Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Horoskopy

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 sie 2013, o 13:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Tutaj możemy wrzucać swoje kosmogramy.
Pytanie teraz dlaczego :D
Otóż astrologia nie sprowadza się tylko do sprawdzenia jak tam skorpionowi będzie w tym roku w miłości, lecz najprościej mówiąc stanowi obraz naszego życia. Egoistycznie na swoim przykładzie :) Mam słońce w baranie, ale za to marsa w 8 domu, na asc i 12 domu skorpiona i w nimże Plutona. Jestem w astrologii typem Plutonicznym-skorpiona. Takie dane zmieniają kompletnie obraz człowieka. Mamy odpowiedź na to czemu ktoś urodzony jako solarny baran, w ogóle go nie przypomina.
Ale to wszystko wyjdzie w praniu :D

Teraz jak zrobić swój horoskop:
-Wchodzimy na jakąś dobrą stronę astrologiczną, ja bardzo lubię astro.com,
-Wybieramy coś w stylu zrób horoskop,
-Wpisujemy dokładną godzinę urodzenia (bez niej to lipa). miejsce urodzenia, datę,
-I mamy :D

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, o 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
No to kaplica, bo ja mojej godziny urodzenia nie znam... hmm .. pozostanie mi pozostać w niewiedzy jaki rodzaj panny lub czegoś tam jestem :) A szkoda kurcze, ech :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sie 2013, o 21:04 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 18:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Dla mnie zawsze najgorszy jest dylemat "który system domów wybrać"?
Dylemat, który skutecznie mnie zniechęca do głębszego poznania tematu astrologiczno-horoskopowego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 08:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Formowana napisał(a):
Dla mnie zawsze najgorszy jest dylemat "który system domów wybrać"?
Dylemat, który skutecznie mnie zniechęca do głębszego poznania tematu astrologiczno-horoskopowego.


Ja proponuje default...:D Czyli żaden.....A jak już to Placidusa. Prosty, łatwy,przyjemny i co najważniejsze-bardzo dobry. Koche też nie jest zły

Alle bez godziny nic się nie zdziała...A szkoda, bo w kosmo jest wiele napisane

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 10:08 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 18:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Mnie bardziej przekonuje system domów Bogdana Krusińskiego.

A godzinę urodzenia można znaleźć w pełnym (nie skróconym) świadectwie urodzenia. Tyle tylko, że kiedyś często pielęgniarki na oddziałach położniczych, kiedy wypełniały papiery na koniec swojej zmiany, wpisywały jedną i te samą godzinę urodzenia dla wszystkich dzieci których porody odebrały.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 10:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Formowana napisał(a):
Mnie bardziej przekonuje system domów Bogdana Krusińskiego.

A godzinę urodzenia można znaleźć w pełnym (nie skróconym) świadectwie urodzenia. Tyle tylko, że kiedyś często pielęgniarki na oddziałach położniczych, kiedy wypełniały papiery na koniec swojej zmiany, wpisywały jedną i te samą godzinę urodzenia dla wszystkich dzieci których porody odebrały.


Krusińskiego akurat nie znam. :)

Tak, wpisywały jedną i tą samą, albo zaokrąglały godziny. Akurat mam takie szczęście,że moja matka pamiętała moją godzinę urodzenia. Chciałam ostatnio koledze zrobić natalny, nie znał dokładnej godziny, jego rodzice też nie, wiedział tylko,że tak pomiędzy 6 a 9...Ale dla mnie to jest bardziej takie strzelanie..Nie można mówić tu o profesjonalnym horoskopie, ale bardziej o zabawie...Bo to wiadomo,że na bank będzie miał saturna w kozie np.
Dla mnie najważniejsze są planety osobiste. Taki księżyc bardzo szybko przelatuje. No i jest niesamowicie odczuwalny. Jak czułaś księżyc w 8 domu, albo saturn tranzytujący go, to wiesz o co kaman :)

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 10:44 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 18:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
A swoją drogą to jak rodząc naturalnie (nie poprzez cięcie cesarskie w pełnej narkozie) można nie pamiętać o której godinie urodziło się dziecko?
I nie piszę tego dlatego, że nie lubię swojej teściowej, która nie pamięta godiny urodzenia swojego jedynaka :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2013, o 11:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
heh...Ja też tego nie rozumiem. Ok,można nie pamiętać minut, ale godzinę powinno...W końcu to przyjście na świat dziecka, a nie zakup pralki :D A na podstawie godziny już coś tam można kombinować...Akurat moja matka rodziła mnie naturalnie i to ponoć parę godzin...Dlatego zapamiętała godzinę :D
Zawsze mi się wydawało,że kobiety raczej przywiązują do tego uwagę...a tu taka niespodzianka :O

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2013, o 11:15 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 18:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
ja to sobie tłumaczę brakiem zegarów na salach porodowych; własnego na ręku też zapewne nie można było mieć w tamtych dawnych barbarzyńskich czasach, kiedy dziecko od razu po porodzie było matce zabierane i umieszczane w osobnej sali


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sie 2013, o 11:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2013, o 00:29
Posty: 35
Podziękowań: 7
Mi się wydawało,że w szpitalach są zegary w każdej sali...Chociaż porodu nigdy nie przeżyłam... ja będę rodzić w zegarku,żeby potem sprawdzić co za ziółko wydałam na świat :D

_________________
Run używali germanie....nie ufam...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL