[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2013, o 22:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Interpretowanie układów kart

Kiedy poznamy znaczenie kart klasycznych, wtedy możemy rozpocząć wykonywanie wróżb. Na pewno przygotowane przez Nas wróżby staną się bardziej dokładne i pomocne, gdy zapoznamy się z tym jak dobrze dobierać i interpretować połączenia pomiędzy kartami.
W każdym rozkładzie powinno się najpierw zwrócić uwagę na wiele szczegółów takich jak na przykład: przewaga danego koloru, ilość niskich lub wysokich kart lub też ogólne ułożenie kart.

Po rozłożeniu kart zwracamy uwagę na ich kolory. Same kolory już dają Nam dużo informacji. Jeżeli dominuje większość kart czerwonych (Kier, Karo), jest, to znak pozytywny. Natomiast jeżeli dominuje większość kart czarnych (Pik, Trefl), to można się spodziewać, że osoba, dla której przygotowywana jest wróżba, może spodziewać się zmiennych kolei losu, być może z wieloma wzlotami oraz upadkami.

Piki ♠ Te karty co niektórzy uważają za karty tajemnicze... Być może, dlatego, gdy stanowią większość w rozkładzie, znaczą: przeszkody, zamieszanie, mały życiowy chaos, nieoczekiwanie sytuacje lub wydarzenia, a także załatwianie rożnych spraw w urzędach. Czy te wydarzenia będą dobre, czy złe, to jest owiane tajemnicą... Niewątpliwie pomocne przy rozkładach tych kart będzie pozytywne myślenie i wiara w siebie oraz pewność, iż to co się wydarzy, także zależy od Nas samych.

Przewaga kierów ♥ to bardzo dobry znak. Zwiastuje pozytywny czas, wypełniony radosnym śmiechem, szczęściem i miłymi niespodziankami. To także pomyślne rozwiązanie spraw, osiągnięcie sukcesu w wielu dziedzinach życia lub w konkretnie, określonej, dobre widoki na przyszłość, wiara, spełnienia swoich marzeń. W miłości - szczęśliwy związek, ślub, powiększenie rodziny, szczęśliwe życie we dwoje.

Dominacja koloru karo ♦ oznacza między innymi pieniądze i wszystkie sprawy związane z ich pozyskaniem. Będą to sprawy zawodowe, biznesowe, a także różne inwestycje i przedsięwzięcia, a także plany i marzenia na przykład dotyczące wygranej na loterii.

Większość kart, koloru trefli ♣ to informacja, iż coś nie pójdzie tak jak zakładano na początku. Sprawy mogą się skomplikować, trzeba będzie zaczynać od nowa, przyjąć inny punkt widzenia. Te karty oznaczają także problemy zdrowotne, osłabienia organizmu, stres, łzy, depresję. Przewaga trefli w rozkładzie daje przeczącą odpowiedź na zadane pytanie.

Niskie, czy wysokie karty też są znaczące w całości rozkładu. Gdy większość, to karty wysokie: asy i figury, jest, to niewątpliwie znak, że osoba, dla której wykonywana jest wróżba, może spodziewać się jakichś większych zmian, które będą mieć wpływ na jej dalsze życie.

Natomiast, gdy w rozkładzie przeważają karty tzw. niskie, może to oznaczać, że osoba, dla której przeznaczona jest wróżba, będzie podążać w złym lub innym niż sobie zaplanowała kierunku, zmieni coś nieoczekiwanie lub zejdzie ze wcześniej obranej ścieżki i przez, to może natrafić na trudności.

Ułożenie kart też jest bardzo ważne. W całym rozkładzie, nie muszą dane karty leżeć blisko siebie, ale jeżeli w ogóle jakieś się powtarzają np., dwa Asy, to, to już jest pewna informacja, której należy się dokładniej przyjrzeć, pod kątem pytania. Kolejne ułożenia kart, na przykład potrójne lub poczwórne również mają wpływ na całość wróżby.

Trzy Asy wskazują na nowe możliwości i dynamiczne działanie.
Cztery Asy to zapowiedź potencjalnego sukcesu w każdej dziedzinie życia. Wielkie spełnienie marzeń.

Trzy Króle jeśli wyjdą przy rozkładzie dla mężczyzny, wskazują na użyteczne kontakty i dobre wsparcie ze strony innych osób. Jeśli wróżymy kobiecie, jest to zapowiedź większej liczby przyjaciółek, ewentualnie romans, i intensywne życie towarzyskie.

Cztery Króle dla mężczyzn oznacza wielką odpowiedzialności obowiązku. Dla kobiety to znak związków z mężczyznami oraz pojawienie się zazdrości.

Trzy Damy wskazują na nowe przyjaźnie z kobietami. Czasami jednak interpretuje się je jako zdradę.

Cztery damy to dla mężczyzny znak, ze może on znaleźć się w kompromitującej sytuacji. Dla kobiety oznaczają, ze inne panie pilnie się jej przyglądają i mówią o niej poza plecami, plotkują.

Trzy Walety to znak niezgody. Osoba, której wróżymy, będzie musiała wkroczyć i uspokoić atmosferę.
Cztery walety zapowiadają kłopotliwa imprezę, spotkanie, kłótnie.

Trzy dziesiątki to znak finansowej poprawy.
Cztery dziesiątki zapowiadają zmianę na lepsze. Nowy etap do przebycia, bardziej pozytywniejszy.

Trzy dziewiątki to znak szczęścia i spełnienia. Czasami mówi o stosunkach intymnych
Cztery dziewiątki to zapowiedź ciąży.

Trzy ósemki to znak, że trudności finansowe miną.
Cztery ósemki to oznaka obaw o finansowa stronę życia i pojawienie się problemów w interesach.

Trzy siódemki to znak chwilowego zatrzymania się. Osoba powinna ignorować komentarze i opinie innych
Cztery siódemki wskazują, że osoba będzie czułą się osamotniona i izolowana.

Gdy obok rozkładu pojawia się as, warto przyjrzeć się kartom leżącym obok niego, gdyż często właśnie od nich zależy dokładna interpretacja.

Jeśli w otoczeniu asa karo znajdzie się kilka kierów, jest to jest to ostrzeżenie że osoba ta nie może mieszać interesów z przyjemnościami
Jeśli As karo otaczają trefle, to znak załamania finansowego. finansowego takiej sytuacji łatwo jest wpaść w popłoch

Jeśli w otoczeniu asa pik znajdzie się kilka kierów, będzie to zapowiedź wielkich emocjonalnych wzlotów i upadków.
Jeśli as występuje wśród kilku kar, to znak sukcesów które będą następować po sobie.

Jeśli w otoczeniu asa kier wystąpi kilka trefli, to znak że pewien związek, uczucie się zakończy, chyba że as trefl jest odwrócony, co zapowiada odwrócony problem uczuciowy.
Jeśli wokół asa kier pojawi się kilka kar, będzie to znak miłości oraz podróży.

Jeśli w otoczeniu asa trefl znajdzie się kilka kar, będzie to znak wzrastającego dobrobytu i rosnącej pozycji. Jeśli as trefl wystąpi wśród kilku pików, jest to zapowiedź trudności finansowych.
Jeśli towarzyszą mu kiery, oznacza to miłość lub romans.

Duża liczba figur w rozkładzie, rozkładzie zapowiedź przyjęcia lub wielkiego wydarzenia towarzyskiego. Jeśli obok waleta z znajdzie się król lub dama, to znaczy ze naszego klienta chroni jakaś osoba. Dama pik znajdująca się między królem a inną damę, świadczy o rozpadzie związku.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2013, o 14:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 13:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
A ja mam takie małe pytanko (nie bardzo wiem gdzie je wpiąć).
Powiedz mi Irisko czy istnieje mozliwość, żeby karty podały w odpowiedzi przeszłość ?
W sensie, że zadaje się pytanie o przyszłe wydarzenia, otrzyma się odpowiedź, że sytuacja rozwinie się w dany sposób, że moze wydarzyć się się "to i tamto", ale w rzeczywistości "to i tamto" pokazane w kartach już się wydarzyło.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2013, o 18:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 21:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Ja uważam, że tak, karty mogą coś takiego pokazać. Wprawdzie wróżę z tarota, ale czasem tak bywa, że przeszłość znacząco wpływa na przyszłość, więc karty mogą pokazać, by odnieść się do doświadczeń z przeszłości.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2013, o 15:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Zagubiona napisał(a):
A ja mam takie małe pytanko (nie bardzo wiem gdzie je wpiąć).
Powiedz mi Irisko czy istnieje mozliwość, żeby karty podały w odpowiedzi przeszłość ?
W sensie, że zadaje się pytanie o przyszłe wydarzenia, otrzyma się odpowiedź, że sytuacja rozwinie się w dany sposób, że moze wydarzyć się się "to i tamto", ale w rzeczywistości "to i tamto" pokazane w kartach już się wydarzyło.

Jest to bardzo możliwe, czasami są takie sytuacje, że wychodzą karty, które pokazują wydarzenia, które już miały miejsce w naszym życiu - należą do przeszłości, ale mimo wszystko się pokazują. Może to być spowodowane tym, że za bardzo myślimy, rozważamy, analizujemy to wydarzenie, nie umiemy się pogodzić, że tak się stało i automatycznie podczas wróżenia jest ono wyrzucane na pierwszy plan. Może również być sytuacja, że karty pokazują przeszłość, aby się z nią uporać, raz na zawsze zamknąć pewien rozdział swojego życia, przypominają, że jest takie coś - wydarzenie- z przeszłości, które wymaga definitywnego zakończenia.
Przed nami w życiu są różne wydarzenia i niektóre przecież mają prawo, a nawet muszą potoczyć się tak samo jak te z naszej przeszłości, czasami nie jesteśmy w stanie dosyć szybko ocenić sytuacji i temu zaradzić, zadziałać szybko i skutecznie i po prostu może się zdarzyć, że wydarzenie, jakaś sytuacja wydarzy się dwa razy w naszym życiu lub nawet i więcej... dlatego w kartach mogą wyjść informacje odnośnie wydarzenia, które będą bardzo przypominać wcześniejsze nasze życiowe sytuacje, ale jak będzie w rzeczywistości, to już czas pokaże.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2013, o 18:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 13:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Dzięki za odpowiedź - Obojgu :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL