Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 sie 2013, o 12:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Koziorożec

Dla Koziorożców Sierpień jest bardzo dobrym miesiącem do zarabiania pieniędzy, koziorożce w tym miesiącu mają dużą możliwość otrzymania awansu w pracy, osoby te będą dostawały nowe zadania z którymi będą musiały się zmierzyć ale dzięki temu wybiją się. Jeśli jakiś koziorożec nie ma pracy, to jest to dobry miesiąc do poszukiwań pracy dla takich osób.

Wodnik

Wodnicy w przeciwieństwie do Koziorożców, powinny bardziej skupić się na pracy, uważać na różnego rodzaju przyjemności, osoby z pod tego znaku powinny też bardziej oszczędzać pieniądze ponieważ mogą im się przydać a jeśli wydadzą je na tak zwane byle co to mogą mieć problemy.

Ryby

Ryby chciały by dużo pieniędzy dla siebie, chciały by dostawać awanse itd. Są to osoby które lubią przepuszczać między swoimi dłońmi pieniądze. Ten miesiąc nie będzie jakimś wyjątkowym miesiącem dla ryb, ponieważ zarówno finanse jak i praca będą na tym samym poziomie o ile się nie zmienią, o ile nie zmienią swoich dotychczasowych przyzwyczajeń.

Baran

Dla baranów zodiak i tarot zarazem mają dobre nowiny, jeśli nie macie pracy będziecie mieli okazję aby zdobyć taką pracę o jakiej zawsze marzyliście.

Byk

Osoby z pod znaku zodiaku Byka będą miały w tym miesiącu szczęście, do pomnażania pieniędzy ( może spróbujecie zagrać w totolotka? :D ) osoby z pod tego znaku zodiaku lubią inwestować, lubią dużo wysiłku ale dzięki temu do czegoś dochodzą.

Bliźnięta

Zodiakalne bliźnięta podobnie do byków mają niesamowite szczęście w tym miesiącu jeśli chodzi o sprawy stricte zawodowe, bliźnięta mogą dostać niepowtarzalną ofertę nowej, atrakcyjniejszej pracy bądź awansu. Powodzenia zatem

Rak

W tym miesiącu Raki powinny się przygotować że kolejne miesiące mogą być słabsze, jeśli macie pracę i w miarę dobre wynagrodzenie postarajcie się przygotować na nadejście słabszych miesięcy.
Raki też powinny uważać na niektóre osoby które im mogą źle życzyć.

Lew

Jeśli jakiś lew szuka pracy w tym miesiącu, powinien dobrze przemyśleć sprawę, sprawdzić czy firma która chce go zatrudnić jest rzetelna. Tarot podpowiada że osoby z pod tego znaku zodiaku w tym miesiącu mogą mieć problemy niestety związane z oszustwami. Każdą decyzję przemyślcie dokładnie czy Wam się będzie opłacało i czy nie jest to jakieś oszustwo.

Panna

Panny w tym miesiącu jak i ostatnio szczęścia do pracy nie mają, są to osoby które ostatnio przechodzą ciężkie próby. Osoby z pod tego znaku zodiaku powinny zwrócić szczególną uwagę na to czy ktoś ich nie wprowadza w błąd, uważajcie na siebie.

Waga

Wagi są osobami które w tym miesiącu osiągną harmonię między sprawami zawodowymi a finansami, są to osoby które wyjdą na prostą z ostatnich źle podjętych decyzji.

Skorpion

Skorpiony mają bardzo dużą ambicję oraz są to osoby bardzo porywcze, to może mieć wpływ na Waszą ocenę w pracy oraz na Wasze finanse. Osoby te powinny liczyć tylko na siebie, powinny skupić się na tym co tak naprawdę robią dobrze.

Strzelec

Dla strzelców zodiak dobrych nowin mieć nie będzie, osoby z pod tego znaku powinny zwrócić szczególną uwagę na to jak się zachowują, na to w jakim otoczeniu się kręcą. Jeśli osoby z pod tego znaku zodiaku nic nie zmienią mogą mieć problemy w tym miesiącu.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL