Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:41 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzeni pod znakiem Kozy będą pełni radości i optymizmu. W tym roku odetchniecie. Problemy okażą się mniejsze, a ludzie o wiele bardziej wam życzliwi. Poczujesz, że żyjesz i nic nie będzie cię stresować lub martwić na długo. Czas trochę zwolnić z ambitnymi planami i wreszcie zacząć korzystać z życia.

Praca i pieniądze
Kozy będą miały dobry rok, a wiele spraw i kłopotów z poprzedniego roku da się wyjaśnić i załagodzić. Nie warto zniechęcać się, bo szczęście sprzyjać im będzie nawet w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Dzięki pewności siebie i wewnętrznej determinacji osiągniesz wielki sukces, a korzyści z niego będą działać przez następne lata. Twoje wysiłki nie pójdą bowiem na marne.

Zapowiada się więcej spokoju, co sprzyja systematycznej pracy i dobrym relacjom ze współpracownikami. Uporasz się z zaległościami, a złośliwe osoby nie będą się wtrącać w twoje pomysły. Będziesz nawet mógł szczerze zaprzyjaźnić się z kimś, kto zawsze ci sprzyjał. Jeśli szukasz lepszej i spokojniejszej pracy, to wiosną i latem szczęście szczególnie będzie ci sprzyjać.

W sprawach finansowych nie będzie wielkich zmian, Kozy powinny jednak uważać na co wydają oszczędności, bo w połowie roku może zabraknąć funduszy na coś nagłego i niespodziewanego. W tym roku lepiej nie inwestować, nie podejmować żadnych decyzji o kupowaniu nieruchomości i nie robić wielkich wydatków. Kozy powinny również pilnować swoich rachunków i spraw podatkowych, bo mogą wystąpić pewne zaniedbania, które źle się dla nich skończą, a na pewno będą przyczyną kłopotów. Mimo to gotówki ci nie zabraknie, warto więc zainwestować trochę we własne pasje i zainteresowania.

Rodzina i związki
Zapragniesz cieszyć się domem i rodziną, zażegnasz kilka starych nieporozumień. Dostrzeżesz i docenisz dobre cechy partnera. Wiosna sprzyja większym zakupom i poważniejszym rodzinnym inwestycjom. Latem zapragniesz odetchnąć od zwyczajnych obowiązków. Nie planuj jednak zbyt wielu egzotycznych atrakcji, bo plany zbyt dalekich egzotycznych eskapad mogą w tym roku nie dojść do skutku.

Odżyje w Kozach ciekawość i artystyczne zainteresowania, a zwykły rytm życia wyda ci się trochę nudny. Zapisz się na ciekawy kurs, zacznij tańczyć lub regularnie robić coś, co może nie przynosi pieniędzy i do niczego się w praktyce nie przyda, ale za to sprawia ci prawdziwą przyjemność.

W miłości czekają cię romantyczne chwile. Partner może mieć powody do zazdrości, bo twój urok przyciągnie do ciebie nowych znajomych, a nawet wielbicieli. Jeśli czujesz, że w swoim związku nie otrzymujesz tego, czego pragniesz, postawisz ukochanej osobie ultimatum! Będziesz bardzo pewne siebie. Uwaga, bo pewna kłótnia z partnerem może mieć w tym roku bardzo poważne skutki.

Samotne Kozy szukać będą osób o podobnych zainteresowaniach i sposobie spędzania wolnego czasu. Wiosną i latem szczęście wam sprzyja, ale na poważniejsze deklaracje nadejdzie czas zimą.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Królika i Konia, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Tygrysa. Pomysły Szczura będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów z Psem.

Zdrowie
Zdrowie będzie ci dopisywać, nie możesz tylko kierować się emocjami w podejmowaniu ważnych życiowych wyborów. Dłuższy urlop jest w tym roku bardzo wskazany. Na wyjazdach musisz się wystrzegać wody i związanych z nią zagrożeń. W tym roku nie będziesz miał ochoty na radykalne diety i zbyt forsowne ćwiczenia. Zamiast aerobiku w dusznej sali wybierzesz spacery na świeżym powietrzu. Idź za głosem swojej intuicji i nie wymagaj od siebie olimpijskich zwycięstw. Inwestycja w rower lub przygarnięcie psa, z którym mógłbyś spacerować, okażą się najbardziej korzystne i relaksujące.

Kozy urodziły się w dniach:
17.02.1931 – 5.02.1932,
5.02.1943 – 24.01.1944,
24.01.1955 – 11.02.1956,
9.02.1967 – 29.01.1968,
28.01.1979 – 15.02.1980,
15.02.1991 – 3.02.1992,
1.02.2003 – 21.01.2004.
Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL