Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:08 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
W lipcu wszystko zwalnia, a pieniądze wydajemy głównie na wypoczynek i wyjazdy. Trzeba jednak trzymać rękę na pulsie, bo lipiec może być przełomowym miesiącem w wielu firmach. Mars po pół roku przebywania w znaku pracowitej i skrupulatnej Panny wejdzie 3.07 do znaku Wagi. Czas zmienić biznesową strategię działania! Wiele będzie w tym miesiącu zależeć od negocjacji, spotkań, rozmów. Nie będzie nam łatwo podejmować decyzje samodzielnie, bo Mars w znaku Wagi skłania do konsultacji i upewniania się, czy nie działamy zbyt pochopnie, co może powodować błędy i finansowe potknięcia. Docenimy za to pomoc, jaką oferują nam nasi partnerzy biznesowi czy współpracownicy. Warto nawiązywać nowe znajomości, szukać biznesowych partnerów oraz inwestorów. Od 10 do 15.07 mogą być problemy z płatnościami, płynnością finansową i gotówką na bieżące wydatki, bo Słońce tworzyć będzie kwadraturę z Saturnem. Oszczędzajmy i liczmy każdy grosz, bo pierwsza połowa lipca nie sprzyja wydatkom. Możemy kupić do biura sprzęt, który nie jest potrzebny. Sprawdzajmy gwarancję i nie dajmy się omamić promocjom czy wygadanym sprzedawcom.

Od 15.07 Merkury będzie przebywał w retrogradacji (do 8.08), co nie sprzyja kupowaniu samochodów, sprzętu elektronicznego czy podpisywaniu ważnych, długoletnich umów. Dni 16-20.07 wykorzystajmy na pozbycie się konkurencji, decydujące rozmowy z klientami lub współpracownikami. Utworzy się wtedy korzystny trygon Jowisza z Marsem, a dodatkowo Mars utworzy dynamiczne aspekty z Uranem i Plutonem. Możemy być zmuszeni przez nowe okoliczności lub współpracowników czy klientów do natychmiastowego działania. Nawet na urlopie warto odbierać w te dni telefony i trzymać rękę na pulsie, bo przez nieuwagę w jeden dzień nasza sytuacja finansowa czy zawodowa może się zmienić o sto osiemdziesiąt stopni. Na giełdach i na rynku pracy dni od 14 do 20.07 mogą przynieść wiele zmian, niepokoju i niepewności. Szybka reakcja i bycie w kontakcie z szefem, klientami czy partnerami biznesowymi zapewni nam nad wszystkim kontrolę.

Sytuacja uspokoi się po 22.07, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa. Ostatnie dni lipca sprzyjają podróżom służbowym, naradom, wyjaśnianiu nieścisłości, korektom i analizom rachunków i wyjaśnianiu nieporozumień. Merkury, planeta komunikacji, będzie bowiem tworzył wtedy korzystne aspekty z Jowiszem, Uranem i Słońcem.

Zapamiętaj!
Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe:
1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach:
3, 4, 9, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 26, 27, 30.

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL