Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:44 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzeni pod znakiem Psa w tym roku trochę zwolnią tempa. Zamiast gnać do utraty tchu w wyścigu o popularność i pieniądze, postawisz na miłość i rodzinę. Spokój i optymizm pozwolą ci zrealizować wszystkie plany i osiągnąć życiowe cele.

Praca i pieniądze
Osoby urodzone w roku Psa będą musiały nauczyć się zwracać większą uwagę na problemy innych ludzi. Choć zwykle Psy są samodzielne i niezależne, to w tym roku bardziej opłaci się wam zgodna współpraca, a nawet wykonywanie poleceń osób mądrzejszych i wyżej postawionych od was. Powinny Psy uważać na wszelkiego rodzaju podejrzane sytuacje, podstępy wrogów i niepewne interesy, w jakie mogą się przypadkowo lub przez nierozsądek wplątać.

Bądź jednak ostrożny, aby wiosną zbytnia pobłażliwość dla wad innych nie sprowadziła na ciebie kłopotów! Nie jest to także dobry czas na ryzykowne inwestycje lub pożyczanie pieniędzy komuś, kto zawiódł cię w przeszłości. Jesienią za to będziesz mógł liczyć na wsparcie osoby na wysokim stanowisku, postaraj się zadbać o swoją premię lub awans!

Wierzysz w swoje siły i dzięki temu dajesz sobie radę z trudnościami. Umiesz też przekonać innych do swoich niezwykłych pomysłów. W tym roku rozwijaj swój dar negocjowania i targowania się. O starych urazach zapomnij i żyj według zasady, że każda znajomość może się kiedyś przydać!

W sprawach finansowych nie będzie źle, musisz jednak dobrze strzec swego dobytku i oszczędności. Nie jest to też dobry rok na nowe inwestycje, zakup domu czy na gry hazardowe czy losowe. Lepiej tego nie próbować, a będziesz spać spokojnie.

Rodzina i związki
Potrafisz cieszyć się ze swoich sukcesów i lubisz o nich opowiadać. Jednak niektórzy uważają, że chwalisz się i mówisz tylko o sobie. Nie opowiadaj więc zbyt wiele o swoich planach, a mów ludziom o tym, czego już udało ci się dokonać. Zwłaszcza miłosne zamierzenia w tym roku lepiej jest trzymać w tajemnicy.

Intuicja cię nie zawiedzie, bo sprawy osobiste w tym roku okażą się najważniejsze. Zaczniesz szukać miłości, szacunku i bezpieczeństwa. Staniesz się wyrozumiały i życzliwy dla otoczenia. Wybaczysz wrogom stare błędy, pogodzisz się z kimś, na kim nadal ci zależy. Dostrzeżesz, jak wiele możesz zrobić i jak wiele znaczysz dla innych. Chętnie pomożesz komuś, kto sam nie radzi sobie z własnymi sprawami, a nawet zaangażujesz w działalność społeczną.

W miłości nadejdą dobre chwile. Zamężne Psy zajmą się pielęgnowaniem romantycznej atmosfery, ale aby zachować równowagę nie powinny we wszystkim zgadzać się z partnerem. Latem twoja trafna uwaga może pomóc mu w uniknięciu kłopotów.

Samotne Psy staną się duszą towarzystwa. Pora wreszcie zapomnieć o dawnych, nieudanych znajomościach. Uważaj, aby w ferworze zabawy nie przegapić kogoś skromnego, ale bardzo tobą zainteresowanego.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Królika, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Tygrysa. Pomysły Kozy będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów ze Świnią.

Zdrowie
Uprawiaj sport, zażywaj witaminy, poddawaj się upiększającym kuracjom. W tym roku będziesz oceniany także na podstawie swojego wyglądu! Czas sprzyja poprawie zdrowia, a co za tym idzie także nastroju. Kondycja będzie ci dopisywać, ale latem powinieneś zacząć zwracać większą uwagę na swoje potrzeby. Nie bagatelizuj bólu kręgosłupa lub problemów z kolanami! Choć będziesz czuł się silny, to nie powinieneś sam przenosić ciężkich paczek czy porywać się na remont domu. Dbaj o właściwą postawę także podczas pracy w ogrodzie! Zadbaj o właściwą ilość snu i nie zadręczaj się dietą czy forsownym programem ćwiczeń.

Psy urodziły się w dniach:
14.02.1934 – 3.02.1935,
2.02.1946 – 21.01.1947,
18.02.1958 – 7.02.1959,
6.02.1970 – 26.01.1971,
25.01.1982 – 12.02.1983,
10.02.1994 – 30.01.1995,
29.01.2006 – 17.02.2007.
Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: zachód, północny zachód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL