Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2013, o 12:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 12:46
Posty: 4
Podziękowań: 0
Witam serdecznie ja mam takie oto pytanie : Czy dostanę się na studium medyczne i czy potem znajdę pracę w zawodzie . Bardzo mocno prosze o odpowiedź :)Moje imię i data urodzenia :Aleksandra 02.05.1993r


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2013, o 15:20 
Szaman

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 291
Podziękowań: 136
Witaj Aleksandro, na Twoje pytanie karty mi odpowiedziały że dostaniesz się na studia które sobie wymarzyłaś, problemem jedynie będzie to że jest to bardzo ciężki kierunek, będziesz musiała podołać bardzo często nie lada wyzwaniu aby dalej się kształcić w tym zawodzie.
Co do pracy, to na pewno się coś po tym kierunku znajdzie, to pytanie możesz śmiało zadać za 3 albo za 5 lat jak skończysz studia.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2013, o 15:39 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 12:46
Posty: 4
Podziękowań: 0
Dziękuję za odpowiedź :) to nie są studia tylko właśnie studium dzienne na kierunku higiena stomatologiczna , boję się bo wiem że dużo osób tam startuje i stąd moje obawy o dostanie się tam :) skoro mówisz że karty są łaskawe dla mnie w tej sprawie to dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2013, o 15:46 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 12:46
Posty: 4
Podziękowań: 0
Drogi Bartemausie mam jeszcze jedno pytanie bo nie do końca jestem pewna czy dobrze zrozumiałam:) wg kart uda mi się skończyć to studium ,tak?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 cze 2013, o 16:57 
Szaman

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 291
Podziękowań: 136
Na odpowiedź czy uda Ci się skończyć to studium musisz jeszcze trochę poczekać, karty mówią o tym że się tam dostaniesz :)

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2013, o 17:04 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 12:46
Posty: 4
Podziękowań: 0
ahaaa to na razie dziękuję za wszystko :) bedę czekać ! :) pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2013, o 00:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 1423
Podziękowań: 694
Witaj Aleksandro :) Ja udzielę odpowiedzi na Twoje drugie pytanie - Czy skończysz studium. Przyznam szczerze, że teraz ciężko jest prognozować jak, to będzie, bo nawet jeszcze nie zaczęłaś się uczyć, ale widać, że jesteś ambitna, masz w sobie doże pokłady energii, czasami lenistwo może brać górę, ale mimo wszystko potrafisz się zmobilizować, wiesz, że musisz. Tutaj będzie podobnie, kierunek do łatwych nie należy, ale jeżeli tylko postawisz sobie cel, że skończysz, to studium, że Ci się uda, to tak będzie!~Pozytywne myśli potrafią wiele zdziałać. Dodatkowo jeżeli przyłożysz się do nauki, to tym bardziej zdasz. Także Droga Aleksandro wszystko w Twoich rękach.

Życzę powodzenia, Pozdrawiam :)

_________________
Nie interpretuję kart na PW.
http://wrozkairisa.manifo.com/


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL