Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:38 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzonych pod znakiem Węża gwiazdy ześlą rok pełen zaskakujących zmian i przygód. Odważysz się zrealizować swoje marzenie, pozbędziesz kompleksów i starych wrogów. Poczujesz, że panujesz nad każdą dziedziną swojego życia.

Praca i pieniądze
Przed tobą rok nowych możliwości. Przyjrzysz się swojemu otoczeniu, poważnie zastanowisz się jakie talenty i możliwości mógłbyś wykorzystać, aby poprawić swoją sytuację finansową. Rok sprzyja zmianie posady na lepszą, a także poszukiwaniu dodatkowych źródeł gotówki. Twoja ambicja i nowatorskie pomysły wywołają zdziwienie w otoczeniu. W pierwszej połowie roku czeka cię zwycięskie starcie ze starym wrogiem lub osobą, która wciąż wątpi w twoje zdolności. Już czas, abyś pozbył się kompleksów! Bądź odważny i nie obawiaj się samotności, bo w drugiej połowie roku znajdziesz przyjaciół i wiernych pomocników.

Ten rok będzie dla Węży o wiele lepszy niż poprzedni. Powinny wykorzystywać sprzyjające okazje i aktywnie zmieniać swoje życie zawodowe i osobiste. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, powinieneś na nowo uwierzyć w swoje umiejętności i zalety. Wtedy przyjaciele, współpracownicy, nauczyciele czy klienci na pewno cię docenią i sowicie je wynagrodzą. Poważnym zagrożeniem może być jednak zazdrość innych ludzi, lepiej unikać rozgłosu i nie chwalić się z próżności swoimi osiągnięciami. Jednak dzięki regularnej i wytrwałej pracy wiele w tym roku osiągniesz.

Pieniędzy nie będzie ci brakować, pojawią się nawet dodatkowe źródła dochodów. Inwestycje przyniosą ci duże zyski. To również dobry rok, żeby rozpocząć nową działalność. Powinieneś jednak unikać gier hazardowych i losowych, bo przyniosą ci one finansowe straty. Nie warto ryzykować tak ciężko zarobionych pieniędzy.

Rodzina i związki
W życiu rodzinnym i uczuciowym wiele sukcesów, a niektóre towarzyskie znajomości mogą ci ułatwić prowadzenie interesów. Jednak to miłość jest dla ciebie w tym roku najważniejsza. Łap okazje i nie wstydź się mówić o tym, co naprawdę czujesz.

W miłości czeka cię wielka szansa. Samotne Węże pokonają konkurencję do serca osoby, na której od pewnego czasu im zależy. A jeśli nikogo takiego jeszcze nie ma, to już wiosną przygotuj się na nowe miłosne podboje. Jesienią możesz już stać na ślubnych kobiercu. Dla osób kochliwych ten rok przyniesie stały i szczęśliwy związek. Zamężne Węże będą miały mniej czasu na rodzinne sprawy i domowe zajęcia, ale będą mogły liczyć na wsparcie partnera. Starsi krewni, którzy mogą krytykować twoje decyzje, zmienią zdanie, kiedy tylko zobaczą pozytywne efekty twojej pracy.

W wakacje nie bądź samotnikiem. Udadzą się wtedy romantyczne wyjazdy, nie będzie powodów do nieporozumień. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu możesz w tym roku zawrzeć bardzo ważną znajomość.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Konia, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Małpy i Szczura. Pomysły Bawołu będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów z Tygrysem.

Zdrowie
Rok Wodnego Smoka sprzyja pozytywnym zmianom w twoim stylu życia. Wyrzucisz niemodne ubrania, zmienisz fryzurę i styl. Na zajęciach sportowych poznasz sympatyczne osoby, a usłyszane od ludzi z twojego otoczenia komplementy dodadzą ci nowej porcji pozytywnej energii. Uważaj jednak na zdrowie, bo możesz często się przeziębiać. Musisz więc o siebie bardzo dbać i leczyć każdy objaw złego samopoczucia i pogorszenia zdrowia. Częste kontrolne wizyty u lekarza pomogą ci w porę zaleczyć objawy choroby. Nabierzesz sił na wakacyjnym wyjeździe, nie żałuj więc na niego pieniędzy.

Węże urodziły się w dniach:
10.02.1929 – 29.01.1930,
27.01.1941 – 14.02.1942,
14.02.1953 – 2.02.1954,
2.02.1965 – 20.01.1966,
18.02.1977 – 6.02.1978,
6.02.1989 – 26.01.1990,
24.01.2001 – 11.02.2002.
Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL