Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:24 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Harmonia, sprawiedliwość, harmonia i jeszcze raz sprawiedliwość. Powtarzasz to przed wyjściem z domu, przed wejściem do pracy i minimum trzy razy w ciągu godziny. Tak bardzo wierzysz w to, że te dwie wartości są wszechobecne, że w sytuacji, gdy spotyka cię niesprawiedliwość długo, ze łzami w oczach, analizujesz dlaczego teraz i dlaczego właśnie ja.

Rozwój zawodowy

Nie lubisz, gdy ktoś zarzuca cię obowiązkami. Dodatkowe pochwały? A i owszem, chętnie przyjmę. Dodatkowe obowiązki? Nie dziękuję, zostawię dla innych. Przecież właśnie budujesz sobie idealne imperium równowagi, w którym już na początku określone zostały zawodowe obowiązki.

Fakt, że Wagi kochają równowagę wcale nie czyni z nich pokojowo nastawionych do świata potomków dzieci-kwiatów. W Nowym Roku te Wagi, które nie dostrzegą równowagi między swoim wynagrodzeniem a obowiązkami zawodowymi, śmiało pójdą szukać sprawiedliwości gdzie indziej. Wędrówka ta w końcu zakończy się powodzeniem.

Relacje w pracy

Tak jak ty Droga Wago kochasz towarzystwo, tak towarzystwo kocha ciebie- prawdziwą królową, która łączy rzetelne wywiązywanie się ze swoich obowiązków z dawką dobrego humoru. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie twoje żarty śmieszą wszystkich.

Pieniądze

Umiar w wydawaniu pieniędzy przez Wagi brzmi nierealnie? Tak właśnie jest. Najważniejsze, by zachowana została wewnętrzna równowaga. To, że na koncie raz pojawia się 4 cyfrowa suma, a raz krwisto czerwony debet, nie ma dla Wag znaczenia. I bardzo słusznie. Wagi o finanse martwić się nie muszą, bo prędzej czy później i tak wyrówna się ogólny rachunek.

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 22:39 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Mada napisał(a):
Harmonia, sprawiedliwość, harmonia i jeszcze raz sprawiedliwość. Powtarzasz to przed wyjściem z domu, przed wejściem do pracy i minimum trzy razy w ciągu godziny.

Dodatkowe obowiązki? Nie dziękuję, zostawię dla innych. Przecież właśnie budujesz sobie idealne imperium równowagi, w którym już na początku określone zostały zawodowe obowiązki.


W tych dwóch kwestiach się nie zgodzę- konkretnie w zacytowanych słowach..
Harmonia i sprawiedliwość jak najbardziej, ale bez przesady z tym ciągłym powtarzaniem. Się wie i tyle ;)

Mada napisał(a):
W Nowym Roku te Wagi, które nie dostrzegą równowagi między swoim wynagrodzeniem a obowiązkami zawodowymi, śmiało pójdą szukać sprawiedliwości gdzie indziej. Wędrówka ta w końcu zakończy się powodzeniem.

Wagi o finanse martwić się nie muszą, bo prędzej czy później i tak wyrówna się ogólny rachunek


Oby :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lip 2012, o 22:46 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 203
Z kart tarota, w tym roku Wagi będą odnawiały kontakty w pracy, będą miały wiele nowych planów tylko muszą uważać na to aby określić sobie jasno cele. Konkretnie.

Wybaczcie że tak krótko, jednym zdaniem ale tylko tyle się da powiedzieć na chwile obecną.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL