Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 paź 2013, o 16:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Koziorożec

Październik dla koziorożców, to idealny moment na chwilę relaksu, odpoczynku od zmagań z życiem codziennym, idealny miesiąc na poprawę stosunków między rodziną i przyjaźnią i nie zaprzątania sobie głowy sprawami materialnymi, w tym miesiącu praca jak i pieniądze będą na wystarczająco dobrym poziomie aby móc sobie pozwolić na to co napisałem powyżej.

Wodnik

Dla Wodników karty tarota mają dobrą wiadomość, Październik jest dobrym miesiącem na wyjście z opresji finansowej jak i zawodowej, w tym miesiącu znajdziecie sposób na ominięcie kłopotów, dobrze by było jakby osoby z pod tego znaku trochę się zdystansowały od życia zawodowego. To pomoże w tym miesiącu.

Ryby

Tarot dla ryb w tym miesiącu podpowiada że jest to dobry miesiąc na zdobycie cennych kontaktów, być może szykuje Wam się zmiana pracy na lepszą, lepiej płatną, a jeśli szukacie pracy to Ją znajdziecie, ten miesiąc będzie dla Was miesiącem szczęśliwym pod tym względem, ponieważ po tak długim okresie oczekiwania w końcu coś się może zmienić w Waszym życiu na lepsze.

Baran

Niestety dla baranów, tarot nie ma dobrych wieści, barany nie potrafią się zdystansować od swoich problemów co przeniesie się na życie zawodowe i finanse. Osoby z pod tego znaku zodiaku mogą się przygotować na to że mogą utracić pracę, bądź dostaną ostrzeżenie o takiej możliwości, niemniej jednak ten miesiąc będzie miesiącem stagnacji dla osób z pod tego znaku zodiaku.

Byk

Dla byków również tarot nie ma dobrych wieści, osoby z pod tego znaku powinny ostrożniej obchodzić się z każdą zarobioną złotówką, osoby te powinny kontrolować co jakiś czas stan swojego konta, ważne jest też to aby osoby te nie zaciągały kredytów bądź pożyczek. Osoby z pod tego znaku zodiaku powinny mocniej wziąć się w garść i pracować ciężej niż do tej pory.

Bliźnięta

Natomiast bliźnięta, dla Was tarot ma dobre wieści, jesteście osobami które są dosyć skromne a nie powinny być, Wasza kreatywność oraz wytrwałość w pracy pomoże Wam w realizacji Waszych projektów, które zaowocują albo lepszym stanowiskiem w pracy, albo podwyżką na którą tak długo oczekujecie.

Rak

Dla raków październik jest dobrym miesiącem w dążeniu do obranego celu, jeśli zbieraliście fundusze na otwarcie własnej działalności gospodarczej możecie śmiało Ją otworzyć w tym miesiącu, zodiak Wam sprzyja. To się też tyczy awansów w pracy jak i podwyżek. Po prostu pracujcie na takim samym poziomie jak do tej pory, a na pewno Wam się uda w tym miesiącu żyć tak jakbyście sobie tego życzyli.

Lew

Dla lwów miesiąc Październik jest bardzo dobrym miesiącem dla realnej oceny swoich możliwości pod względem zawodowym, osoby z pod tego znaku mają pozytywne nastawienie do ludzi, dzięki temu podejściu będą mieli powodzenie w interesach, osoby z pod tego znaku mają dar przekonywania, dzięki czemu osoby te będą miały większą możliwość uzyskania awansu w pracy i polepszenia swojej sytuacji finansowej.

Panna

Panny w tym miesiącu muszą uzbroić się w dużą ilość cierpliwości, ale jako że osoby z pod tego znaku miały ostatnio wiele ciężkich miesięcy związanych z życiem zawodowym w tym miesiącu zaczną atakować oczywiście chodzi o robienie wszystkiego co w ich mocy aby polepszyć swoją sytuację co oczywiście im się uda. Powodzenia.

Waga

Wagi jak większość wcześniejszych znaków zodiaku nie muszą się martwić w tym miesiącu o sprawy typowo zawodowe, osoby z pod tego znaku w tym miesiącu będą miały okazję na zawarcie korzystnych umów, osoby z pod tego znaku mają też możliwość awansu na znaczące stanowiska.

Skorpion

Skorpiony w tym miesiącu pokażą jak ciężko potrafią pracować, ilość trudu włożonego w pracę, w pracę w zespole, swoje zaangażowanie, przyniosą naprawdę pozytywne rezultaty. Co oczywiście przeniesie się na korzyści finansowe czego Wam z całego serca życzę.

Strzelec

Strzelce niestety już nie mają tyle szczęścia, mogą mieć problemy w życiu zawodowym a to z powodu przerostu ambicji jaka im towarzyszy w pracy, osoby z pod tego znaku są bardzo porywcze, powinny skoncentrować się na tym, co naprawdę robią dobrze, osoby te powinny liczyć tylko na siebie, ponieważ inni mogą tylko przeszkadzać osobom z pod tego znaku zodiaku. Osoby z pod tego znaku nie powinny w tym miesiącu myśleć o zmianie pracy, nie powinny podejmować ważnych decyzji, to nie jest dobry miesiąc na takie decyzje.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 00:40 

Dołączył(a): 13 paź 2013, o 00:26
Posty: 7
Podziękowań: 0
Nie dobrze!!! Jestem właśnie na etapie poszukiwania pracy (w prawdzie drugiej, bo tej pierwszej nie chcę zmieniać!) i na kilka dni przed rozmową kwalifikacyjną! :( Mam nadzieję, że mimo to dobrze mi pójdzie!!!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2013, o 11:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Niezbyt optymistyczny ten moj horoskop.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL