Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:18 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Bliźniaki szybko się nudzą, nie lubią rutyny i monotonii. Zmiany są ich żywiołem, a do zmian trzeba dwojga, albo czworga, byleby każdy miał swoją bliźniaczą parę.

Rozwój zawodowy

W tym roku poczujesz wiatr w żaglach i to niemal dosłownie. Jeśli nie przesuniesz biurka spod nawiewu klimatyzacji możesz odpłynąć na długi czas do krainy NFZ. Najstarsi mówią, że ponoć w niej leczą, ale nikt nie wie, ile w tym prawdy.

Jeśli unikniesz atmosferycznych powiewów, złapiesz równowagę na długi czas i zgodnie z tym, co mówią gwiazdy, będzie to równowaga wyższego stopnia (awans!). Twojej pracy w tym roku patronuje współpraca. Potrzebujesz nie tylko jednej osoby do szczęścia, ale całego zespołu.

Relacje w pracy

Samotność jest słowem, dla którego nie znajdziesz miejsca w bliźniaczym słowniku, szczególnie w pracy. Co odpowiesz na propozycję własnego biura z miejscem na jedno krzesło i biurko? „Nie, dziękuję. Jestem Bliźniakiem”.

Gdyby zamknęli cię w takim pokoju to nie dość, że zacząłbyś przemianę w rybę (tyle wody, nabrałbyś w usta), to na dodatek nie miałbyś możliwości, by życzliwie informować szefa, że Jan Kowalski znów zapomniał, że długopisy, spinacze i ta mała nieużywana od wieków drukarka są wyposażeniem firmy, którego nie wolno zanosić do domy.

Pieniądze
Saturn w korzystnym trygonie (cokolwiek to znaczy) zapewni ci przez pierwszą połowę roku brak finansowych zmartwień. A druga połowa? Będzie jeszcze lepiej. To, co powiększyło twój dorobek podczas pierwszych sześciu miesięcy, zostanie puszczone w ruch i powróci jak bumerang z bliźniaczym zyskiem.

źródło newsweek.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL