Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:35 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzonych pod znakiem Tygrysa czeka w roku wodnego Smoka wiele nowych wyzwań życiowych. Poczujesz, że czas rozejrzeć się za lepiej płatną pracą lub wreszcie zmienisz mieszkanie na lepsze. Jest to bardzo korzystny rok w sprawach miłości i rozrywek. Nowe związki i romanse ubarwią i ożywią życie Tygrysów. Warto wykorzystać tę dobra passę i polepszyć czy nawet naprawić swoje relacje z rodziną, partnerami, przyjaciółmi i współpracownikami.

Praca i pieniądze
Tygrysy mogą spodziewać się bardzo dobrych wieści. Pomogą im one podjąć trudne decyzje i rozwieją ich wątpliwości i niepewność. Ktoś rozwieje wasze wątpliwości co do podjętych w zeszłym roku zawodowych decyzji. Nowe przedsięwzięcia będą bardzo udane i przyniosą wiele szczęścia i radości nie tylko tobie, ale i twoim bliskim. Warunkiem sukcesu jest jednak zgodna współpraca. Samodzielne inicjatywy będą ciekawe, ale mogą nie przetrwać próby czasu. W pracy będziesz bardzo kreatywny, warto więc wykazać się nowymi pomysłami i razem z innymi zapracować na podwyżkę, awans i sukces.

Musisz jednak bacznie kontrolować swoje wydatki i nie trwonić pieniędzy czy wydawać bez potrzeby. Kłopoty finansowe mogą spotkać te Tygrysy, które zapomną o oszczędzaniu. Szczególnie trzeba się wystrzegać kupowania luksusowych przedmiotów na kredyt. Jeśli coś nie jest ci niezbędne do życia, w tym roku musisz z tego zrezygnować. Odbijesz sobie w następnych latach. Sukcesom zawodowym i zakładaniu firmy sprzyja druga połowa roku. Sprawom zawodowym może jednak zaszkodzić romans, należy więc ostrożnie postępować i nie kierować się we wszystkich dziedzinach życia emocjami.

Będziesz pełen energii, siły i optymizmu. Twoje cele wreszcie okażą się możliwe do zdobycia. Szczęście ci sprzyja, ale postaraj się mocno skupić na swoich własnych, ważnych sprawach. Jeśli pozwolisz się wplątać w cudze konflikty lub podporządkujesz się komuś, kto na to nie zasługuje, to nie wykorzystasz w pełni potencjału, jaki w tym roku masz w sobie. Postaraj się nie tkwić w miejscu i sam wykorzystaj swoją szansę na poprawę losu. Twoje talenty i zalety zostaną zauważone, dzięki nim zdobędziesz lepszą pracę i większe pieniądze. Możesz liczyć na wsparcie otoczenia, ale ważne decyzje w tym roku należą przede wszystkim do ciebie.

Rodzina i związki
W miłości także będziesz pewny siebie i odważny. Zamężne Tygrysy przejmą całą władzę w domu i podejmą odważne decyzje, które wszystkim wyjdą na dobre. Rok sprzyja przeprowadzce, remontowi, korzystnym inwestycjom. Podejmuj decyzje wspólnie z partnerem, a nie będzie między wami niesnasek i kłótni. Samotne Tygrysy najlepszy czas dla nowych znajomości mają wiosną i latem. Ktoś, kogo już znasz, okazać się może ważniejszy, niż początkowo sądziłeś.

W najbliższym otoczeniu czeka cię sporo zamieszania. Ktoś dla ciebie ważny otworzy własny biznes, ktoś zdecyduje się na emigrację. Wspomagaj przyjaciół, ale nie obawiaj się w porę powstrzymać ich przed nierozsądnymi decyzjami. Twoją mocną stroną są w tym roku rozsądek i życzliwość.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Smoka i Konia, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Szczura i Psa. Pomysły Małpy będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów z Bawołem.

Zdrowie
Zdrowie będzie sprzyjać Tygrysom, należy jednak wystrzegać się używek, alkoholu i niepotrzebnych suplementów, bo one w tym roku mogą zrujnować ci nie tylko zdrowie, ale i wyczyścić portfel. Pamiętaj, że mimo dobrego zdrowia i kondycji twój organizm nie jest ze stali i także potrzebujesz troskliwości i odpoczynku. Początek roku może być nerwowy, zaplanuj więc dla siebie i rodziny zimowy urlop, nawet krótki.

Tygrysy urodziły się w dniach:
13.02.1926 – 1.02.1927,
31.01.1938 – 18.02.1939,
17.02.1950 – 5.02.1951,
5.02.1962 – 24.01.1963,
23.01.1974 – 10.02.1975,
9.02.1986 – 28.01.1987,
28.01.1998 – 15.02.1999,
14.02.2010 – 2.02.2011.
Element: drzewo

Siła: yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód, północny wschód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL