Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lip 2012, o 14:08 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Baran

W nadchodzącym roku 2012 Barany nie będą mogły narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Wręcz odwrotnie – szans na nową miłość będzie aż za dużo. Trudno będzie Wam wybrać spośród wszystkich kandydatów. Możecie mieć również spory problem z dochowanie wierności. Dotyczyć to będzie zarówno tych Baranów, które dopiero szukają swojej drugiej połówki, jak i tych, które ją już dawno temu znalazły. Pokusa romansu będzie bardzo duża, trudno Wam będzie się jej oprzeć. Zastanówcie się jednak, czy naprawdę warto jej ulegać, czy faktycznie będzie Wam lepiej z tą drugą osobą. Pamiętajcie, że początkowa namiętność, już po miesiącu może przerodzić się w zwykłą i codzienną nudę. W takich momentach warto wszystko przemyśleć na spokojnie, poznać tę drugą osobę (jednak bez zawiązywania romansu), ale także i spróbować wskrzesić płomień w obecnym związku. Często się bowiem okazuje, że wystarczy tylko mała iskra, by dawna miłość rozkwitła na nowo. Jeżeli jednak uznacie, że w drugiej relacji czeka na Was coś lepszego, to zaryzykujcie, bo czasami warto.

Byk

Osoby spod znaku Byka powinny w roku 2012 być szczęśliwe w sferze związanej z uczuciami. Czeka Was bowiem sporo pozytywnych zmian, jeśli tylko otworzycie się na nie i pozwolicie im się pojawić. Byki, które są obecnie w związkach odkryją w sobie duszę romantyka. Zapragną odnowić więź, która połączyła je z tą drugą osobą. Nieustannie będziecie zaskakiwać swojego partnera, który będzie tym zachwycony, nie będzie potrafił się Wam oprzeć. Nagle wspólnie zdacie sobie sprawę, ile rzeczy Was tak naprawdę łączy, ile wspólnych zainteresowań macie. Zaczniecie wspólnie, np. podróżować i zwiedzać różne kraje. Zbliży to Was ponownie do siebie, uświadomi, że jesteście dla siebie stworzeni.

Samotne Byki także nie będą mogły narzekać w tym roku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w 2012 roku spotkacie na swojej drodze swoją drugą połówkę. Jednak tylko dzięki ostrożności będziecie potrafiły rozróżnić przelotną znajomość od tej prawdziwej i trwałej. Nie dajcie się zwieść pierwszym oznakom „miłości” i namiętności, dajcie sobie i związkowi czas. Wtedy jest szansa, że z przyjaźni powstanie coś faktycznie trwałego. Trzymamy za Was kciuki!

Bliźnięta

W Waszym życiu zapanuje pełna harmonia. Będzie miało to niesamowity wpływ na Wasze życie prywatne. Odkryjecie w sobie duszę mediatora, dzięki czemu wszystkie konflikty, które dotąd wydawały Wam się niemożliwe do rozwiązania, nagle przestaną stanowić jakikolwiek problem. Wasz partner zauważy tę zmianę i będzie Wam niezmiernie wdzięczny za tę postawę. Postara się także ze swojej strony zmienić podejście do wielu spraw. Wpłynie to pozytywnie na Waszą relację, pogłębi uczucie, które Was łączy. Będzie to odpowiedni czas na decyzje ważne i tzw. życiowe. Zastanówcie się wspólnie, czy nie warto byłoby pomyśleć nad powiększeniem rodziny czy też scaleniem Waszej miłości. Z pewnością żadnej z tych decyzji nie będziecie później żałować.

Te Bliźnięta, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki, wreszcie przestaną się tym zamęczać. Podejdziecie do wszystkiego z dystansem, nie będziecie na siłę szukać miłości. Otworzycie się na ludzi, spojrzycie na nich nowym okiem. To pozwoli Wam poznać wiele ciekawych osób. W tym roku zawiążecie wiele przyjaźni, które przetrwają całe lata. Bo pamiętajcie – czasem człowiek znajduje coś, choć wcale tego nie szukał. Niech to będzie Waszym mottem w roku 2012

RAK

Wasza postawa, drogie Raki, będzie kluczowa w tym roku. Powstaje bowiem pytanie – czy będziecie w stanie pokonać swój własny upór i wysłuchać drugiej osoby. Niestety Raki to już mają do siebie, że jak czasami coś sobie wymyślą, to nikt ani nic ich nie przekona do zmiany zdania. A przecież Wy nie zawsze macie rację.

Ostatnio zmagałeś się ze swoim partnerem, walczyłeś o niego, ale teraz to Ty sam będziesz rzucał Waszej relacji kłody pod nogi. Sam chyba nie będziesz mógł w to uwierzyć. Jeżeli faktycznie zależy Ci na tej drugiej osobie, pozwól jej sobie pomóc, wysłuchaj jej i zacznij też jej mówić o sobie.

Prawdziwy związek opiera się na szczerości i wierze. Jeśli nie jesteś w stanie zaufać tej drugiej osobie, to znaczy, że nic z tego nie będzie. Nie tłum więc swoich smutków w sobie, nie zawsze musisz być silny i pewny siebie Raku, czasami i Ty możesz okazać słabość, zwłaszcza wtedy, gdy komuś naprawdę na Tobie zależy. Pokonaj więc swój upór i pozwól tej drugiej osobie przemówić. Pozwól jej zaopiekować się sobą. Zobaczysz, poczujesz się lepiej, a Wasze uczucie jeszcze bardziej się pogłębi.

Lew

Osoby urodzone w znaku Lwa nie będą miały łatwo w nadchodzącym roku 2012. Wokół Was będą nieustannie narastały konflikty. Przy czym Wy nie będziecie mieć z tym nic wspólnego, co jednak nie uchroni Was przed nimi. Zarówno Wasi bliscy, jak i przyjaciele oraz znajomi będą często wzburzeni i pełni negatywnych emocji. Od Was tylko zależeć będzie, jak to wszystko potoczy się. To znaczy, ile Wy stracicie na tym całym zamieszaniu. Radzę Wam trzymać emocje na wodzy i nie reagować zbyt emocjonalnie na zaczepki oraz dogryzania. Czasami znacznie lepiej jest puścić kilka nieprzyjemnych uwag mimo uszu, mając na względzie dobro znacznie ważniejsze. Oczywiście to wcale nie znaczy, że macie być tzw. kozłem ofiarnym.

Z tego też względu w Waszym związku może pojawić się wiele konfliktów, które postawią pod znakiem zapytanie dalsze trwanie w tej relacji. Decyzji nie podejmuj jednak pochopnie. Pamiętaj, że w podobnej sytuacji najlepsza jest szczera rozmowa o uczuciach. Jeżeli jednak sytuacja nie ulegnie zmianie, staniesz przed ważną decyzją. Obyś podjął dobrą, Lwie. Jesteś osobą dobrą i silną, więc poradzisz sobie w każdej sytuacji. Nie jesteś sam, pamiętaj o tym.

Panna

W Waszym życiu zapanuje pełna harmonia, która bardzo dobrze wpłynie na Wasz nastrój. Będziecie pełni optymizmu i energii. To z pewnością będzie udzielało się innym, więc wokół Was będzie zawsze pełno ludzi. W 2012 roku szczęście będzie dopisywało zarówno samotnym Pannom, jak i tym, które już są w związku. Osoby urodzone w tym znaku będą wręcz przyciągały do siebie nieznajomych. Poszczęści się Wam w tym roku, poznacie wiele interesujących osób. Zapewne część z tych znajomości w niedalekiej przyszłości okaże się dla Was zbawienna. A z pewnością większość z nich przetrwa lata. Wzbogacicie się w tym roku o nowe doświadczenia i wiedzę, zarówno tę praktyczną, jak i życiową.

Samotne Panny poznają wiele osób, z których ta jednak może okazać się kimś więcej niż przyjacielem tylko. Będzie to znajomość nie tylko pouczająca, ale także i pełna uczucia. Pannom, które są już w związku radzimy zadbać bardziej o życie intymne. Nie można go bowiem zaniedbywać. Wpływa to bardzo negatywnie na relacje pomiędzy partnerami. Jeżeli zaczniecie mówić szczerze i bez oporów ze swoim partnerem o potrzebach seksualnych, z pewnością łatwiej Wam przyjdzie pogłębić łączącą Was więź.

Waga

Ciężki rok czeka wszystkich, którzy przyszli na świat w znaku Wagi. Staniecie przed wieloma trudnymi decyzjami, z których żadna nie przyjdzie Wam łatwo. Jednak powinniście sobie ze wszystkim wreszcie poradzić, jeśli tylko nie załamiecie rąk. W związku Wagi powinny trzymać emocje na wodzy. Nie przenoście swoich frustracji na łono rodziny. Wasz partner nie jest workiem bokserskim, na którym można się tak po prostu wyżywać. On chce Wam pomóc, powinniście pozwolić mu na to, zamiast wylewać swoje żale.

Rozmowa szczera jest o wiele lepsza niż żalenie się na swoją sytuację w pracy, czy ze znajomymi. Czasami prościej jest wspólnie wypracować rozwiązanie. Czasem rozmowa pozwala dostrzec drogi, które wcześniej były ukryte za krzewami czy drzewami. Wago, postaraj się wysłuchać tej drugiej strony, zwłaszcza partnera. On jest przecież po Twojej stronie. Jeżeli nie będziesz w stanie tego zrobić, przyszłość Twojego związku może stanąć pod znakiem zapytania. Wszystko zależy więc od Ciebie.


Skorpion

Skorpiony zapewne nie zaliczą tego roku, 2012, do jednego ze swoich ulubionych, który aż z przyjemnością na starość będę wspominać. Na horyzoncie już widać wiele burz, czarne chmury niestety będą Wam towarzyszyć prze cały czas. Pozostaje Wam więc cieszyć się każdą chwilą błękitnego nieba i słońca. Czerpcie wówczas jak najwięcej, by mieć siły na później.

Osoby urodzone w tym znaku powinny już teraz przygotować się na spore zmiany w swoim życiu. Część z nich będzie pozytywnych, a część negatywnych. Niestety na wiele z nich nie będziecie mieć żadnego wpływu. Nawet jeśli będą dotyczyły Waszego związku. Skorpiony będą miały sporo decyzji do podjęcia już niedługo. Niektóre rozejdą się ze swoim partnerem, inne wezmą ślub albo wydadzą na świat dziecko. Jedne zdradzą, podczas gdy inne mogą same zostać zdradzone. Gwiazdy pokazują różne rozwiązania. Nie ma niczego pewnego i jasnego dla Was w tym roku. Trzymajcie rękę na pulsie. Tam, gdzie możecie zareagować i wpłynąć na swój los – zróbcie to, nie wahajcie się. Jedno jest pewne – nie załamujcie się, podejmujcie decyzje rozważnie i bez pośpiechu. Pamiętajcie też – Wasz partner jest tylko człowiekiem i jemu zdarza się popełnić błąd.

Strzelec

Kto ma tyle dystansu do siebie i życia jak Strzelec – szczególnie w nadchodzącym, 2012, roku – chyba nikt. Drogie, Strzelce, dzięki tej właśnie cesze będziecie brylować w tym roku w każdym towarzystwie. Nikogo do siebie raczej zrażać nie będziecie, raczej będziecie przyciągać i kusić swoim optymizmem. Wszędzie będziecie mile widziani, to doda Wam odwagi i wiary w siebie. Strzelce będę po prostu duszą towarzystwa. Samotne z pewnością wiele razy będą miały okazję do super romansu. Jednak to nie dla Was, Wy szukacie bowiem czegoś prawdziwego, czegoś, co ma głębię i jest szczere.

Marzycie w skrytości ducha o miłej rodzinie, o domu, który zawsze będzie Was miło witał. Jednak nie traćcie nadziei, jeśli nie w tym roku, to w następnym jedna z osób teraz poznanych, w Waszych oczach nagle zyska, poznacie jej tajemnicę, która sprawi, że staniecie się sobie bardzo bliscy. Strzelce, które już mają swoją parę, będą starały się podgrzać łączące ich uczucie. Dzięki zyskanej pewności, będzie Was stać na więcej. Zaskoczcie partnera, a na pewno będzie Wam wdzięczny. Do dzieła!

Koziorożec

W 2012 roku czeka Was sporo pracy, co niestety może odbić się negatywnie na całym Waszym życiu prywatnym. Przyjdzie Wam wybrać, co jest ważniejsze – praca czy miłość czy też przyjaciele. Decyzja ta tylko z pozoru wydawać się może trudna. Jeśli jednak przyjrzeć się jej bliżej, z pewnością łatwo będzie można odnaleźć bardzo proste rozwiązanie. Pamiętaj, że jesteś osobą ważną dla bliskich i przyjaciół, oni pragną Twojego szczęścia. Nie są Twoimi wrogami. Chcą, żebyś się rozwijał, żebyś realizował swoje marzenia i cele. Jednak pragną również, żebyś żył, żebyś nie uciekał w pracę, żebyś nie zgubił się w sferze zawodowej. Wysłuchaj ich, rozmawiaj z nimi o wszystkim, co dotyczy Was wspólnie. Nie możesz bowiem pomijać ich w kwestii tak ważnej dla Was wszystkich.

Nie osądzaj ich zachowania zbyt pochopnie. Zastanów się, czy swojego celu nie możesz osiągnąć w inny sposób, wolniej, ale za to mniejszym kosztem. Jedno jest pewne – Twoi bliscy będą po Twojej stronie, jeśli tylko im pozwolisz. Jeżeli jednak uznasz ich za wrogów, możesz ich stracić. Pytanie – warto poświęcać partnera dla pracy? Chyba nie, jeśli jednak tak właśnie postępujesz, rodzi się inne pytanie – czy na pewno kochasz tę osobę? Odpowiedź – chyba jednak nie. Może więc warto poszukać kogoś innego, zamiast ranić te druga osobę i samego siebie?

Wodnik

Twoje życie zaczęło się wreszcie układać, odnalazłeś miłość, spokój, bliskość. Nawet w pracy wszystko zaczęło się układać. Ten rok więc będzie dla Ciebie dobry. Będziesz pragnął, by było jeszcze lepiej. Lepiej. Lepiej. Czy jednak nie oczekujesz zbyt wiele od życia, od swojego partnera? Wymagasz, by był wręcz idealny. A czy Ty, drogi Wodniku, jesteś człowiekiem bez wad? Przyjrzyj się sobie. Czemu nie możesz kochać tej osoby takiej, jaka jest? Czemu pragniesz ją ulepszać? A czego tak naprawdę jej brakuje? Chyba tylko Twojej miłości.

Pamiętaj – prawdziwa miłość bierze to, co ma; akceptuje wady, nie wytyka nieustannie błędów. Związek to kompromis pomiędzy dwiema stronami, kompromis – wiesz co to jest? Także samotne Wodniki – nie znajdziecie nigdy swojej drugiej połówki, jeśli nieustannie będziecie poszukiwać ideału. Nie ma kogoś takiego. Kochajcie i akceptujcie drobne wady. Zawsze można wspólnie nad czymś popracować, ale niektóre zachowania są naszą wizytówką, którą trzeba wręcz pokochać. Życzę Wam powodzenia!

Ryby

W tym roku będzie Ci bardzo ciężko, Twoje szczęście, o które tak długo walczyłaś, stanie pod znakiem zapytania. A dlaczego? Przez Twoją zazdrość i podejrzliwość. Ty, tak zawsze spokojna i opanowana osoba. Nagle zamienisz się w detektywa, które wszędzie doszukuje się spisku i zdrady. Twoje życie, jeśli nad tym nie zapanujesz, zamieni się w koszmar. Twój partner z pewnością długo nie wytrzyma takiej sytuacji. Wasza miłość zmieni się w nienawiść albo, co gorsza, obojętność. Postaraj się zapanować nad sobą, nie pozwól, by te złe myśli opanowały Twój umysł.

Porozmawiaj o swoich obawach z partnerem, daj mu szansę na obronę. Z pewnością wszystko sobie wyjaśnicie. Jednak prawda jest taka, że to Ty będziesz musiał sam walczyć z sobą. Tylko zaufanie pozwoli Ci uratować Twoje szczęście.

źródło wieszjak.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sie 2012, o 05:06 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 maja 2012, o 07:39
Posty: 10
Podziękowań: 0
Rak-prawda całkowita


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2012, o 16:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 16 lis 2012, o 15:49
Posty: 16
Podziękowań: 1
koziorożec nie zgadza się,ale te ogólne tak mają)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2012, o 23:07 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
minął rok - prawie
trochę się prawdziło , trochę nie ale ogólnie więcej na tak :)

Moze teraz takie coś na 2013 ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2012, o 20:51 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 gru 2012, o 14:01
Posty: 6
Podziękowań: 0
Cała prawda dotycząca Barana-mój partner jest pod tego znaku i aż łzy mi się zakręciły, jakbym czytała to co zrobił... =((


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 18:29 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Ciężki rok, prawda w 100% - jakem Waga, potwierdzam . Takiego kołowrotka nigdy dotąd nie miałam. Nie skłamię mówiąc, ze cieszy mnie rychły koniec 2012 ;)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2012, o 19:17 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Nie czytałam, nie zajrzałam. Co ja co ale w horoskopy jakoś zupełnie nie wierzę. Brak w nich kontaktu z żywą osobą. Oczywiście mogą mieć sporą siłę sugestii, nic więcej, temu się wzbraniam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2012, o 19:33 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Kala, ja przeczytałam zaledwie 2 dni temu, także siły sugestii nie było, za to trafność - jak najbardziej. Ale podejście - jak dla mnie - masz sluszne, nie ma co się wkręcać, bo wiadomo, że na tysiące (miliony) osób spod danego znaku zawsze znajdzie się kilka (set), którym dany horoskop sie sprawdzi. Neutralność literek ma moc ;)
Weryfikacja to fajna zabawa ;)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2012, o 20:35 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Tylko poczytaj to dokładnie. To są ogólne prawdy (zresztą nie bez racji) wraz z radami w stylu: w związku ważne jest zaufanie i bez tego nic się nie osiągnie. Rada - zaufaj.

Nie ma żadnych "przepowiedni". Jeśli już jakaś mowa o tym, jaki ów rok (cały rok) będzie, to są to generalne wydarzenia, które siłą rzeczy w tak długim okresie w związku, czy w życiu, się pojawią.

Pozamieniaj znaki. Zobaczysz, że dla każdego Ci się sprawdzi. Choć w tej chwili Twój umysł nastawiony jest na szukanie "niesprawdzenia".


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL