Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2013, o 20:16 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Witajcie, zainteresowałam się piramidą numerologiczną i postanowiłam ją obliczyć. Mam nadzieję, że dobrze to zrobiłam i uda mi się z niej coś istotnego wywnioskować odnośnie swojej przyszłości. Przedstawiam swoje zapiski. Za każdą uwagę, chęć interpretacji będę bardzo wdzięczna. Dopiero się uczę i jak na razie nie jest to dla mnie aż takie proste.

Moja data: 14.09.1990

1+4+9+1+9+9+0= 33= 3+3=6 czyli moja droga życia wynosi 6

Przeszłam do obliczania punktów zwrotnych:
I PZ = 14+9 = 1+4+9 = 14 = 1+4 = 5
czyli moje I PZ wynosi 5/14 i trwa do 36-6 = 30 roku życia

II PZ = 14 + 1990 = 2004 = 2 + 4 = 6
Tutaj nie wiedziałam czy mam to uznać jako 24 czy liczyć 2+4 z tego by wynikało, że II PZ wynosiło by 6/24 natomiast z innego opracowania otrzymałam II PZ jako 14 +19 = 33/6 a więc drugi punkt zwrotny będzie trwał od 31 do 39 roku życia.

III PZ = I PZ – 5/14 + II PZ – 6/24
III PZ = 11/38 albo 5 + 6 = 11/2 lub 14 + 24 = 38/11/2 lub 14 + 33 = 47/11/2
Trzeci punkt zwrotny będzie od 40 do 49 roku życia.

IV PZ = 9 + 1990 = 9 + 1 +9 +9 = 28 = 2 + 8 = 10 = 1
IV PZ = 1/28 i trwa od 50 do końca życia

A teraz wyzwania :
Cykl I = 9 - formujący
Cykl II = 14/5 - produktywny
Cykl III = 1/19 - żniwny
I Wyzwanie = 9 – 5 = 4
II Wyzwanie= 9 – 1 – 8
Wyzwanie Główne = 4 – 8 = -4
No właśnie tutaj w opracowaniu było, że trzeba odjąć wyzwanie I od wyzwania drugiego a wyszło na minusie i nie wiem co to może oznaczać….

Moja piramidka :

IVPZ..................1/28.................IVPZ
IIIPZ................11/38………………..IIIPZ
IPZ..........5/14.............6/24........IIPZ
C.......9...........14/5........1/19.........C
IW.........4.......................8……....IIW
WG....................-4.....................WG

Moja interpretacja piramidki :

Moja droga życia wynosi 6 a więc symbolizuje miłość, partnerstwo. Jestem uczuciowa, mądra, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ale też mam pełno niepewności sobie, sprzecznych uczuć, które nie raz uniemożliwiają mi podjęcie decyzji a do tego jestem krytyczna wobec siebie i czasem też innych ludzi, czasem popadam w jakąś depresję.

Posiadam liczbę mistrzowską 33 co oznacza, że ta odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem, to miłość, która rodzi pragnienie służenia najwyższym ideałom i która nie waha się poświęcić wszystkiego w ich obronie. Przyciągam do siebie ludzi zagubionych, nieszczęśliwych, które szukają we mnie wsparcia, pocieszenia. Dla dobra najbliższych potrafię się poświecić i zrezygnować z jakichś celów. Z tego co widzę też liczbę mistrzowską 11 – niesprzyjająca w sferze materialnej. Muszę trochę popracować nad sobą aby odnieść sukces, uznanie, miłość, być zadowolona w przeciwnym razie popadnę w rozpacz, depresję.

Mam zaciągnięty dług karmiczny 14/ 5 wyraża pojęcie wolności i gotowość spotkania ze sferą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywałam wolności, sprawiając cierpienie innym. Ufałam wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będę musiała akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych. Do tego mam kolejny dług karmiczny 1/19 W poprzednim wcieleniu nadużywałam widocznie władzy, byłam egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywałam innych, by wyróżnić samą siebie. Muszę Dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.

Dalej mam podliczbę 24/6 co może oznaczać problemy uczuciowe, poświęcenie, jakieś liczne podróże, zmiany miejsca pobytu, poczucie osamotnienia, sukces wymaga poświeceń, może ona przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, materialne, społeczne a jeśli moja postawa będzie negatywna to stanę się zazdrosna.
Kolejna podliczba 1/28 oznacza niespodziewane zyski, straty zależnie od mojej postawy wobec przyszłych, lubię podróże, zabawy, spotkania, popisywać się może nie, ale błyszczeć jak każda kobieta pewnie tak. Jeśli będę zachowywać się negatywnie to moje życie będzie przepełnione przeciwnościami losu.
No i następna podliczba 38/11 – szczęśliwy związek natomiast jeśli będę arogancka, będę miała ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych może to na mnie sprowadzić rozstanie, rozwód.
.

Jak na to patrzę to nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć… zaciągnięte długi karmiczne… masakra ;/ czy w ogóle uda mi się je odpracować czy będą się za mną ciągły przez całe życie, do tego te wszystkie podliczby, liczby mistrzowskie. Nie wiem jak będzie wyglądać moje życie… jak na to patrzę to nie wygląda to za dobrze, ale wszystko zależy ode mnie. Do tego nie wiem co oznacza wyzwanie główne, które u mnie wyszło na minusie… Bardzo Was proszę o własną interpretację, żeby ktoś kto się na tym zna dorzucił swoje trzy grosze… dużo też przeszłam jak na tak młody wiek , ale to też mi dało niezłą lekcję życia i już myślę poważnie o założeniu rodziny, ustatkowaniu się… Gdyby mi mógł ktoś określić jak wyglądało by moje życie uczuciowe w przyszłości i na co głównie powinnam zwrócić uwagę w swoim życiu…

Mam nadzieję, że Was nie zamęczyłam swoimi wywodami… .

Pozdrówka .


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2013, o 20:26 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ja na to spojrzę jak mi się uda, to dziś wieczorem, a jak nie to sobota - niedziela

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2013, o 20:30 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Jestem wdzięczna... ale każdy jest człowiekiem i ma swoje obowiązki a ja to doskonale rozumiem... mam nadzieję, że nie porobiłam za dużo błędów, dopiero się uczę...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2013, o 21:49 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Cytuj:
IVPZ..................1/28.................IVPZ
IIIPZ................11/38………………..IIIPZ
IPZ..........5/14.............6/24........IIPZ
C.......9...........14/5........1/19.........C
IW.........4.......................8……....IIW
WG....................-4.....................WG


Popatrzyłem tylko na to. Resztą mogę zająć się jutro.
Cykle... Jak jest podliczba 19, to z niej wychodzi jeszcze jedna podliczba, a mianowicie 10. Czyli będzie "1/10/19". Reszta w cyklach jak dla mnie okej. Mogłaś zachować konsekwencje zapisu: pierw liczba główna, później podliczba.
Wyzwania: WI jest okej. Też okej. WG - bez minusa, wyzwanie nie może być liczbą ujemną. A reszta pasuje, nie ma wielkich błędów w wyzwaniach.
Punkty Zwrotne: Mogłaś dodać w IPZ jeszcze 9+14. Daje to kolejną podliczbę do tego punktu zwrotnego, a więc za razem zwiększa się liczba podliczb w IIIPZ.
Czyli według mnie w IPZ byłoby jeszcze 23.
W IIPZ widzę, że masz cykl II + cykl III. Nie jest chyba to błędem, bo w różnych książkach piszą różnie więc... Nie ocenię. Mogłaś tutaj jeszcze dodać podliczbę z podliczb 14+29 z czego wychodzi liczba mistrzowska 33, zwana liczbą Chrystusową.
Dobra, czyli w sumie wszystko masz dobrze według mnie. Jedyny brak to nie dodawanie wszystkich podliczb i liczb głównych do siebie. C; Jednak nie jest to karygodny błąd. Podliczby dają jedynie wgląd na wielowarstwowość i uniwersalność danego problemu. A niektórzy tworzą piramidki bez podliczb i też dają radę. ^^
Cóż, to Twoja pierwsza piramidka? Jeśli tak, to gratuluje Ci świetnej roboty.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2013, o 23:21 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Neuron.....

eeeee.....yyyyyyy....

Szacun :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2013, o 01:08 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Ja od siebie napiszę, że powinno być to wyliczone tak:

Na początek Droga Życia, czyli u Ciebie bęzie 6/24,33,42 (24,33,42 - podliczby, 6 - liczba główna)

Dalej liczymy Cykle Życia:
I Cykl - z miesiąca urodzenia = 9,

II Cykl - z dnia urodzenia = 14 (liczba dwuliczbowa, więc redukujemy ją do jednoliczbowej, więc będzie 1+4=5 a prawidłowy zapis 5/14 (bo ta 14 jest podliczbą)

III Cykl - z daty urodzenia, więc tu wychodzi po dodaniu 19, ale znów redukujemy 1+9 =10 no i tutaj z racji, że znów dwucyfrowa się pojawia, to redukujemy dalej 1+0 = 1 i teraz zbieramy wszystko razem, czyli końcowy wynik będzie 1/10/19 - zawsze podliczby zapisujemy w kolejności od najmniejszej do największej.

Następnie Warunki Życia lub inaczej Punkty Zwrotne
I Warunki Życia (PZ) powinno być 5/14,23 - zawsze jak już uwzględniamy podliczby, to szukamy ich jak najwięcej, bo one też dają jasny obraz osoby, też wpływają na nasze zachowanie, wiec warto po podliczać różne kombinacje i ich poszukać.

II Warunki Życia - 1/10,19,28 i 6/15,33 - II Wyzwania Życia, III i IV zawsze mają podwójną energię więc tych liczb tutaj będzie bardzo dużo.

III Warunki Życia - 6/15,24,33,42 i 2/11,20,29 - również tutaj mamy dwie energie

IV Warunki Życia - 6/15,33 i 1/10,19,28 - IV Warunki mają dwie energie, tak jak dwa pozostałe i tutaj IV warunki są odwrotnością II Warunków Życia.

Teraz kolej na Wyzwania Życia, tutaj najlepiej liczyć odejmując poszczególne Cykle od siebie, ale uwzględniając tylko liczby jednocyfrowe, tak więc:

I Wyzwanie - 4
II Wyzwanie - 8
III Wyzwanie - 4

Okresy przejściowe i daty zmiany poszczególnych warunków sobie daruje, żeby Ci nie mieszać, na pewno jak ogarniesz podstawy, to przejdziesz dalej i nauczysz się wyliczać okresy przejściowe między cyklami.

A teraz moja krótka interpretacja.
Z Drogi Życia jesteś szóstką, tutaj możesz sobie znaczenie poczytać, ale główny przekaz jaki niesie ta liczba - to droga nauczyciela, nauczanie, prowadzenie innych, rola przewodnika, dodatkowo w Drodze Życia masz Liczbę Mistrzowską 33 - ona ma pewną lekcję, którą będziesz musiała wcielać przez cały czas w swoje życie, tak najogólniej, to nauka cierpliwości względem siebie i innych.
Dalej od urodzenia do około 2020 roku będzie działać na Ciebie liczba karmiczną 14 - z I Warunków Życia, ta liczba może narobić ci lekkiego chaosu w życiu, to karma wolnosci, więc na pewno będziesz chciała w jakiś sposób się buntować, przedstawiać swoje racje, ale też ta liczba w tym czasie będzie powodować, że mogą spotkać Cię przykrości, związane na przykład ze sferą miłosną, czy też finansową, ta 14 będzie wprowadzać pewne ograniczenia. Sposób jej przepracowania i to w tym okresie będzie bardzo istotne, to skupić się na duchowej stronie, przestać postępować egoistycznie, nie lecieć za przyjemnościami, tylko skupić się na tym co tu i teraz, budować swoje życie w oparciu o własne przemyślenia, nic nie robić na sile i przeciwko sobie.
Dalej to będzie taki czas, w którym również zbiegnie się energia II Cyklu Życia a tu również jest 14 - więc ta karma będzie dalej, w kolejnych latach również na Ciebie działać, ale nie już tak silnie, bo teraz, w tym czasie, możesz ją osłabić, jak zaczniesz ją przepracowywać. Takim dosyć silnym czasem w Twoim życiu, kiedy ta karma, będzie działać ze zdwojoną siłą będzie czas pomiędzy 2019 - 2020 bo wtedy energia I Warunków będzie bliska końca, a energia II Cyklu będzie się zaczynać i one wejdą na siebie i połączą się, dlatego to może być dla Ciebie bardzo przełomowy czas, wazny lub trudny czas.
Kolejne lata, to tak dojdzie karma 19 - karma władzy, ona jest z II Warunków Życia i zacznie się od 2029 roku i od tego roku również będzie dobry czas aby ją przepracować. Ta karma może działać na Ciebie w taki sposób, że znów pojawi się ten egoizm, ale on może spowodować, że inni się od Ciebie odwrócą, będą Cię lekceważyć i pomijać. Sposób przepracowania tej karmy, to zauważenie potrzeb drugiego człowieka, obdarzenie go zainteresowaniem, miłością, otwarcie się na innych, chęć pomocy i ogólnie kierowanie się w życiu dobrem i miłością. W tym okresie również będzie działać na Ciebie liczba mistrzowska 33 - występuję jako druga energia w II Warunkach Życia, ale też trzeba pamiętać, że ona cały czas towarzyszy Ci z Twojej drogi życia, więc już wiadomo, ze w tym czasie jej energia się nasili, będzie podwójna i w tym czasie będzie bardzo ważna cierpliwość i otwarcie się na innych, bezinteresowna pomoc, miłość. Ta mistrzowska może znacząco wpłynąć na tą karmę 19 i nieco ją osłabić. Dalej przechodzimy do III Cyklu i III Warunków Życia, a to wszystko zacznie się od 2038 roku (eh daleka przyszłość) wtedy swoje panowanie zaczną III Warunki Życia, kilka lat później wejdzie w to III Cykl Życia, więc tak w III Warunkach tak jak pisałam dalej jest liczba mistrzowska 33 - czyli ona nadal nad Tobą patronuje i tak już zostanie do końca, ale w III Warunkach również jako ich druga energia pojawia się druga liczba mistrzowska 11 - i tu już jest informacja, że ona również ma swoją lekcję, którą zechce włożyć w Twoje życie, jej lekcja najogólniej, to nie handlować swoimi talentami, ale ona też przyniesie w tym czasie do Twojego życia wielką intuicję, możesz wtedy zacząć się interesować ezoteryką, próbować swoich sił w jakiejś jej dziedzinie. I teraz nawet jeżeli w kolejnych latach pojawią się te 19 - najpierw, pierwsza z Cyklu Życia, a później kolejna z IV Warunków, to te mistrzowskie zakłócą ich działanie, a poza tym, tą karmę 19 będziesz już miała trochę przepracowaną, bo ona się już we wcześniejszych latach pojawi, wiec będziesz mogła ją wcześniej poznać i te kolejne lata, w których 19 będzie patronować wcale nie muszą być trudne.
Dalej Wyzwania Życia - Wyzwanie Główne to 4, najogólniej 4 to praca, więc tutaj z nią będzie wiele związanego. I to wyzwanie będzie Ci towarzyszyć przez całe Twoje życie, a dodatkowo jego siła będzie podwójna do około 40 roku życia, ponieważ do tego czasu będzie działać I Wyzwanie i one są takie same wiec się skumulują. Dalej po 40 roku życia do tej 4 głównego wyzwania dołączy 8 - czyli tutaj będzie chodzić o pieniądze, o władze. Bedzie działać w ten sposób żebyś znalazła w swoim życiu, a dokładnie w sferze finansowej równowagę, poprzez pracę właśnie tą 4. Wiec na pewno nie przykładaj zbyt dużej wagi do pieniędzy, nie bądź materialistką, tylko rób wszystko z umiarem, pracuj ale nie inwestuj wszystkiego w swoje przyjemności, tylko zarządzaj swoimi pieniędzmi w rozsądny sposób.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2013, o 17:47 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Dziekuje Ci za tak wnikliwa interpretacje i poswiecenie swojego czasu. Cale moje zycie bedzie jedna, wielka lekcja, ale moze to i dobrze... nie myslalam, ze potrafilam i potrafie byc taka egoistka, ale to bardzo mozliwe. Zycie juz przynioslo mi rozczarowanie w sferze milosnej jak i odnosnie pracy wiec cos w tym jest. Jeszcze jak bys mogla mi cos odczytac z tego cos odnosnie uczuc, czy grozi mi np. rozwod . Wywrozylas mi, ze poznam za jeszcze troche jak dla mnie odlegly czas tego docelowego partnera wiec czy z Nim dobrze mi sie ulozy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2013, o 18:56 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Życie każdego z nas, to jedna wielka lekcja, nic nie jest łatwe, każdego z nas czekają różne trudności i problemy do rozwiązania, więc nie ma co się poddawać, zamartwiać, tylko mimo wszystko działać. Ja nie napisałam, że jesteś egoistką, ja tylko napisałam co wynika z liczb, a to czy ich znaczenie ma jakieś odbicie w Twoim życiu,. to Ty sama już najlepiej wiesz.
A powiedz mi dlaczego od razu zakładasz, że czeka Cię rozwód? Dlaczego tak daleko wybiegasz w przyszłość i to jeszcze kierujesz się takimi negatywnymi myślami? Powiem Ci, że myśl ma wielkie działanie i jeżeli Ty już teraz, od samego początku, będziesz szukać w tej piramidce, czy też w swoim życiu rozwodu, to niestety ale prędzej czy później on się pojawi i to na Twoją własną prośbę... Wiec może warto zająć się tym co tu i teraz? Żyć, uśmiechać się, spotykać ze znajomymi, bawić, realizować swoje pasje, a miłość jak ma być, to będzie. I oczywiście zmienić myślenie - na bardziej pozytywne.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2013, o 19:36 
Kreator

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 13:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
O rozwodzie pomyslalam, bo z piramidki mozna wiele odczytac wskazowek i nie chciala bym czegos zepsuc... wierze, ze znajde odpowiedniego partnera i o rozwodzie nie ma co myslec... staram sie myslec pozytywnie... korzystam w koncu z zycia ;) i wierze, ze bedzie dobrze, bo na to zasluguje i dziekuje za slowa otuchy ;).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2014, o 21:08 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Fajny temat i nareszcie wiem co oznaczaja zera w wyzwaniach a mam ich dwa :)
9
7
8 8
9 8 9
1 1
0
0


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL