Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:43 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzeni pod znakiem Koguta będą szukać nowych zainteresowań i niebanalnych przyjaciół. Postanowisz uciec jak najdalej przed nudą, stagnacją i narzekaniem. Będzie ci się wiodło, jeśli będziesz postępować zgodnie z planem.

Praca i pieniądze
Rok wodnego Smoka jest dla Kogutów bardzo sprzyjający. Na swój sukces i szczęście będą jednak musiały choć trochę zapracować. Będą miały wielki autorytet i poważanie u osób wpływowych, które będą w stanie bardzo im pomóc. Ich działania będą wiele znaczyły dla innych ludzi, warto więc angażować się w poważne i nieprzypadkowe przedsięwzięcia. Nawet jeśli pojawią się problemy czy przeszkody, to i tak pokonacie je bez trudu, choćby podstępem!

To bardzo dobry rok na rozpoczęcie nowej działalności, założenie własnej firmy czy podjęcie poważnej życiowej decyzji. Szczególnie ostatnie miesiące roku sprzyjają takim działaniom. Sukces osiągną Koguty dzięki korzystnym sojuszom i dobrym relacjom ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną. W tym roku spróbuj posłuchać cudzych rad, omawiaj z przyjaciółmi czy najbliższą rodziną swoje decyzje czy kłopoty. W ten sposób poznasz inny punkt widzenia na daną sprawę, a może i zyskasz dodatkowe rady, które zmienią twoje postępowanie na lepsze.

Popatrzysz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie, poszukasz nowych inspiracji i pasji – im dziwniejszych, tym lepszych! Pomogą ci ludzie z nieznanych ci dotąd środowisk. Nie bój się nowatorskich rozwiązań, przekraczaj utarte schematy i własne przyzwyczajenia. Osoby w twoim otoczeniu będą zaskoczone niezwykłymi i ryzykownymi pomysłami, jakie przyjdą ci do głowy. Ty jednak dobrze wiesz, że czasami w życiu trzeba zrobić rewolucję, która w końcu wszystkim wyjdzie na dobre.

Pieniędzy nie będzie Kogutom brakować, stały przypływ gotówki i dodatkowe zlecenia sprawią, że nie będą musiały troszczyć się o materialną stronę życia. Uwaga jednak na zachcianki i ekstrawaganckie wydatki – one niestety mogą zrujnować wasz budżet.

Rodzina i związki
W miłości będzie się Kogutom bardzo dobrze powodzić. Ten rok sprzyja pogłębieniu miłosnych więzi z obecnym partnerem, a samotne Koguty mają szansę przeżyć bardzo romantyczną miłość.

W sprawach rodzinnych będziesz pewny siebie i wymagający. To dobry rok, aby planować ważne wspólne inwestycje lub zakupy. Zamężne Koguty będą w doskonałym humorze, a wakacyjna podróż przyniesie im wiele sympatycznych wydarzeń. Samotne Koguty będą flirtować, ale trudno będzie im podjąć w tym roku decyzję o stałym związku. Dopiero latem ktoś na prawdę wytrwały i wartościowy zdoła przekonać cię, że czas ustatkowanie się może być bardzo przyjemne! Nie bój się poważnych decyzji. Do odważnych świat należy!

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Smoka i Małpy, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Psa. Pomysły Świni będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów ze Smokiem.

Zdrowie
Zdrowie będzie Kogutom dopisywać, powinny jednak unikać kontaktu z wodą, ograniczyć uprawianie wodnych sportów i nie wybierać się na odpoczynek nad rzekę, jezioro czy morze. Na wiosnę aura sprzyja leczeniu dolegliwości związanych z układem krwionośnym i poprawie kondycji. Zacznij więcej ruszać się i ćwiczyć, a szybko zrzucisz zbędne kilogramy i zyskasz promienny wygląd. Sport najmilej uprawiać w towarzystwie przyjaciół. Mierz regularnie ciśnienie i nie trenuj więcej, niż twoja kondycja pozwala. Na jesieni zacznij gromadzić zapasy na zimę, zrób domowe weki i pomyśl o zdrowym odżywianiu. Jesienne chłody przetrwasz zdrowa, jeżeli będziesz dbać o odpowiedni dobór witamin.

Koguty urodziły się w dniach:
26.01.1933 – 13.02.1934,

13.02.1945 – 1.02.1946,

31.01.1957 – 17.02.1958,

17.02.1969 – 5.02.1970,

5.02.1981 – 24.01.1982,

23.01.1993 – 9.02.1994,

9.02.2005 – 28.01.2006.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: zachód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL