Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:36 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzonych pod znakiem Królika czeka rok pełen namiętności. Uczucia, miłość i związki okażą się najważniejsze. Poczujesz, że wszystko układa się tak, jak zawsze marzyłeś. W pracy, jeśli zakończysz stare sprawy, poczujesz wreszcie trochę stabilizacji i większy spokój!

Praca i pieniądze
W sprawach zawodowych zapowiada się więcej spokoju. Koniec z intrygami i niepewnością jutra. Pracuj cierpliwie, a unikniesz zawirowań i nie spotkają cię żadne niespodzianki. Znajdziesz także czas na naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Warto zapisać się na kurs języka obcego, bo w wakacje czekać cię będzie udana zagraniczna podróż. Jako że Króliki są ciekawskie i wszędzie znajdą znajomych do ciekawych rozmów, nie będziesz się nudził ani na chwilę czy to w pracy, czy na wyjeździe służbowym.

Nie czekaj tylko, aż ubiegnie cię konkurencja. Bierz udział w konkursach, nie opuszczaj ważnych zebrań, spotykaj się z wpływowymi osobami. Wiele w tym roku zyskasz dzięki swoim znajomościom i życzliwości ludzi, jakich spotkasz na swojej drodze. Będziesz miał szansę zawrzeć wiele korzystnych umów, a jeśli planujesz pracować na własny rachunek, to jest to dobry rok aby zacząć!

Większym finansowym sukcesom oraz awansowi sprzyja dopiero druga połowa roku. Będzie cię wreszcie stać na zakup działki lub samochodu marzeń. Pamiętaj tylko o wykupieniu dobrego ubezpieczenia, czy to podczas zakupów, czy podczas podróży. Ktoś z rodziny poprosi cię o pożyczkę. Choć szybko pewnie nie spłaci długu, pomóż tym, którym się wiedzie gorzej od ciebie.

Rodzina i związki
Wybory i decyzje, jakich dokonałeś w zeszłym roku, teraz będą procentować. Zamężne Króliki będą wieść prym w swoim związku, a partner z zachwytem przyjmie każdy ich pomysł. To dobry rok, aby planować ślub lub starać się o poczęcie dziecka. W swoich działaniach będziesz mógł liczyć na pomoc krewnych i przyjaciół. Jeśli twoją rodzinę dotknęły spory lub konflikty, wykorzystaj swoje dyplomatyczne zdolności. Latem uda ci się wszystkich pogodzić i będziesz cieszyć się spokojniejszą atmosferą. Powiodą się większe zakupy i inwestycje, ale nie działaj pochopnie i negocjuj tak, abyś był w pełni zadowolony.

Pierwsza połowa roku może przynieść ci kilka niespodzianek, które dotyczą domu i rodziny. Ktoś postąpi inaczej niż sądziłaś, ktoś zapomni przekazać ważną wiadomość. Nie denerwuj się, tylko sama pilnuj tego, co jest ważne. Jeśli będziesz miał zapłacone na czas rachunki i omówione wspólne sprawy, to nie spotka cię żadna przykrość. Od sierpnia w sprawach rodzinnych czeka cię o wiele więcej szczęścia i spokoju.

Samotne Króliki będą cieszyć się powodzeniem płci przeciwnej. Bądź jednak rozsądny i nie mów „tak”, jeśli nie kochasz szczerze i mocno. W tym bowiem roku może pojawić się ktoś, kto zawładnie całym twoim sercem. Warto poczekać na tę wyjątkową osobę. Okazja nadarzy się wiosną lub jesienią.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Psa i Świni, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Smoka. Pomysły Bawołu będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów z Wężem.

Zdrowie
Będziesz energiczny i pełen optymizmu. Wykorzystaj ten rok, aby bardziej zadbać o siebie. Nawet zwyczajny codzienny spacer sprawi, że zrzucisz kilka zbędnych kilogramów oraz poprawisz swój nastrój. W pierwszej połowie roku mogą przypomnieć o sobie różne dawne dolegliwości. Jeśli coś cię niepokoi, to nie korzystaj z rad sąsiadek, tylko wybierz się do dobrego lekarza - specjalisty. Zrób kontrolne badania, pamiętaj o umówionych wizytach. Jesień sprzyjać będzie szybkiej regeneracji twojego organizmu.

Króliki urodziły się w dniach:
2.02.1927 – 22.01.1928,
19.02.1939 – 7.02.1940,
6.02.1951 – 26.01.1952,
25.01.1963 – 12.02.1964,
11.02.1975 – 30.01.1976,
29.01.1987 – 16.02.1988,
16.02.1999 – 4.02.2000,
3.02.2011 – 22.01.2012.
Element: drzewo

Siła: yin i yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL