Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:29 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Kapelusz fantazji, parasol, chroniący od złego humoru, klasa połączona z oryginalnością, Proszę Państwa oto Wodnik – indywidualista roku!

W tym roku niemal każdy Wodnik pozwoli sobie na więcej niż odrobinę szaleństwa i wypłynie na głębokie wody. Zdobędzie wymarzoną pracę, rozwiąże konflikt, trwający od pokoleń czy zostanie milionerem? Tegoroczny sukces będzie zależał od tego, którym swoim mocnym cechom Wodniki pozwolą ujrzeć światło dzienne.

Rozwój zawodowy

Ciepła posada, normowany czas pracy, ustalona godzina na lunch i stały autobus, którym docierasz do biura – brzmi znajomo? Być może, ale z pewnością nie dla Wodników. Pracujesz zrywami i dzięki temu, że zawsze robisz to, co do ciebie należy, tegoroczne zyski ze „zrywów” wystarczą na opłacenie wszystkich twoich podstawowych potrzeb, w tym cotygodniowych pobytów w SPA i najnowszych kolekcji ubrań wprost z paryskich wybiegów.

Relacje w pracy

Jesteś niewyczerpalnym źródłem dobrych rad. Gościnny, przyjacielski i lojalny wobec tych najbliższych. Z twojego skarbca wiedzy chcą korzystać wszyscy. Twoja otwartość i zamiłowanie do dziwactw (także cudzych) sprawi, że w nadchodzącym roku będziesz o krok od awansu na stanowisko specjalisty do spraw różnych i dla wszystkich.

Pieniądze

Wraz z pierwszym wiosennym słońcem dostaniesz od szefa jasne dowody uznania. O ile szalona fantazja w pełni nie zapanuje nad twoim kontem bankowym, są szanse, że zasilający twój budżet „blask uznania” nie zgaśnie.

Dla tych Wodników, które planują rozpoczęcie własnej działalności gwiazdy również będą przychylne. Choć w tym wypadku efekty zauważysz dopiero w drugiej połowie roku. Mimo to, czekaj cierpliwie – będzie warto.

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL