Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2013, o 16:09 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Koziorożec
Koziorożce w czerwcu mogą przechodzić trudne chwile związane ze zranieniem przez drugą osobę, poczują się odrzucone i będzie się im wydawać, że nie ma już rozwiązania z tej trudnej sytuacji. Zaburzy to też chwilowo własne poczucie wartości. Warto pamiętać, że z każdego położenia jest jakieś wyjście, a nawet niejedno i zamiast zamykać się w sobie oraz rozmyślać nad własnym bólem lepiej porozmawiać szczerze i otwarcie z drugą osobą, ponieważ może być tak, że ona nawet nie wie czym tak naprawdę mogła zranić...

Wodnik
Twoje starania o pewną osobę przyniosły bardzo dobre rezultaty i teraz możesz się tym cieszyć, a także spokojnie rozwijać znajomość, gdyż są wielkie szanse na rozkwit uczuć między Wami. Karty są bardzo przychylne i sugerują, aby korzystać z tego co już osiągnąłeś.
Single poczują się świetnie i będą emanować pozytywną energią, a będzie to miało niemały wpływ na otoczenie, z czego należy korzystać, a na pewno zaowocuje to nową znajomością.

Ryby
Nadchodzą beztroskie chwile, wspominanie starych dobrych czasów w jak najbardziej pozytywnych okolicznościach. Czerwiec upłynie miło i spokojnie, bez gwałtownych zmian, będzie idealnym miesiącem na odpoczynek, naładowanie się pozytywnymi emocjami z ukochaną osobą.
Samotne Ryby mogą liczyć w tym czasie na odnowienie znajomości z przeszłości i spędzenie wieczorów w bardzo pozytywnej atmosferze.

Baran
Czerwiec to dla Ciebie bardzo dobry czas pod względem uczuciowym, ponieważ nastąpi całkowite wyzwolenie z użalania się nad sobą, a także staniesz się bardziej elastyczny w podejmowaniu decyzji. Przestaniesz kierować się wyznaczonymi normami społecznymi, które tylko Cię blokowały i sprawiały, że nie czułeś się do końca sobą.
Samotni mają szansę wejść w nowe schematy działania, co pozwoli im na nawiązanie całkiem nowych, innych niż dotąd znajomości.

Byk
Masz w głowie określone warunki, jakie powinien spełniać idealny partner, uważaj jednak by nie zignorować szans, które się przy Tobie pojawiają. Raz zaprzepaszczone już do Ciebie nie wrócą, a dodatkowo mogą sprawić, że całkiem opadniesz z sił do dalszego działania czy starania się o partnera. Zauważ, że inni też chcą być blisko Ciebie i starają się nie mniej niż Ty sam.

Bliźnięta
Wybory z przeszłości teraz wyjdą na światło dzienne i zostaną przeanalizowane, a następnie będziesz trzeba się z nich "rozliczyć" przed samym sobą. Z drugiej strony nadszedł czas na coś czego jeszcze nie było. Czerwiec to miesiąc rozliczenia starego i narodzin czegoś nowego. Musisz jednak posłuchać głosu swego serca, a nie tańczyć jak zagrają Ci inni.

Rak
Dla samotnych Raków czerwiec to miesiąc marzeń o niebieskich migdałach i uganiania się za czymś, co może nie być do końca takie, jak im się wydaje. Potrzeba będzie do tego mnóstwo czasu i energii.
Ten miesiąc upłynie pod znakiem melancholii i niedostrzegania tego co już posiadasz, więc może warto jednak na to zwrócić uwagę.

Lew
Lwy w czerwcu będą nadzwyczaj skłonne do poświęceń dla swojego partnera oraz nie pożałują uczuć i słodkich słówek. Będą się starać, aby chwile spędzone z ukochaną osobą były jak najczęstsze.
Single również otworzą się na nowe i będą działać z pełnym zaangażowaniem kiedy spotkają już osobę, która będzie im odpowiadać. Czerwiec to miesiąc pełen energii i rozdawania posiadanych dóbr emocjonalnych.

Panna
Zapowiadają się same romantyczne chwile, stany zauroczenia, zakochania i pogłębiającej się miłości dla tych, którzy są już w związku. Nie może być inaczej, niekontrolowane wybuchy namiętności będą towarzyszyły Pannom w obecnym miesiącu. Również Panny stanu wolnego będą cieszyć się wielkim powodzeniem w sferze prywatnej i jest ogromna szansa, że spotkają kogoś, kto przysporzy im wiele chwil szczęścia oraz namiętności. Nic tylko korzystać!

Waga
Twój związek z obecnym partnerem jest bardzo udany i spokojnie możesz się z tego cieszyć, jednak zrób coś nieoczekiwanego, spraw swojej połówce jakąś miłą niespodziankę, gdyż może się to przerodzić w rutynę. Osiągnęliście już razem bardzo wiele, teraz czas na więcej, ale do tego trzeba się również przyłożyć, tak samo jak do tej pory.
Single mogą ruszać do boju, za długo już trwa stan Waszej samotności, a samo nic się nie zrobi. Trzeba chociaż wyjść z domu, by mieć okazję poznać kogoś nowego.

Skorpion
Trzeba iść do przodu, cokolwiek się stało, cokolwiek było, nie możesz popadać w melancholię i za dużo rozmyślać nad tym co już za Tobą. Czerwiec daje Ci szansę zebrania nowych doświadczeń na podstawie wyciągniętych wniosków. Zbierz więc całą naukę, jaką dostałeś i ruszaj dalej, a przyniesie to na pewno dobre rozwiązania.

Strzelec
Chwilowo możesz poczuć, jakbyś stracił panowanie nad sytuacją w relacjach partnerskich, to jednak nie przeszkodzi Ci działać i rozwijać nowe znajomości, co na pewno wyjdzie Ci na dobre. Dostałeś nową energię do działania i nie powinieneś jej zmarnować.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL