Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:39 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzeni pod znakiem Konia będą cieszyć się uznaniem i zdobędą autorytet w swojej dziedzinie. Rok sprzyja zgodnej współpracy z ludźmi, a także powodzeniu w miłości. Czeka cię więcej towarzyskich atrakcji i zaproszeń w ciekawe miejsca.

Praca i pieniądze
Ten rok będzie dla osób urodzonych w roku Konia lepszy niż poprzedni, chociaż na wielkie sukcesy nadejdzie czas w przyszłości. Aby doprowadzić do pozytywnych zmian w życiu zawodowym i osobistym, będziesz musiał trochę więcej popracować. Jeśli nie poniesie cię zbytnia ambicja i chęć rywalizacji i jeśli nie będziesz się rzucać wrogom w oczy, to zrealizujesz swoje cele. Konie powinny po prostu skupić się na własnych sprawach i unikać rozgłosu, który przynieść im może niepotrzebne kłopoty.

Nowe sprawy trudno będzie zrealizować, chyba że będą to przedsięwzięcia zagraniczne. Wtedy możesz dużo uzyskać i wiele zarobić. Pieniędzy ci nie zabraknie, ale musisz oszczędzać i bardzo ograniczyć swoje wydatki, bo inaczej spotka cię finansowa katastrofa. Powinieneś unikać podejrzanych interesów i dalekich krewnych, którzy będą na tobie wymuszali pożyczki i zapomogi.

Choć zwykle cenisz sobie spokój i prywatność, to w tym roku znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń i zainteresowania. Twoje decyzje przysporzą ci popularności! W pracy będziesz reprezentować innych lub awansujesz na stanowisko, które wymaga częstszych spotkań z ludźmi oraz wyjazdów. Pokonasz wrodzoną nieśmiałość i przekonasz się, że potrafisz wydawać innym polecenia. Druga połowa roku przyniesie ci okazję do spotkania z kimś, kto mądrze ci doradzi, a nawet pokieruje twoją dalszą karierą.

Rodzina i związki
W miłości nie mają Konie w tym roku powodów do zmartwień. Powinny jednak zadbać o relacje z przyjaciółmi i mieć dla nich więcej czasu. Pamiętajcie, że przecież nie można winić innych za swój nastrój czy własne błędy. Wakacyjne wyjazdy warto w tym roku dobrze zaplanować, bo możesz mieć okazję zwiedzić niezwykłe miejsca. Konie, które dotychczas unikały dalekich wypraw, w tym roku odkryją w sobie duszę podróżnika i odkrywcy.

Sprawy związane z rodziną biec będą spokojniejszym rytmem, ale lepiej zwrócić uwagę na różne sprawy urzędowe. Krewni poproszą cię o radę lub pomoc w pewnej inwestycji. W pierwszej połowie roku nie angażuj się w ryzykowne decyzje, do których nie jesteś w pełni przekonany.

W miłości czeka cię czas sukcesów i budowania prawdziwej bliskości. Dla zamężnych Koni będzie to czas radości i bliskości. Szczególnie druga połowa roku powinna być udana! Samotne Konie szukać będą kogoś poważnego i odpowiedzialnego, a flirty i żarty przestaną je interesować. Jednak to nie pieniądze i stanowisko będą ważne, a szczere uczucia i dobre perspektywy na wspólną przyszłość.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Tygrysa, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Świni i Koguta. Pomysły Psa będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów ze Smokiem.

Zdrowie
W pierwszej połowie roku poczujesz przypływ życiowej energii. Pokonasz stare dolegliwości, uwierzysz w niezwykłe możliwości własnego organizmu. Diety i kuracje dadzą najlepsze efekty jeśli zastosujesz je wiosną. Jeszcze przed wakacjami zajmij się tym, o czym na co dzień łatwo się zapomina: wybierz się do dentysty, zrób kontrolne badania. Od sierpnia mogą ujawnić się zdrowotne zaniedbania. Kłopotów da się uniknąć, ale wymaga to od ciebie odrobiny troski i czasu. Jesień i zima nie sprzyjają uprawianiu ryzykownych sportów. Będziesz słabszy i bardziej podatny na zaziębienia i kontuzje. Dbaj szczególnie o swoje ręce i stawy. W podróży powinieneś być bardzo ostrożny, unikać niebezpiecznych miejsc oraz jedzenia surowych i niestarannie przygotowanych potraw. Powinieneś też bardzo uważać w tym roku podczas nocnych podróży samochodem.

Konie urodziły się w dniach:
30.01.1930 – 16.02.1931,
15.02.1942 – 4.02.1943,
3.02.1954 – 23.01.1955,
21.01.1966 – 8.02.1967,
7.02.1978 – 27.01.1979,
27.01.1990 – 14.02.1991,
12.02.2002 – 31.01.2003.
Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL