Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Horoskopy

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2012, o 00:25 

Dołączył(a): 16 lip 2012, o 23:17
Posty: 29
Podziękowań: 2
MANNAZ
(04.XI - 18.XI)

Nic, co ludzkie, nie jest Ci obce. Oto sentencja, o której pamiętasz, stykając się z ludźmi z różnych środowisk i o różnorodnych charakterach. Oddany jesteś bez reszty bliskim i dalekim osobom, obcych często traktujesz jak znajomych, a przyjaciół jak rodzinę.

Należysz do tych, którzy dzięki własnemu wysiłkowi oraz przenikliwej inteligencji potrafią wznieść się do gwiazd, ale także odkryć, co drzemie na dnie ludzkiego serca. Wiesz, że cokolwiek (i ktokolwiek) Cię spotyka, jest dla Ciebie wyzwaniem, sprawdzianem charakteru, a zarazem ważną lekcją do przerobienia. Suma zaś tych lekcji daje Ci doświadczenie, z którego mogą potem wszyscy korzystać i moc, z której wszyscy mogą czerpać.

Runa wzmocni inteligencję oraz pamięć, rozwinie odpowiedzialność i da jasność osądu. Sprawi, że ludzie będą względem nas pomocni, braterscy, wielkoduszni.

źródło magia.onet.pl


Ostatnio edytowano 17 lip 2012, o 00:29 przez czarnaaa, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2012, o 00:27 

Dołączył(a): 16 lip 2012, o 23:17
Posty: 29
Podziękowań: 2
NAUTHIZ
(04.XII - 17.XII)

Dysponujesz ogromną dyscypliną wewnętrzną i umiejętnością panowania nad pokusami. W życiu nie pójdziesz na łatwiznę. Zawsze wybierzesz rozwiązanie trudniejsze. Umiesz kontrolować swoje emocje oraz narzucać sobie ciężkie lekcje do przerobienia. Gdy masz kryzys w życiu, dokładnie wiesz, w czym dokonać zmian.

Dobrze by było, aby Twój partner umiał ujmować Ci kłopotów, bo dopiero wtedy wyzwolisz się od presji obowiązku.

Runa Nauthiz pomoże przezwyciężyć zniechęcenie do życia. Przyniesie ulgę w cierpieniu. Lepiej będziemy sobie radzić w stresowych sytuacjach.

źródło magia.onet.pl


Ostatnio edytowano 17 lip 2012, o 00:29 przez czarnaaa, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lip 2012, o 00:28 

Dołączył(a): 16 lip 2012, o 23:17
Posty: 29
Podziękowań: 2
ISA
(18.XII - 05.I)

Podopieczni Isy obdarzeni zostali pogodą ducha i cierpliwością. Gdy innych rozpalają emocje, potrafią być opanowani, zrównoważeni i na chłodno podejmować decyzje. Potrafią wytrwale dążyć do wytyczonego celu, nie żałując czasu na plany i przygotowania. Nie rzucają słów na wiatr, mówią tylko wtedy, gdy naprawdę mają coś ważnego do powiedzenia.

Energia Isy przyda się ludziom chaotycznym, rozgorączkowanym, żyjącym w stresie. Isa podziała uspokajająco i wyciszająco, pozwoli zachować zimną krew, nawet w bardzo gorących i dramatycznych chwilach. Sprawi, że nikt nas nie wytrąci z równowagi, a ludzie nie będą się względem nas zachowywać zaczepnie.

źródło magia.onet.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL