Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:19 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Raki są bardzo ostrożne i systematycznie kroczą wyznaczą ścieżką. O chodzeniu do tyłu w ich przypadku nie może być mowy, nigdy! Raka nie da się oszukać, nie dość, że ma oczy dookoła głowy, to na dodatek nie ufa każdemu słowu, bacznie obserwując spod palmy, co tak naprawdę dzieje się w firmie.

Rozwój zawodowy

Nie należysz do najbardziej pracowitych znaków zodiaku. W nadchodzącym roku, podobnie jak w każdym poprzednim, nie grozi ci rzucenie się w wir pracy czy pobicie rekordu w przepracowaniu kosmicznej liczby nadgodzin.

Masz niezwykle uzdolnienia do pracy zespołowej, pracy pod presją czasu, ponadto jesteś zawsze kreatywny. Z prostego jednak powodu, któremu na imię lenistwo, cechy te w nadchodzącym roku nie ujrzą znów światła dziennego. Zawodowo przebimbasz w pracy ten rok do tego stopnia, że w okolicach wiosny zaczną bić dzwony na alarm.

Relacje w pracy

Należysz Drogi Raczku do osób towarzyskich, choć nie lubisz wyróżniać się z tłumu. Jest to słuszna strategia, biorąc pod uwagę, że zawsze, bez najmniejszego wyjątku, masz racje. Na przełomie lipca i sierpnia dołączą do twojego zespołu w pracy dwa Skorpiony, z którymi stworzycie trójkowe połączenie na piątkę z plusem.

Pancerna drużyna skończy na czas wszystkie projekty, zdobędzie najlepszych klientów i pokona wszystkie schody w biurze w rekordowym czasie.

Pieniądze

W nadchodzącym roku w twoich finansach nie wydarzy się nic, co miałoby znaczący wpływ na twoje dalsze losy. Oczywiście, wyjątek stanowić będzie zablokowanie karty do bankomatu, które na kilka dni odciągnie cię od finansowego źródła. Jak to możliwe, że pomyliłeś piny? Przecież masz tylko jedną kartę…

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL