Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:31 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzonym pod znakiem Szczura rok wodnego Smoka przyniesie miłe niespodzianki i zmianę podejścia do życia. Spodziewaj się pozytywnych zmian w swoim otoczeniu, korzystaj z okazji, inwestuj w siebie i stań się wreszcie panem swojego życia.

Praca i pieniądze
Czas na zmiany. Nie bój się tego, co nowe w twoim życiu zawodowym. Ktoś umożliwi ci wykazanie się w nowej dziedzinie. Uruchomisz kontakty i znajomości, które pomogą ci zdobyć nową pracę i załatwić pieniądze potrzebne na spłatę kredytów. Jeśli jesteś zadowolony z obecnej pracy, postaraj się zrobić wszystko, aby ci się nie znudziła. Nie okazuj szefowi, że codzienne obowiązki to dla ciebie rutyna. Zgłoś się do nowych zadań, wykaż inicjatywę, a możesz liczyć na podwyżkę w drugiej połowie roku.

Bądź gotowy przyjąć dary od losu, na które zapracowałeś sobie w poprzednich latach. Zastanów się nad tym, które z twoich pomysłów przynoszą wymierne efekty i co można w tym roku jeszcze lepiej rozwinąć. Podziel sprawiedliwie domowe obowiązki, aby na wszystko wystarczyło ci czasu. Nie bądź tylko zbyt skromny, bo wszyscy wokoło będą cię doceniać, a jeśli poprosisz, to bardzo chętnie pomogą ci w realizacji twoich planów.

Rok 2012 jest bardzo dobry na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć – założenie firmy, dostanie się na wymarzone studia, na kupno domu czy założenie rodziny. Szczególnie druga połowa roku sprzyjać będzie realizacji nowych planów. W sprawach finansowych, mimo trudnej sytuacji na rynku, będzie się Szczurom dobrze powodzić. Grozić im mogą jednak kradzieże i oszustwa, dlatego dobrze jest zabezpieczyć się przed takimi ewentualnościami.

Rodzina i związki
Rok Smoka sprzyja korzystnej współpracy, nawiązywaniu nowych przyjaźni i wartościowych znajomości. Będziesz potrafił w twórczy sposób wykorzystać cudze doświadczenia, a twoja pomysłowość i intuicja uchronią cię przed błędnymi decyzjami. Rok Smoka przyniesie ci sympatyczne towarzyskie niespodzianki. Będziesz doradzać i pomagać innym. Możesz zostać zaproszony do pełnienia ważnej funkcji, zostać świadkiem na ślubie lub chrzestnym dziecka. Poczujesz się doceniany i komuś naprawdę potrzebny.

W miłości szczęście będzie ci sprzyjać, jeśli tylko znajdziesz czas na uczucia w natłoku codziennych obowiązków. Zamężne Szczury powinny zadbać o urlop spędzony razem z partnerem. W tym roku uprzejmie podziękuj krewnym lub przyjaciołom, którzy liczą, że w wakacje jak zwykle wszystko dla nich zorganizujesz. Tylko we dwoje wybierzcie się w podróż marzeń, a rozniecicie namiętności godne miodowego miesiąca.

Samotne Szczury wreszcie przestaną wspominać stare, nieudane związki. Wiosną pojawić może się w waszym życiu ktoś, dla kogo warto będzie zaryzykować i choć trochę zmienić swoje życie. Podchodź poważnie do sprawy uczuciowych, a wreszcie stworzysz stabilny związek. Uważaj jednak na zazdrosne Konie i podstępne Węże. Z nimi trudno będzie ci się dogadać.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Świni i Kozy, a pomagać ci będą inni urodzeni pod znakiem Królika. Pomysły Psa będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów ze Smokiem.

Zdrowie
Twój organizm zostanie poddany w tym roku dużemu wysiłkowi i stresowi. Nie rezygnuj z urlopu, nawet jeśli w firmie będzie się dużo działo. Druga połowa roku sprzyja regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Jeśli czeka cię operacja lub inny zabieg, zrób wcześniej dokładne badania i skonsultuj się z drugim specjalistą, zanim się zdecydujesz. Pij dużo wody, która jest twoim żywiołem w chińskim zodiaku, a dodatkowo patronuje rokowi 2012. Dzięki temu będziesz w dobrej formie.

Szczury urodziły się w dniach:
5.02.1924 – 23.01.1925,
24.01.1936 – 10.02.1937,
10.02.1948 – 28.01.1949,
28.01.1960 – 14.02.1961,
15.02.1972 – 2.02.1973,
2.02.1984 – 19.02.1985,
19.02.1996 – 6.02.1997,
7.02.2008 – 25.01.2009.
Element: woda

Kolor: czarny

Żywioł: Yin

Kierunek: północ

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL