Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:25 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Podobno skorpiony bezbłędnie orientują się w ciemnościach. Ta umiejętność w nadchodzącym roku przyda się bez wątpienia. Bo planem na najbliższe dwanaście miesięcy, w przypadku Skorpiona, jest brak planów.

Rozwój zawodowy

W tym roku obowiązki zawodowe Skorpionów nie będą należał do najlżejszych. Terminy będą goniły terminy, a szef z bezlitosną precyzją będzie regularnie z nich rozliczał. Te rachunki mogą doprowadzić do sytuacji, w której jedynym rozwiązaniem będzie zmiana pracy.

Pierwsza połowa roku nie będzie należała do najlepszych, druga zaś… podobnie. Skorpionom potrzeba dużo czasu by odnaleźć się w nowym miejscu pracy, nauczyć godzić obowiązki i dotrzymywać terminów.

Relacje w pracy

Mimo twarde skorupy Skorpiony są przyjazne, pomocne i bardzo towarzyskie. Złowrogie pierwsze wrażenie, jakie mogą stwarzać, to tylko pierwsze wrażenie i to na dodatek dość mylne.

Fakt, że Skorpiony zawsze podkładają nogi (dosłownie) „świeżakom” i zawile tłumaczą prostą drogę do automatu z kawą, wcale przecież nie świadczy o ich złośliwości. Oni po prostu chcą przygotować swoich młodszych kolegów na nadchodzące ciężkie czasy. A takie z pewnością nastaną, bo współpraca ze Skorpionem nigdy do najłatwiejszych nie należała.

Pieniądze

Skorpion to urodzony kombinator. Tu drobną sumkę zainwestuje, tu okazyjnie coś kupi, tam wypatrzy świetną ofertę i weźmie urlop na żądanie, tylko dlatego, że w pobliskim mieście (40 kilometrów to przecież żadna odległość) rozpoczęła się przecenę na papier do drukarki (w końcu 3 złote i 64 grosze z nieba mu nie spadną).

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL