Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lip 2013, o 19:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 204
Koziorożec

Przed Koziorożcami w Lipcu dużo wzniesień i upadków na tle miłosnym, osoby z pod tego znaku bardzo często działają pod wpływem impulsu co nie powinno mieć miejsca. Widać przed Wami owocujące uczucie ale pod warunkiem że będziecie pracowali nad sobą.

Wodnik

Wodniki w Lipcu mogą mieć małe problemy na tle miłosnym, zwróćcie uwagę na to co do kogoś czujecie, zwróćcie uwagę na to czy nie jesteście osobami zbyt zazdrosnymi, zaborczymi, postarajcie się to naprawić ale też pamiętajcie że trzeba zauważać wysiłki drugiej osoby i trzeba być wdzięcznym za każdy kolejny spędzony dzień razem.

Ryby

Karty dla Ryb mają bardzo dobre wiadomości, ryby są osobami które w Lipcu będą emanować szczęściem, spokojem duchowym, zadowoleniem. Osoby z pod tego znaku są w bardzo szczęśliwym związku, ten związek oczywiście owocuje w uczucia które do siebie czujecie. Ryby są bardzo stałe emocjonalnie, stałe w uczuciach, wielu ludzi mogło by się od Was tego nauczyć.

Baran

Dla Baranów zodiak też ma dobre nowiny, miłość będzie owocowała, a i jeśli już jesteście w poważnym związku możecie też się spodziewać tego że z tej miłości urodzi się ktoś kto będzie Waszym oczkiem w głowie. Barany ze swoimi partnerami doskonale się jednoczą. Osoby z pod tego znaku zodiaku mają też bardzo wielkie predyspozycje aby mieć i czuwać nad szczęściem rodziny.

Byk

Jeśli jesteś z pod tego znaku zodiaku i masz jakieś problemy z drugą osobą do której coś czujesz, macie problemy w komunikowaniu się ze sobą, postaraj się nie zrobić nic głupiego, nie utrudniajcie sobie związku głupimi wyskokami. Kierujcie się prostymi zasadami a wszystko pójdzie powoli po Waszej myśli. Przyszłość relacji między Wami jest tak naprawdę tylko i wyłącznie po stronie osób o tym znaku zodiaku.

Bliźnięta

Bliźnięta w Lipcu muszą w szczególności uważać na ból i cierpienie, starajcie się żyć w zgodzie z innymi. Osoby z pod tego znaku zodiaku bardzo często lubią pomagać innym, poświęcają się dla kogoś kto może nawet nie zwrócić na nich uwagi, jeśli to będziecie nadal robili zadajcie sobie pytanie, czy to naprawdę daje Wam szczęście?

Rak

Raki w miłości powinny zwrócić uwagę na szarość i monotonię każdego kolejnego dnia w tym miesiącu, jeśli popadniecie w rutynę nie przejmujcie się to się kiedyś skończy ale czy nie lepiej by było czasami zaszaleć i zrobić coś głupiego i spontanicznego? Tę odpowiedź zostawiam już Wam.

Lew

Jeśli w relacjach z drugą osobą są jakieś problemy, postarajcie się je rozwiązać po prostu rozmową, z każdym problemem powinniśmy się zmagać jak to się mówi „twarzą w twarz” dlatego jeśli Wam coś nie wychodzi, jeśli macie gorszy dzień, nie załamujcie się, po prostu weźcie się w garść i stańcie przed problemami z podniesioną głową, tylko dzięki temu będziecie mieli szansę aby relacje między Wami się polepszyły.

Panna

Panna w Lipcu nie ma na co narzekać, osoby z pod tego znaku zodiaku w tym miesiącu są naprawdę szczęśliwcami, jeśli coś do kogoś czujecie wiedzcie o tym że macie bardzo wielkie szanse na to aby mieć naprawdę porządny i trwały związek, oczywiście związek pełny uczucia.

Waga

Wagi w Lipcu nie mają zbyt dobrze, jeśli macie jakieś problemy czy to rodzinne czy to zawodowe nie przenoście ich na drugą osobę. Zważcie też na to że nie tylko Wy możecie mieć jakieś problemy, ale też druga osoba, wiadomo zwierzyć się zawsze można, ale nie przekładajcie problemów nad relacje między dwoma osobami. Kochajcie i bądźcie kochani.

Skorpion

Skorpiony powinny w tym miesiącu zwrócić uwagę na to czy nie są zbyt zazdrosne o drugą osobę, albo czy druga osoba nie jest zbyt zazdrosna o nich. Tak naprawdę może to mieć wielkie znaczenie związane z uczuciami w tym akurat miesiącu. A więc skorpiony, miejcie się na baczności.

Strzelec

Strzelce podobnie jak i Barany, są w bardzo dobrej sytuacji emocjonalnej. Przed Wami widać bardzo udany flirt, ogromne szczęście w miłości. Jesteście osobami które mają w sobie dobro i radość a to jest bardzo ważna i dobra cecha. Strzelce lubią też pomagać innym, a to też może mieć znaczenie na tle emocjonalnym.
I tak już osobno, osoby z pod tego znaku zodiaku jeśli mają stałego partnera, mogą spodziewać się spłodzenia dziecka, ponieważ ten miesiąc będzie miesiącem bardzo płodnym dla osób z pod tego znaku zodiaku.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2013, o 20:06 

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Mogę wrzucić tu swoją wersję?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2013, o 07:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
ja jestem za :)) ale to temat "barta" on musi wyrazić zgodę :)

Co do wodnika i koziorożca to w sumie chyba będzie tak jak Bart napisał :)) (jak dobrze analizuje postępowania osóbek z tych znaków)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2013, o 10:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 346
Podziękowań: 204
Eleantra, jeśli masz taką chęć możesz umieścić swój horoskop.
Mgielka dziękuje :) hehehe

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lip 2013, o 11:34 

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Dziękuję za zgodę. :) To mój pierwszy horoskop, też miłosny.


Koziorożec
Koziorożce w tym miesiącu nie będą mieć porywów serca. Samotni Koziorożce pozostaną samotni, a jeśli już związek nie będzie stały. Ci którzy są w związku będą mieć ozięblejsze stosunki, jednak powinni uważać na swoją zazdrość gdyż może ona zniszczyć związek. Bardziej ten miesiąc sprzyja romansom.
Ogólnie Koziorożce bardziej się powinni skupić na tle duchowym związku i miłości. Odświeżyć swój związek, znajomości.

Wodnik
Samotni Wodnicy mają szansę na związek z osobą starszą od siebie, będzie to jednak osoba lubiąca dominować, pewna siebie i inteligentna - nic z tego nie będzie jeśli Wodniki jak to mają w swoim zwyczaju będą się buntować i próbować przejąć kontrolę. Wodniki w związku będą przechodzić ciężki okres, partner będzie się mądrzył, starać się ograniczać i dominować - możliwy także ślub bądź zaręczyny. Zastanówcie się także nad swoim podejściem do związku.

Ryby
Dla Ryb w związkach zła wiadomość, będziecie przechodzić trudne chwile, kryzys - możliwy rozpad związku.
Za to samotne Ryby wkońcu otrząsną się z poprzednich porażek miłosnych i zakwitną niczym róża - tym samym ciągnąć za sobą masę adoratorów, jeśli będziecie wesołe i nie będziecie zanudzać swoimi problemami, dużo się uśmiechać i nie myśleć o byłym to czeka was nowy związek o ile go nie odrzucicie.

Baran
Dla Baranów wspaniały czas. Ci samotni już samotni nie będą, pojawia się ktoś na horyzoncie, Ci w związku przeżyją romantyczne i namiętne chwile.
Tylko nie zepsujcie tego swoim temperamentem i panujcie nad swoją złością oraz słowami bo możecie wszystko zniszczyć.

Byk
Samotne Byki przeżyją przygodę, czekają was flirty, romanse, zabawy - niewinny i nic nie zobowiązujący romans może się stać początkiem pięknego uczucia, a także ciąży. Byki w stałym związku odświeżą swoje uczucie do partnera, i będą miały ochotę na mały skok w bok.

Bliźnięta
Czas szczególnie sprzyjający płodności. W tym miesiącu samotnie Bliźnięta muszą uważać aby nie być niedostępne gdyż to odstraszy potencjalnych kandydatów, także gadatliwość jest nie na miejscu - wysłuchajcie też innych.
Bliźnięta w związku dopadnie rutyna.

Rak
Samotne Raki czeka niestety w tym miesiącu samotność... rutyna.
Raki w związku odczują samotność i brak ciepła ze strony drugiej osoby.

Lew
Samotne Lwy mogą się postarać o swoich byłych, bo to świetny czas na rozbudzenie uczuć - porzucone Lwy mogą się spodziewać powrotu partnera.
Lwy w związkach będą przechodzić transformacje i albo będzie lepiej, uczucie się od odrodzi od nowa albo uczucie zniknie i się rozstaną - lecz nie koniecznie na stałe.

Panna

Panny w związku stałym czeka metamorfoza, nadejdą zmiany.
Panny samotne, samotne niestety pozostaną...

Waga
Samotne Wagi powinni uważać z kim się zadają, niech naiwne nie będą i bardzo ostrożnie dobierają partnerów.
Wagi w związkach przestrzegam przed romansami oraz uważajcie na partnerów bo coś ukrywają, możliwe oczywiście że zwykłe smutki związane np. z pracą. Uważajcie na kłótnie, nie powinniście się kłócić.

Skorpion

Skorpiony mają kompletny zastój w sprawach uczuciowych. Samotni wciąż zostają samotni, Ci w kryzysie kryzysu nie zażegnają a Ci w związkach poznają smak rutyny...

Strzelec
Samotni Strzelcy poczują się samotni w tym miesiącu i zaczną marzyć o miłości, to nie jest dobry czas na wyzwania miłosne jakby co...
Strzelcy w związkach czekają kłótnie, burzliwe chwile, rozstania, i kryzysy.
Pamiętajcie że choćby się waliło, wszystko można od początku odbudować, nie warto się załamywać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2013, o 22:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 20:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
"Byk"-czesciowo jakby prawda,zabawa-ok,ale te romanse, flirty i ta ciaza? Jak dla mnie odpadaja! Za to bardzo zaintrygowal mnie horoskop "wodnika".Co do pierwszej czesci-zgadza sie na 100% i tak trzymac,super... ;)) :YMAPPLAUSE:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2013, o 23:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Dla mnie, czyli Strzelca zupełnie rózne dwa horoskopy.
Ponieważ większość horoskopów, jakie czytałam na ten miesiąc mówi raczej o miłości dla samotnych strzelców- tego będę się trzymała :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2013, o 22:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Zodiakalna ryba jest bardzo zadowolona tym co przeczytała :D i zaciera rączki na myśl o tym ;>

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 12:37 

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 18:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
dwa odmienne horoskopy i jak tu do nich podejść?, nic tylko chyba wybrać pozytywny


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 14:16 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Do mnie przemawia bardziej horoskop Barta zrobiłam głupi wyskok czekam na konsekwencje.Co do reszty cóż życie pokaże kto co wybierze ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL