Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2013, o 12:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Koziorożec

Dla koziorożców ten miesiąc nie będzie miesiącem zdrowia, koziorożce powinny unikać bardzo skrajnych przeżyć emocjonalnych, ponieważ u nich stan zdrowia psychicznego jest połączony ze stanem zdrowia fizycznym, dlatego postarajcie się zrobić wszystko tak abyście nie czuli dyskomfortu psychicznego. Relaksujcie się, róbcie to co sprawia Wam przyjemność a powinno być dobrze w tym miesiącu.

Wodnik

Jeśli będziecie dalej prowadzili taki tryb życia jak dotąd, to Wasze zdrowie ani się nie polepszy, ani się pogorszy, po prostu będziecie nadal na tym samym poziomie zdrowia co w zeszłym miesiącu.
Jeśli trochę nad sobą popracujecie Wasze zdrowie może ulec poprawie ale nie będzie to bardzo szybka poprawa, bardziej liczył bym na to że to będzie się powoli poprawiało.

Ryby

Ryby są osobami jak to karty powiedziały „wiecznie niezadowolonymi” co oznacza że wystarczy że Was coś zaboli zaraz narzekacie że to Was boli, tamto Was boli. Spróbujcie przestać myśleć że wszystko jest złe, cieszcie się dniem, cieszcie się chwilą.

Baran

Dla baranów karty mają bardzo krótkie w zasadzie przesłanie, jeśli by Wam coś dolegało, to pierwsze co powinniście zrobić to zmieńcie myślenie na pozytywne, ponieważ u Was podobnie jak i u Koziorożców stan zdrowia psychicznego jest połączony z stanem zdrowia fizycznym.
Przy okazji, możecie zacząć się kurować jakimiś ziołami, oczywiście jak Wam zacznie coś dolegać.

Byk

Byki w tym miesiącu będą tryskały zdrowiem, są to osoby które potrafią dbać o swoje zdrowie, wiedzą że dla nich bardzo ważny jest odpoczynek, byki bardzo często pracują nad sobą co daje bardzo dobre rezultaty.

Bliźnięta

Bliźnięta powinny w tym miesiącu więcej ćwiczyć nie tylko psychicznie, czyli pozytywne myślenie, cieszenie się z każdej rzeczy, ale też powinny wziąć pod uwagę ćwiczenia fizyczne, czasami zrelaksowanie się, uprawianie jakichś sportów przyniesie nam to co byśmy chcieli osiągnąć a jak mówi przysłowie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”

Rak

Raki dokładnie tak samo jak i byki wręcz tryskają zdrowiem, z tym że Raki mają niespożyte masy energii, żyją na pełnych obrotach, wiedzą jak o siebie zadbać i to bardzo dobrze, niektórzy wręcz mogli by się od Was uczyć tego. W każdym bądź razie rada od kart dla Raków „Nie zapomnijcie o dłuższych wypoczynkach.”

Lew

Lwy w tym miesiącu będą w doskonałej formie, jeśli jednak odczuwały by jakieś dolegliwości, cokolwiek, powinny się zastanowić czy to po prostu nie jest efekt przemęczenia?
Karty mi podpowiadają że każda taka odczuwalna dolegliwość przez Was nie będzie poważna i powinna szybko ustąpić.

Panna

Zdrowie osób z pod znaku zodiaku Panny jest dosyć specyficzne, jeśli by Wam coś dolegało nie bagatelizujcie tego, zwróćcie się o poradę do specjalisty, ponieważ nieleczone dolegliwości u Was mogą przerodzić się w poważną chorobę. Taka rada ode mnie, starajcie się więcej odpoczywać i dbajcie o swoje zdrowie najlepiej jak tylko umiecie.

Waga

Tak jak w zdrowiu psychicznym Wagi mogą mieć problemy z uczuciami, mogą stracić pewność siebie itd. Tak i w zdrowiu fizycznym, możecie mieć problemy, możecie mieć jakieś dolegliwości i tak jak u Panien nie lekceważcie tego.

Skorpion

Jeśli ostatnio z Waszym zdrowiem mieliście problemy, nie martwcie się w tym miesiącu wszystko się polepszy, Skorpiony powinny mimo wszystko, mimo polepszenia zdrowia zadbać o nie. Zażywajcie więcej sportu, relaksujcie się. Ogólnie zdrowie Wam będzie dopisywało.

Strzelec

Strzelce niestety nie mogą się pochwalić bardzo dobrym stanem zdrowia, ten miesiąc może okazać się dla nich destruktywny, niestety problemy zdrowotne u Was mogą się pogorszyć. Rada tak jak i dla każdego innego znaku zodiaku tak i dla Was jest taka sama, zażywajcie więcej sportu, relaksujcie się i odpoczywajcie w miarę tak długo jak tylko tego potrzebujecie.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2013, o 14:51 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
To by sie zgadzalo zwlaszcza z tym odpoczynkiem:-) dziekuje!


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL