Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:30 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Tak jak zamykasz niebieski zwierzyniec gwiazd, tak samo chciałabyś Droga Rybko zamknąć każdą rozpoczętą pracę. Bywa z tym różnie, ale powód zazwyczaj pozostaje ten sam – niezdecydowanie. Tu już ślina przynosi na język „tak” ale hamuje ją gwałtowna myśl „a co jeśli…” i tak cały czas, każdego dnia, każdego miesiąca… aż do jesieni.

Pierwszy wrześniowy deszcz zmyje starą warstwę przyzwyczajeń i powoła do życia twe nowe, zdecydowanie najjaśniejsze oblicze.

Rozwój zawodowy

W tym roku wreszcie spełnią się twoje dotychczasowe marzenia zawodowe. Mała stabilizacja będzie w zasięgu twojej ręki, a mówiąc konkretniej dwóch rąk, bo zanim ją osiągniesz czeka cię wiele pracy.

Zaufaj jednak gwiazdom, dodatkowe obowiązki i wschód słońca witany z okien twojego biura, zaowocują uznaniem szefa i wszystkich twoich współpracowników.

Relacje w pracy

Złośliwi pewnie powiedzieliby o Rybach, że to urodzeni męczennicy. Ale czy dobrowolne zgłaszanie się do każdej dodatkowej akcji, do opieki nad dziećmi wszystkich koleżanek z pracy i podlewaniem wszystkich kwiatów w biurze (co to dla Ciebie 8 pięter) to męczeństwo?

Ale w tym roku ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń… i to dosłownie. Jeśli chcesz tego uniknąć, to zrezygnuj ze sportów ekstremalnych, takich jak korzystanie z niewinnie wyglądający ślizgawek przed twoim biurem.

Pieniądze

Dobrze wiesz, że pieniądze szczęścia nie dają, ale wolałabyś płakać w Ferrari. Tegoroczny spadek po bliskiej cioci zza Oceanu i dotychczasowe, skrupulatnie odkładane pieniądze, pozwolą zrealizować marzenie w kolorze czerwieni. I to będzie właśnie twój najszczęśliwszy dzień w roku – wizyta w sklepie z zabawkami.

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL