Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2016, o 19:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2016, o 19:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Było to ponad rok temu, ale pamiętam jak dzisiaj. Obudziłem się wówczas dokładnie o 6:59. I usłyszałem głos, taki w głowie - "śpij, obudzę cię za godzinę". Po przebudzeniu spojrzałem na zegarek, był punkt 8.
Moja żona mówi, że mogła to być nad świadomość.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2016, o 22:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Raczej to przewodnik duchowy a głos był inny niż twój ? Z lewej strony to przewodnik, anioły nie gadają tylko przekazują info telepatycznie lub przez uczucie.
Ciekawe co byś zrobił jakbyś usłyszał głos nad uchem z zewnątrz. :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 23:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2016, o 19:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Tak, byl inny niz moj. W dziecinstwie wielokrotnie go slyszalem, wowczas czesto wypowiadal moje imie.
Ps czym jest taki przewodnik?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2016, o 00:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
To dusza, która była na ziemi i teraz ma zadanie prowadzić . pomagać i chronić.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2016, o 00:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2016, o 19:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Dzieki, nigdy nie slyszalem o takim bycie. Na prawde.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2016, o 13:40 

Dołączył(a): 12 sty 2016, o 10:48
Posty: 4
Podziękowań: 0
o masakra. ja często słyszę głos mojego zmarłego Dziadka. Wyczuwam Jego obecność. Czemu jest na ziemi ?????

_________________
http://quzdrowieniu.pl/
Świetny bioenergoterapeuta. Polecam!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2016, o 14:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2016, o 19:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Może jego dusza jest nie do końca oczyszczona? Może coś go tu jeszcze trzyma, jakieś niezałatwione sprawy? Jest wiele możliwości, dla których może tak być.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sty 2016, o 20:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
beatababula a kiedy odszedł ? Wiesz czasem ciężko odejść jak ciągle ktoś rozpacza i nie umie się rozstać , lub dusza ma coś do załatwienia.
Tak słyszenie bywa przerażające i nie w głowie w formie myśli , tylko normalnie ... ale dotyk jest moim zdaniem najgorszy brrrr....

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2016, o 13:00 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Tak, dotyku sobie nie życzę i teraz już to szanują, bardzo tego nie lubię.
Co do głosu to myślę, że to rzeczywiście był Przewodnik duchowy, mi też tak kiedyś Przewodniczka szeptała ;) Myslałam, że to moja mama, ale nie było jej w pokoju.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2016, o 15:49 

Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:00
Posty: 50
Podziękowań: 5
beatababula napisał(a):
o masakra. ja często słyszę głos mojego zmarłego Dziadka. Wyczuwam Jego obecność. Czemu jest na ziemi ?????


No, zdarza się coś takiego. Takie osoby są przeważnie zbyt przywiązane do życia tutaj na Ziemi. Czasami są to wydawałoby się jakieś błahe rzeczy, np. schowane 500 zł w poduszce, poważnie :) Trzeba wiedzieć, że zwykle są one w stanie zawieszenia, letargu. To tak jak jest we śnie. Mimo tego, że często dzieją się w nim nieracjonalne rzeczy, to nie zdajemy sobie sprawy, że śnimy. Tak samo taka dusza myśli, że nadal żyje, jest w swoim domu, dogląda wszystkiego itd.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL