Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2012, o 14:33 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Urodzeni pod znakiem Bawoła powinni zakasać rękawy i wziąć się ostro do roboty. Rok wodnego Smoka to dla was okazja do powiększenia swojego majątku i opanowania kolejnych obszarów życia. Będziecie tam, gdzie was jeszcze nigdy nie widziano!

Praca i pieniądze
Nie odpuszczaj i walcz o to, co ci się należy. Jako spokojny, ale uparty Bawół, zawsze osiągasz to, czego pragniesz. Nie zawracaj z raz obranej drogi. Nie czas na dąsy, zawahania czy nagłe zmiany planów. Rób to, w czym jesteś dobry, a osiągniesz sukces i finansową stabilizację. Szukaj możliwości zysku, uwierz w swoje możliwości, bo możesz bardzo poprawić swoją sytuację materialną. Choć Bawoły zawsze są gotowe do ulepszeń, to w tym roku twoimi atutami będą także cierpliwość i intuicja. Nie daj sobie wmówić, że zawsze masz być skromny i uprzejmy! Jasno przedstawiaj swoje poglądy i pomysły, a wzrośnie twój autorytet i wpływ na otoczenie.

Twoje atuty i umiejętności wreszcie zostaną docenione. Nie tylko szef, ale i sąsiedzi i rodzina będą zasięgać twojej rady i liczyć się z twoją opinią. Masz szansę zrobić coś nie tylko dla siebie, ale i tych, którzy sami potrzebują pomocy. Zaangażujesz się w życie swojego bloku, osiedla, dzielnicy czy wsi. Poznasz dzięki temu ludzi, którzy będą ci dozgonnie wdzięczni i przychylni twojej działalności.

Bawoły muszą rygorystycznie przestrzegać prawa w tym roku, ponieważ każde złamanie reguł, regulaminów czy umów może się dla nich bardzo źle skończyć. Należy więc być powściągliwym, nie ryzykować bez potrzeby i nie wchodzić w żadne konflikty, szczególnie na gruncie zawodowym. Powinny Bawoły oszczędzać i nie szastać pieniędzmi. Szczególnie w drugiej połowie roku nie powinny inwestować w niepewne interesy czy pożyczać dużych kwot, bo może się to obrócić przeciwko wam.

Rodzina i związki
Plany, jakie postanowisz zrealizować w tym roku, będą miały wpływ na twoją rodzinę. Dzieci staną się bardziej samodzielne, a partner będzie musiał nauczyć się wypełniać sam niektóre domowe obowiązki. Przestaniesz poświęcać się dla innych i mocniej staniesz na nogach. Choć rok sprzyja materialnym sukcesom, to zarobione pieniądze przeznaczysz raczej na własne pasje, podróże lub edukację, niż spełnianie zachcianek swoich krewnych.

W miłości także nabierzesz pewności siebie. Jeśli nie pochłania cię kariera, to jest to dobry rok, aby planować poczęcie dziecka! Nie wycofuj się z danych partnerowi obietnic, właśnie teraz trzeba je zrealizować. Inaczej wasz związek się rozluźni i każde z was zacznie zmierzać w inną stronę.

Samotne Bawoły postanowią uporządkować swoje miłosne sprawy, pożegnają przypadkowych adoratorów i będą szukać kogoś, z kim czują się swobodnie i bezpiecznie. Masz szansę spotkać swoją parę, szczególnie podczas miesięcy wakacyjnych od czerwca do sierpnia.

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod chińskim znakiem Szczura i Świni, a pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Smoka. Pomysły Węża i Królika będą dla ciebie ryzykowne, unikaj konfliktów z Koniem.

Zdrowie
Pielęgnuj zdrowie i urodę, bo praca nad kondycją lub odchudzaniem przyniesie oszałamiające efekty. Będziesz w dobrej formie, bo rok wodnego Smoka sprzyja powrotowi do zdrowia i regeneracji sił. Jeśli chorowałeś w poprzednich latach, teraz zapomnisz o dolegliwościach. Zadbaj jednak o to, aby dobrze się odżywiać i nie jeść w przypadkowych i nie sprawdzonych miejscach poza domem. Twój układ trawienny jest bardzo wrażliwy. Daj mu odpocząć i zacznij się lepiej odżywiać. Domowe jedzenie i brak potraw z mikrofalówki sprawią, że nabierzesz sił i życiowego wigoru.

Bawoły urodziły się w dniach:
24.01.1925 – 12.02.1926,
25.01.1937 – 30.01.1938,
29.01.1949 – 16.02.1950,
15.02.1961 – 4.02.1962,
3.02.1973 – 22.01.1974,
20.02.1985 – 8.02.1986,
7.02.1997 – 27.01.1998,
26.01.2009 – 13.02.2010.
Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: północny wschód

źródło czary.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL