Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:27 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Twój znak kończy jesień i oficjalnie rozpoczyna zimę. Swoiste zodiakalne alfa i omega. Uwielbiasz mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. W tym roku dzięki nieposkromionej ambicji i stale rosnącemu uporowi dopniesz tyle guzików, że może warto porzucić dotychczasowy fach i żyć z krawieckiej fortuny?

Rozwój zawodowy

Stabilizacja, stabilizacja i jeszcze raz stabilizacja. Twoja siła spokoju, pracowitość i zdyscyplinowanie uczynią z ciebie Pracownika Roku. Zdolności organizacyjne pozwolą ci godzić to, czego pogodzić się nie da i osiągnąć te cele, które dla innych pozostaną nie do osiągnięcia.

W nadchodzącym roku bez wątpienia zostaniesz podporą firmy, której nie sposób nie cenić. Musisz jednak uważać, bo jeśli nie zredukujesz ilości słodkich przekąsek i czekoladowych nagród, które przecież należą się po każdym sukcesie (małym i dużym), zostaniesz najsłodszym w dziejach firmy pracownikiem.

Relacje w pracy

Koziorożca za przyjaciela chciałby mieć każdy, za wroga zdecydowanie nikt. Lojalny wobec najbliższych i nieugiętych wobec wrogów. Cicha woda, która gdy tylko odczuje podmuch zagrożenia zmienia się w bezlitosne tornado.

Unikaj w tym roku kontaktów z Baranem, Bliźniakiem i Strzelcem, dzięki temu specjalne służby ratunkowe, powołane do walki z wodno-zodiakalnymi żywiołami będą mogły spokojnie pozostać w domu.

Pieniądze

W nadchodzącym rok pewien możesz być jednego: przez twoje ręce przewiną się miliony. Szkoda tylko, że gdy zgasną światła i wszyscy powiedzą sobie „do widzenia” również i ty będziesz musiał pożegnać się ze stosem banknotów. W końcu etat bankowca czy finansisty to tylko 8 godzin dziennie.

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL