Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:42 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzonym pod znakiem Małpy gwiazdy będą sprzyjać. W tym roku docenisz to, co udało ci się osiągnąć, ale nie osiadaj na laurach! Awans, podwyżka, wakacje marzeń – to wszystko jest w twoim zasięgu. Nie oglądaj się na innych, nie przejmuj się tym, co powiedzą ludzie. Bądź sobą. Sprawy osobiste i zawodowe wymagać będą rzeczowych planów i konkretnych postanowień.

Praca i pieniądze
Pracowitość to zaleta, jakiej inni ci zazdroszczą. W tym roku rozwijaj swoje umiejętności planowania i gospodarowania czasem w domu i pracy. Zarówno współpracownicy, jak i domownicy będą ci bardzo wdzięczni za to, że pokierujesz ich zadaniami i zachęcisz ich do pracy swoim przykładem.

Sprawy, które rozpocząłeś w poprzednim roku, teraz zaczną przynosić ci nie tylko większy zysk, ale i zadowolenie. Dostrzeżesz pozytywne strony swojej sytuacji i wreszcie poczujesz, że panujesz nad swoim życiem. Uda ci się pozbyć wrogów i malkontentów ze swojego otoczenia. Choć możesz nie mieć zbyt wiele czasu, to zadbaj w tym roku o znajomości i przyjaźnie. Dzięki nim możesz wiele zyskać, także w pracy! Szczególnie wiosna sprzyja współpracy w kimś, kto w swojej dziedzinie jest prawdziwym autorytetem. Ucz się od innych, a jeśli chcesz zapisać się na ciekawe kursy, to nie zwlekaj!

W tym roku zostaniesz doceniony nawet przez te osoby, które w poprzednich latach miały ci coś do zarzucenia. Możesz też liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności! Okaże się, że dawny znajomy teraz jest prezesem, a przyjaciółka ze szkolnej ławki otworzyła własną firmę. Chętnie im pomożesz, a przy okazji więcej zarobisz. Postanowisz też nadrobić braki w swoich umiejętnościach, zamiast prosić innych o pomoc. Będziesz jeszcze bardziej niż zazwyczaj spostrzegawczy, ciekawski i otwarty na nowe pomysły. Komputery nie będą miały przed tobą żadnych tajemnic, a skomplikowane wyliczenia i raporty okażą się łatwiejsze, niż sam przypuszczasz. Również twoje hobby może okazać się dochodową dziedziną!

Nie będziesz narzekać na brak pieniędzy, ale czas na poważne inwestycje nadejdzie dopiero w drugiej połowie roku. Może pojawić się wtedy lepsza propozycja pracy lub okazja do zakupu samochodu lub działki. Także urzędowe sprawy rozstrzygną się korzyść twojej rodziny, ale wymagać będzie to uprzejmości i wytrwałości.

Rodzina i związki
W miłości czeka cię powodzenie. Jednak zamężne Małpy nie powinny decydować za partnera o jego zawodowych sprawach. Postaraj się więcej negocjować, a mniej złościć się i dąsać! Jeśli pragniesz dziecka, to koniec roku jest to dobry czas na tak poważną decyzję.

Samotne Małpy będą miały szansę na romantyczną znajomość, którą zawrą w pracy lub podczas służbowej podróży. Nawet jeśli według niektórych będzie to skandal, to nie rezygnuj, tylko słuchaj swojego serca i intuicji. Pierwsza połowa roku sprzyja mądrym miłosnym decyzjom. Być może zawróci ci w głowie ktoś, kogo poznasz przy okazji załatwiania różnych spraw w administracji lub w przychodni zdrowia!

Jesienią czekają cię dodatkowe rodzinne obowiązki. Ktoś starszy poprosi cię o pomoc lub pożyczkę. Bądź wyrozumiały i życzliwy, bo właśnie dzięki tobie i twojej intuicji uda się wszystkim uniknąć urzędowych kłopotów.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Tygrysa i Koguta, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Smoka. Pomysły Węża będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów ze Koniem.

Zdrowie
Małpy powinny zwracać szczególną uwagę na stan swojego zdrowia, szczególnie na żołądek. Nie daj się sprowokować do rywalizacji i kłótni, bo zwycięstwo okupisz własnym zdrowiem i przemęczeniem. Dbaj o nerwy i serce, a przede wszystkim ogranicz palenie, a przestaniesz mieć zadyszkę i ustaną problemy z oddychaniem. Jesienią twoje zdrowie wymagać będzie więcej troski. Jeśli złapiesz przeziębienie lub grypę, to zamiast się poświęcać, bez wahania idź na zwolnienie!

Małpy urodziły się w dniach:
6.02.1932 - 25.01.1933,
25.01.1944 -12.02.1945,
12.02.1956 – 30.01.1957,
30.01.1968 – 16.02.1969,
16.02.1980 – 4.02.1981,
4.02.1992 – 22.01.1993,
22.01.2004 – 8.02.2005.
Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: południowy zachód, zachód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL