłości bywa nienasycony.

Wisielec - Albo jest niewolnikiem zmysłów i braku umiaru, niekiedy całkowicie zależnym od ukochanej kobiety albo zatraca się w ślepej namiętności. Bywa też, że całkowicie rezygnuje z miłości i seksu.

Śmierć - Trawiony jest ambicją, by jego uczucia zmieniły ukochaną osobę. Idealista, często nie potrafi zapanować nad swoją namiętnością, co sprawia, że w miłości nie jest zbyt twórczy.

Umiarkowanie - Towarzyski, sympatyczny, przymilny, nie jest jednak w miłości szczególnie wierny ani stały. Lubi do pewnego stopnia wykorzystać każdą nastręczającą się okazję, w miarę możliwości nie rezygnując z najważniejszego, uprzywilejowanego związku.

Diabeł - Uwodzi dla przyjemności uwodzenia, ale sam również lubi być zdobywany. W miłości raz wydaje się spragniony wyłączności i zaangażowania, kiedy indziej skłania się ku swobodzie erotycznej, a nawet perwersjom.

Wieża - Mężczyznę tego gnębią i niepokoją silne emocje, które paraliżują lub powściągają naturalne wyrażanie uczuć i pragnień erotycznych. Kompensuje to zakochując się raz po raz od pierwszego wejrzenia lub folgując swym zmysłom bez miłości.

Gwiazda - Miłość jest dla niego raczej snem niż jawą. Dąży do doskonałej harmonii. Wielki romantyk, przy tym bardzo zmysłowy, niekiedy wręcz rozpustny.

Księżyc - Wrażliwiec, spragniony opieki, czułości, bezpieczeństwa psychicznego i emocjonalnego. Lubi oddawać się fantazjom i ekscesom erotycznym.

Słońce - Stworzony do wielkiej miłości, szczęśliwego i harmonijnego związku. Gdy los uśmiechnie się do niego - będzie w siódmym niebie.

Sąd - Mężczyzna ten musi osiągnąć pewną dojrzałość zanim będzie zdolny w pełni doświadczyć satysfakcji z seksu i miłości.

Świat - W jego pojęciu miłość jest przeciwieństwem przywiązania, zależności i zaborczości. Jeśli wiec kocha, to prawdziwie, nie pytając o nic, nie zastanawiając się co przyniesie jutro.

Głupiec - Nie potrafi wytrwać w żadnym związku, brak mu bowiem krytycyzmy w doborze partnerki, nie umie odmówić sobie żadnej okazji, zawsze gotów ulec nastrojowi chwili.


Zachowanie miłosne i erotyczne kobiety w świecie Kart Wielkich Arkanów

Obrazek

Mag - Z natury jest łagodna i taktowna. Wie, jak przystosować się do życzeń partnera, by zadowolić go lub uwieść, a jednocześnie mieć go na swoje usługi. Bywa niestała, gdyż naprawdę lubi płomienne, pełne wrażeń początki romansu.

Kapłanka - Jest kobietą kochającą i troskliwą, bardzo namiętną, bezwzględnie wierną wybranemu przez siebie mężczyźnie. Umie panować nad zmysłami i zadowala się jednym związkiem, w który angażuje się bez reszty.

Cesarzowa - Kierują nią szczere, proste uczucia. Nie znosi komplikacji. Dąży do trwałego związku, opartego na pełnej wzajemności. Jest jednak bardzo zaborcza i bywa przesadnie zazdrosna. Zmysłowa i czuła, kochająca bez reszty, oddana i pełna poświęcenia.

Cesarz - Jej wybujała zmysłowość przyciąga uwagą mężczyzn. Łatwo ją uwieść, trudniej - przywiązać do siebie, co nie znaczy, że nie jest romantyczna. Prędzej jednak ulega urokom dóbr materialnych niż miłości do jednego mężczyzny.

Kapłan - Kobieta o silnej woli, bardzo inteligentna i bardzo niezależna. Wie, jak oddziaływać na mężczyzn, wobec których często odczuwa wyższość.

Kochankowie - Ambiwalentna, niekiedy przejawi swoistość uczuć. Lubi wzbudzać sympatię, flirtować, uwodzić. Jest inteligentna, a w jej sposobie zaspokajania przyjemności bywa nieco autoerotyzmu.

Rydwan - Natura zdobywcy. Lubi kolejne podboje, przy czym wcale nie jest niewierna, czy płocha. Jej idealny partner to taki, który wciąż na nowo będzie potrafił rozbudzać jej namiętność.

Sprawiedliwość - Perfekcjonistka. W miłości bardzo wybredna, zwłaszcza w fazie wstępnej - zaloty, pierwsze kroki i gra wstępna znaczą dla niej więcej niż sama miłość.

Pustelnik - Może wydawać się odległa, chłodna, niedostępna, a jednocześnie bardzo atrakcyjna. Jej skrywana namiętność nie ma sobie równych. Potrafi skutecznie stłumić swe pragnienia jak również dać im pełen upust, pozwolić by się ujawniły.

Koło Fortuny - W miłości często zmienia obiekt zainteresowań, ponieważ lubi zmianę i nie potrafi długo kochać jednego mężczyzny, przy czym za chwiejność swego życia uczuciowego obwinia bliźnich lub różne okoliczności.

Moc - W pełni panuje nas swoimi instynktami, pragnieniami i namiętnościami, co nie znaczy, że jest od nich wolna. Potrzebuje miłości i podziwu, sama zaś pragnie szanować swojego partnera. Oczekuje żeby był jej godzien, tak jak sama chce być jego godna.

Wisielec - Powierza życie bez reszty swojemu partnerowi, zdając się na jego kierownictwo, kontrolę i opiekę. Niekiedy bywa ofiarą nadmiernej zmysłowości lub pomyłek miłosnych i z tego powodu przeżywa rozczarowania.

Śmierć - Uwielbia wzbudzać namiętność, uwodzić, działać pod dyktando pragnień i zmysłów. Nie potrafi dbać o trwałość związku i często przeżywa miłosne zawody oraz zerwania.

Umiarkowanie - Wyrozumiała i tolerancyjna wobec tych, których kocha. Nie istnieją dla niej w miłości granice, ani obszary tabu, co nie pozbawia jej wyrafinowania i szczególnego upodobania do niecodziennych związków.

Diabeł - Wcielenie seksu. Uwodzi, czy wręcz rzuca urok. Jest wartą grzechu kobietą, która nie szczędzi wysiłków, by rozbudzać i wywoływać eksplozje namiętności - również najbardziej wyrafinowane u mężczyzn i kobiet. Posiada talenty parapsychiczne, którymi posługuje się nie zawsze mądrze. Bywa zaborcza i mściwa.

Wieża - Staje się ofiarą przerostu niekontrolowanych emocji. Gdy dochodzi do wyrażenia pragnień i namiętności, traci gwałtownie równowagę, zwłaszcza w sytuacjach konfliktu uczuciowego lub miłosnego zawodu.

Gwiazda - Delikatna, łagodna, natchniona, romantyczna, obdarzona wyjątkowym instynktem i intuicją, a mimo to stąpająca mocno po ziemi. Odwzajemnione uczucia wzbogacają ją intelektualnie i poszerzają jej horyzonty.

Księżyc - Delikatna, łagodna, uczuciowa, nadwrażliwa, ale również bezbronna. Często daje się porwać fali potężnej zmysłowości, jak również dziecięcemu nieokiełznanemu pociągowi do przyjemności. Szuka miłości mężczyzny, który jest silny i opiekuńczy, ale niekoniecznie zamierza być mu wierna.

Słońce - Oto kobieta doskonale szczęśliwa i spełniona w miłości, hojna, ciepła, promienna, lojalna, pełna poświęceń. Wokół niej panuje szczęście i harmonia. Z partnerem żyje w symbiozie.

Sąd - Często bywa niezadowolona, ponieważ jest idealistką, która wciąż czeka lub poszukuje czegoś nowego - doskonałego partnera, idealnej miłości. Musi nauczyć się cierpliwości i realizmu nie rezygnując z marzeń.

Świat - Kobieta ta często czuje, że jej serce jest zbyt pojemne, pragnienia zbyt idealistyczne, uczucia zbyt cudowne, by kochać tylko raz, czy też obdarzać miłością tylko jedną osobę. Stale więc marzy o nieistniejącej miłości albo wreszcie odnajduje miłość najwyższą, absolutną, wręcz mistyczną.

Głupiec - Ugania się za miłością, której niestety nie znajduje. Kobieta ta rozmienia się na drobne w licznych, nadarzających się miłostkach, rzuca się w każdy przypadkowy związek, zawsze jednak kończy w punkcie wyjścia. Nie potrafi odróżnić od miłości zwierzęcych impulsów, zaspokojenia zmysłów i namiętności.

źródło: znalezione w moich notatkach.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL