Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Horoskopy

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 wrz 2014, o 16:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
BARAN
PRZEDSIĘBIORCA
„Samozatrudnienie jest zgodne zarówno z Twoim usposobieniem, jak i celem. Pracując na własny rachunek, możesz podążać za głosem intuicji i boskiego przewodnictwa. Współpracujemy z Tobą i lojalnie stoimy u Twego boku, zapewniając Ci sukces w każdej dziedzinie.”

Ta karta pojawiła się, ponieważ znakomicie nadajesz się do samozatrudnienia. Masz odpowiednie pomysły, zapał i samodyscyplinę, których wymaga takie przedsięwzięcie. Wahasz się przed zrobieniem tego kroku, ponieważ wątpisz w siebie. Anioły zapewniają Cię, że masz wszystko czego potrzeba, żeby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Będą Cię prowadzić i wspierać na tej drodze i, jeśli tylko na niej wytrwasz, z pewnością odniesiesz sukces.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Twój pomysł założenia firmy jest słuszny.
- Zacznij sobie dorabiać, realizując swój pomysł na firmę, a w końcu stanie się ona Twoim głównym zajęciem.
- W sferze pracy zawodowej niech poprowadzi Cię głos intuicji.
- Pracuj z najwyższym zaangażowanie nad sukcesem swojej nowej firmy.BYK
DZIECKO
„Bardzo kochasz dzieci, a one odwzajemniają Twoją miłość. Wszystkie dzieci, nie wyłączając
Twojego wewnętrznego dziecka, potrzebują miłości, uczuć i uwagi. Możemy oczyścić i otworzyć Twoje serce, a także zachęcić Cię do poświęcenia więcej czasu i energii dzieciom, które Cię potrzebują.”

Ta karta oznacza, że Twoje pytanie ma w pewnym stopniu związek z jakimś dzieckiem. Może chodzić o Twoje własne dziecko lub pragnienie posiadania go, o młodego członka rodziny lub Twoją obecną lub przyszłą pracę związaną z niesieniem pomocy dzieciom. Czy ostatnio Twoje myśli zaprzątają dzieci? Jeżeli tak, to karta ta dowodzi, że to nad czym się zastanawiałeś, jest uzasadnione.
Może chodzić tu o spędzanie więcej czasu z dziećmi albo rozglądanie się za związaną z nimi pracą.

Dodatkowe znaczenie tej karty:
- Twój cel życiowy związany jest z dziećmi.
- Bądź jak dziecko.
- Zwracaj uwagę na swoje wewnętrzne dziecko.
- Niebiańskie dziecię mówi: „Kocham Cię”.
- W Twoim życiu może pojawić się ciąża lub adopcja.BLIŹNIĘTA
PRAWO PRZYCIĄGANIA
„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na Twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy Twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają Ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać, to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.
- Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.
- Gdy wzrasta Twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają Cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.RAK
UWOLNIJ SIĘ I PODDAJ SIĘ
„Obdarzamy Cię błogosławieństwem naszej promiennej miłości. Wyciągnij ręce i uwolnij się od wyzwań, których dotąd trzymałeś się tak kurczowo. Otwórz serce i przyjmij naszą miłość i pomoc.”

Anioły obdarzają Cię tą kartą, ponieważ usiłujesz poprawić swoją sytuację samodzielnie. Pragną Ci pomóc i spełnić twoje modlitwy, ale najpierw musisz się poddać i uwolnić od tej sytuacji. Poddanie się wynika ze znużenia ciągłą walką. Przynosi emocjonalną swobodę i wiarę, że boska mądrość Ducha (również Twojego wyższego JA) lepiej sobie poradzi. Poddanie się nie oznacza przegranej ani chęci oddania się czyjejś kontroli. Dzięki poddaniu się osiągniesz lepszy wynik. Jeżeli potrzebujesz pomocy, poproś anioły, a pomogą Ci się poddać.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Nie martw się tym, w, jaki sposób zostanie spełniona Twoja modlitwa. Szczegóły pozostaw Bogu.
- Chętnie proś o pomoc.
- Uwolnij się od napięcia i potrzeby kontroli, a wszystko ułoży się najlepiej.
- Nie walcz o władzę w swoim związku. Zachowaj swoją moc, a nie będziesz musiał o nią walczyć.LEW
MIEJ ZAUFANIE
„Kroczenie naprzód niekoniecznie wymaga wiary w siebie. Wystarcza wiara w Boga, jeżeli wiesz, że działa on poprzez Ciebie i bezustannie Cię wspiera. Jeżeli zawahasz się – zwróć się do nas, a my dodamy Ci odwagi i wiary.”

Ta karta zawiera przesłanie, w którym anioły mówią Ci: „Możesz, to zrobić”! Uwierz, że masz wszystko, czego potrzeba, żeby dokończyć swoją misję. Choć być może nie w pełni rozumiesz, w, jaki sposób zdołasz ją zrealizować, ufaj, że zostaniesz odpowiednio poprowadzony. Im bardziej zdołasz zobiektywizować tę misję, uznając, że nie chodzi w niej o Ciebie, tym lepiej. Nie słuchaj głosu pytającego: „Kto, ja?”. Znakomicie się nadajesz, bo jesteś doskonałym synem lub córką Stwórcy, a anioły otaczają Cię na każdym etapie Twej drogi.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Skup się na chwili obecnej, idąc krok po kroku.
- Przekaż wszelkie zmartwienia i obawy Bogu i Aniołom.
- Poproś anioły, żeby zwiększyły Twoją wiarę.
- Ufaj, że dzięki Tobie Bóg wyraża swoją miłość i mądrość.PANNA
NIEWINNOŚĆ
„Ukochany, w rzeczywistości każdy jest niewinny, bo nikt nie może zniweczyć doskonałości dzieła Bożego. Przekaż nam swoje jarzmo, a złagodzimy jego ciężar. Przekaż nam swoje poczucie winy, złość i wstyd, zaciemniające Twój obraz świata i znowu ciesz się spokojem serca.”

Wylosowana karta stanowi zapewnienie o niewinności samej sytuacji, jak i zaangażowanych w nią ludzi. Jeżeli trapi Cię poczucie winy, powierz je aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to , co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, ta karta przypomina, że dla uzdrowienia sytuacji powinieneś dostrzec wewnętrzną boskość tej osoby (nie musisz podtrzymywać relacji z kimś, komu nie ufasz, ale dla własnego dobra musisz oczyścić się z toksycznych myśli i emocji). Anioły proszą, żebyś uznał, iż wszystkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Dostrzeż inny punkt widzenia.
- Przebacz sobie i porzuć żal.
- Przyczyną kłótni może być nieporozumienie.
- Szanuj wewnętrzne dziecko w sobie i w innych.
- Wyjdź poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządkuWAGA
ZWIĄZEK
„Twoją najważniejszą relacją jest związek z sobą samym i z Bogiem, a wszystkie inne wyrastają właśnie z niego. Chcąc przyciągnąć, uzdrowić lub zrównoważyć jakąś relację, zacieśnij związek ze swym kochającym Stwórcą. Gdy poczujesz się bezpieczny i kochany , Twoje pozostałe związki rozkwitną.”

Ta karta sygnalizuje, że wchodzisz w pozytywniejszą fazę swoich związków. Jak wskazuje obraz na tej karcie, wyszedłeś z lasu i wkraczasz na teren przepełniony światłem i pięknem. Tak jak przedstawiony tu anioł, musisz tylko poczekać jeszcze chwilę.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Odpowiedz na zadane pytanie znajdziesz w swoich związkach.
- Zaufaj temu, co czujesz w kwestii swego obecnego związku i podejmij stosowne działanie.
- Anioły pomagają Ci stworzyć wspaniały nowy związek.
- Otaczaj swój obecny związek światłem, miłością i aniołami.
- W Twoim obecnym związku zachodzi pozytywna zmiana (może dotyczyć zdrowego zakończenia).SKORPION
DOSTRZEGAJ TYLKO MIŁOŚĆ
„Nie zwracaj uwagi na pozorne błędy, pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku (także w sobie) dostrzegaj tylko miłość. Całkowite skupienie się na miłości przenikającej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie”.

Tą kartą anioły przypominają, abyś spojrzał na siebie, innych i każdą sytuacje ich oczami. Kiedy koncentrujesz się na miłości, znika wszystko , co nią nie jest, tak jak włączenie światła powoduje rozproszenie ciemności. Proś anioły, by pomogły Ci spojrzeć na świat z miłością.

Dodatkowe znaczenie tej karty:
- Nie zwracaj uwagi na osobowość i ego innych ludzi, ale w każdym dostrzegaj anioła (jeśli wydaje Ci się to trudne, anioły mogą Ci pomóc).
- Przebacz.
- Przekaż aniołom złość, cierpienie, osądy.
- Afirmuj swoje pragnienia, a nie obawy.STRZELEC
AMOR
„Napełniamy Twe serce i umysł miłością, budząc w Tobie miłość do samego życia. Źródłem tego przebudzenia stała się Twoja decyzja, żeby otworzyć się na miłość i cieszyć się nią. Pozwól sobie na spontaniczna celebracje wszelkich przejawów miłości.”

Ta karta oznacza, że Anioły widzą Twoje pragnienie zakochania się. Zamiast zajmować się Twoim życiem miłosnym w świecie zewnętrznym, swoją pomoc kierują wprost do Twego wnętrza. Anioły twierdzą, że aby doświadczać miłości z drugim człowiekiem, trzeba najpierw zakochać się w samym życiu. Kiedy pozwolisz, im rozbudzić w sobie tę miłość, będziesz w naturalny sposób przyciągał i doświadczał więcej miłości w swoich związkach.

Dodatkowe znaczenie tej karty:
- Otaczaj się romantycznym pięknem, na przykład różami i świecami.
- Przekaż swoje miłosne cierpienie Aniołom.
- Poproś Archanioła Michała o pomoc w pozbyciu się bolesnych więzów z dawnymi lub obecnymi partnerami.
- Jasno określ, czego pragniesz w swoim życiu miłosnym.
- Afirmuj: „Kocham i jestem kochany, a miłość jest dla mnie bezpieczna”KOZIOROŻEC
POPROŚ
„Poproś nas o pomoc w tej sytuacji, a my natychmiast zaczniemy działać w Twoim imieniu. Podlegamy wielu prawom wszechświata, a jednym z nich jest zasada wolnej woli, która pozwala Ci dokonywać własnych wyborów. Cierpliwie, więc czekamy na Twoją prośbę.”

Ta karta przypomina, żebyś częściej prosił swoje anioły o wsparcie. Mogą pomagać Ci w każdej sferze życia, a także podsuwać pomysły i użyczać odwagi, wiary, pewności siebie i jasności umysłu. Mogą pomóc zaspokoić także Twoje potrzeby materialne i fizyczne, związane z pieniędzmi, czasem, zdrowiem i witalnością.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Proś o wszystko czego potrzebujesz.
- Zamiast narzekać poproś o pomoc.
- Poproś innych o pomoc.
- Powierzaj działanie innym.
- Korzystaj z pomocy innych.
- Poproś swoje anioły o pomoc we wszystkich sprawach, małych i dużych.WODNIK
CZAS ODEJŚĆ
„Słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie.
Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy Ci podczas wszystkich etapów i cykli.”

Anioły przynoszą Ci tę kartę, byś przyznał przed sobą, że czas odejść. Wiesz o jaką sytuacje tu chodzi. Przed odejściem powstrzymuje Cię lojalność i lęk, ale anioły zapewniają, że to najlepszy sposób. Działaj w ścisłej współpracy z aniołami, żeby przejście nastąpiło harmonijnie dla wszystkich. Poczucie winy i inne negatywne emocje przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Zbliża się zwieńczenie i zakończenie cyklu.
- Cel tego związku lub sytuacji został osiągnięty.
- Uwolnij się i poddaj się.
- Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku, a Archanioła Michała o odwagę.RYBY
PRACA Z ENERGIĄ
„Życie bywa elektryzujące, ponieważ samą jego esencje stanowi energia. Twoje ciało, to niezwykłe pole energetyczne, na które miłość wywiera korzystny wpływ. Twoje dłonie i serce są gotowe, żeby przekazać uzdrawiającą energię bliskim i klientom.”

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ anioły uważają, że przyda Ci się przekaz energetyczny, na przykład Reiki. Możesz znaleźć wykwalifikowanego uzdrowiciela, odwiedzając miejscowe centrum metafizyczne lub holistyczne. Anioły proponują Ci poddanie się sesji uzdrawiania energetycznego. Ta karta może również oznaczać, że Twoim celem życiowym jest przekazywanie uzdrawiającej energii innym. Jeśli odbyłeś stosowne szkolenie (albo intuicja każe Ci je odbyć), ta karta oznacza, że byłbyś na tym polu znakomity.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Oczyść energię w domu lub innym miejscu, w którym przebywasz.
- Jesteś niezwykle wrażliwy na energię, więc regularnie oczyszczaj się ze wszystkich wpływów energetycznych, którym mogłeś być poddany.
- Osłaniaj się, wizualizując otaczające Cię białe i fioletowe światło ochronne.
- Zapisz się na kurs pracy z uzdrawiającą energią.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 wrz 2014, o 18:17 

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 33
Podziękowań: 3
Droga Iriso!
Przesłanie anielskie dodało mi otuchy !:)
Dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2014, o 15:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
tak.. czas zakończyć ;)) zgadzam się , tylko nie wiem który związek ;))))))) Chyba najlepiej jeden i drugi ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL