Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:37 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzeni pod znakiem Smoka w nadchodzącym roku będą ostrożnie rozglądać się za lepszą pracą i ciekawszymi perspektywami. Poczujesz przypływ optymizmu, a codziennych kłopotów nie będzie zbyt wiele. W sprawach uczuć nadchodzi wspaniały rok.

Praca i pieniądze
Smoki będą w 2012 roku spokojnie prowadzić swoje interesy, podróżować i szukać satysfakcjonujących związków. Dzięki wytrwałej pracy, błyskotliwym pomysłom i własnej kreatywności możesz zajść bardzo wysoko. Nie wolno jednak Smokom zbytnio rywalizować czy kierować się przesadną ambicją zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Lepiej skupić się na własnych sprawach i nie tracić energii na ściganie się z każdym o byle drobiazg.

Rok Wodnego Smoka sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Przypomnisz sobie o swoich naukowych ambicjach, zapiszesz na ciekawe zajęcia i kursy. To wszystko doda ci pewności siebie i sprawi, że zaczniesz szukać lepszej posady i większych pieniędzy. W twoim otoczeniu pojawią się osoby, których działanie stanie się dla ciebie wzorem do naśladowania. Skoro komuś udało się spełnić marzenia, to czemu nie miałoby udać się tobie? Niektóre Smoki zdecydują się prowadzić własny biznes, który z pomocą rodziny lub przyjaciół uda się w tym roku rozwinąć. Bądź jednak cierpliwy, bo czas na większe zyski nadejdzie dopiero pod koniec roku.

Smoki powinny jednak uważać w tym roku na plotki, ponieważ mogą one wiele zepsuć w tym roku. Najlepsza rada to szybko je wyjaśniać i dementować. Same też nie powinny plotkować, bo nieporozumienia, jakie z tego wynikną, mogą nie być dla nich sprzyjające i to Smoki staną się ofiarami tych niedomówień.

Powinieneś bardzo dokładnie planować budżet na ten rok, ponieważ jeden dodatkowy wydatek może spowodować pokaźna dziurę w ich portfelu. Uważaj, aby nie zaślepiła cię chciwość i chęć łatwego zysku. Jako że jest to twój rok, masz duże szanse na wygraną w grach hazardowych i losowych. Unikaj jednak podejrzanych interesów oraz ludzi i pieniędzy niewiadomego pochodzenia

Rodzina i związki
W miłości będą miały Smoki bardzo dużo szczęścia. Jest to bardzo korzystny rok na spotkanie wielkiej miłości i zawarcie szczęśliwego małżeństwa. Nie bój się podejmować odważnych decyzji. Smoki to przecież odważne zwierzęta i lubią ryzykować! Zamężnym Smokom sprzyja szczęście w miłości, choć wiosną mogą być trochę zazdrosne o nowych znajomych czy współpracowników partnera. Pokaż im szybko, że nie mogą wtrącać się w wasze sprawy! Samotne i niezdecydowane co do swoich uczuć Smoki wykorzystają szansę na zawarcie romantycznej znajomości z kimś, kto ma podobne do nich pasje i zainteresowania. Szybko okaże się, że to miłość na całe życie.

W sprawach rodzinnych czeka cię szczęśliwe wydarzenie, które dotyczyć będzie rodziców lub krewnych. Bądź jednak ostrożny tam, gdzie chodzi o wspólne sąsiedzkie sprawy. Unikaj plotek i pochopnych oskarżeń, abyś nie musiał potem uczestniczyć w cudzych kłopotach i sprawach.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Psa i Węża, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Konia. Pomysły Świni będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów z Małpą.

Zdrowie
Zdrowie będzie ci dopisywać, nie powinieneś jednak nadużywać alkoholu, używek czy leków, bo to może ci w tym roku bardzo popsuć dobrą opinię. Zaplanuj urlop i odpocznij od stresów. Odpoczynek nad wodą dobrze ci zrobi. Terapie błotne zdziałają cuda, a twoja uroda rozkwitnie. W tym roku wyjaśni się wiele twoich dolegliwości i ukrytych chorób. Znajdziesz lekarza, który wreszcie dobrze cię zbada i oceni stan twojego zdrowia.

Smoki urodziły się w dniach:
23.01.1928 – 9.02.1929,
8.02.1940 – 26.01.1941,
27.01.1952 – 13.02.1953,
13.02.1964 – 1.02.1965,
31.01.1976 – 17.02.1977,
17.02.1988 – 5.02.1989,
5.02.2000 – 23.01.2001,
23.01.2012 – 9.02.2013.
Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: wschód, południowy wschód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL