Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sie 2012, o 21:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Obrazek

Od dłuższego czasu w różnych miejscach Polski, montowane są specjalne urządzenia - "Merkaby", które mają zapewnić płaszcz ochronny dla całego kraju, jak również poszerzyć Naszą świadomość i otworzyć nas na kontakt ze wszechświatem. Największy model o nazwie "Merkaba Gwiezdne Wrota" osiąga wielkość nawet 9 metrów. Z informacji na stronie serwisu "filoletowyplomien.com" wynika, że aktywacja tego "parasolu ochronnego nad Polską" przewidziana jest na dzisiejszy dzień (tzn. 26-08-2012).


Fragment z serwisu "FioletowyPlomien.com":

Kochani,

Z radością zawiadamiamy, że w najbliższy weekend Instalacja Ogniskowania Mocy zostanie w pełni uruchomiona. W kilku rejonach Polski oraz w jednym miejscu w Holandii trwają intensywne prace montażowe. Przewidujemy, że całość instalacji osiągnie pełną moc w niedzielę 26 sierpnia. Bądźmy w tym czasie razem!


W obecnym wymiarze nie ma możliwości aby wszyscy, którzy ten projekt z serca wspierają spotkali się fizycznie razem w jednym miejscu. Byłoby to logistycznie niewykonalne, tym bardziej że przy budowie potrzebne jest skupienie i spokój. Wiedząc jak ważne zadanie wykonujemy, w tym szczególnym przypadku zależało nam przede wszystkim na tym, żeby móc to zadanie zrealizować. Gwiezdne Wrota służą temu, abyśmy wszyscy mogli się spotkać na płaszczyźnie Ducha.


Osoby, które znajdują się w fizycznej bliskości Gwiezdnych Wrót dziwią się czasem, że ich odczucia nie są tak wyraźne jak przy Merkabach mniejszych. Jest to zrozumiałe jeśli weźmie się pod uwagę kwestię długości fali. Im większa konstrukcja, tym dłuższa fala nośna. Należy pamiętać, że ludzka percepcja kończy się na falach mózgowych typu Delata. Wibracje wytwarzane przez Gwiezdne Wrota to fale znacznie dłuższe niż fale częstotliwość Delta, dlatego ich percepcja jest ograniczona. Zadaniem Gwiezdnych Wrót jest oddziaływanie na bardzo dużą odległość. Polega ono na zebraniu i zogniskowaniu energii wzbudzonej przez instrumenty mniejsze oraz na otworzeniu komunikacji ze Wszechświatem. Zadanie to powinno stać się możliwe po wejściu trzech Gwiezdnych Wrót we wzajemny rezonans.


W ciągu najbliższych godzin we względnie synchronicznym czasie zostaną aktywowane 2 wielkie Merkaby typu Gwiezdne Wrota oraz 4 Merkaby typu Brama Światów.


Tak jak kiedyś w Egipcie motywem przewodnim są 3 piramidy – tyle że w tym przypadku są to 3 wielkie Merkaby.


Ostatecznie w skład Instalacji Ogniskowanie Mocy wejdą:

Merkaba Gwiezdne Wrota:
1) Gwiezdne Wrota Mazowsze
2) Gwiezdne Wrota Dolny Śląsk
3) Gwiezdne Wrota Pomorze


Merkaba Brama Światów:
1. Brama Światów Pomorze
2. Brama Światów Wisła (Mazowsze)
3. Brama Światów Dolny Śląsk
4. Brama Światów Podlasie
5. Brama Światów Lublin
6. Brama Światów Zwoleń
7. Brama Światów Kraków
8. Brama Światów Busko Zrój
9. Brama Światów Nijmegen (Holandia)


Do tego dochodzi bardzo wiele rozsianych szeroko po całym terenie instrumentów mniejszych (Merkaby, piramidy, instalacje orgonowe). Każde z nich wchodzi we wzajemny rezonans. Rezonans ten ma być zebrany i zogniskowany przez instrumenty największe jakimi są Gwiezdne Wrota.


Czytaj więcej

źródło: fioletowyplomien.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sie 2012, o 22:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Przy odrobinie szczęścia jutro nie nastanie poniedziałek :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL