Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 maja 2012, o 19:50 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
Globalna medytacja w dniach 5, 6 maja 2012 roku.

Obrazek

Informacja zaczerpnięta z internetu:

Nadszedł czas, aby podjąć działania! Nadszedł czas, by wziąć losy naszego świata we własne ręce! Dlatego spotkamy się się w grupach dużych i małych, indywidualnie i w parach, dokładnie w czasie pełni księżyca tego maja. Miliony nas zbierze się i będzie wizualizować wyzwolenie naszej planety od tyranii centralnych bankierów, abyśmy po raz pierwszy w naszej historii mieli szansę stworzenia własnego przeznaczenia jako wolni obywatele Ziemi.

Istnieje plan opracowany przez pozytywnych ludzi w wojsku, wspierany przez władzę świecką, aby aresztować członków Kabała bankowego za ich zbrodnie przeciwko ludzkości. Nasza wizualizacja będzie wspierać ten plan, aby zamanifestował się jak najszybciej, bez użycia przemocy i jak najsprawniej, jak to tylko możliwe. Będziemy wspierać dzielnych bohaterów, którzy wypełniają ten plan. Coś takiego nigdy nie działo się na tej planecie wcześniej. To nasza szansa, aby być tego częścią.

Nasz masowy wysiłek w tym dniu będzie wyzwalaczem, który uaktywni ten plan tak, aby moglo dojść do jego realizacji. Nasze wizualizacje w tym dniu będą naszą deklaracją wolności i niezależności. Rozpowszechnij to wirusowo! Podziel się tym na całym świecie!

Będziemy wszyscy robić tę wizualizację w tym samym czasie, w momencie pełni księżyca, która przypada na 5 lub 6 maja. Dokładna godzina w dla różnych strefach czasowych:

20:30 05 maja (Los Angeles)
23:30 05 maja (New York)

05:30 6 maja (Warszawa)
4:30 6 maja (Londyn)
5:30 6 maja (Paryż)
11:30 6 maja (Beijing)
12:30 6 maja (Tokio)
13:30 6 maja (Sydney)Instrukcje:

1. Zrelaksuj swoje ciało i umysł obserwując swój oddech przez kilka minut.

2. Wizualizuj cywilną władzę dokonującą aresztowań centralnych przestępców bankowych, takich jak Rothschildów i Rockefellerów i innych członków Kabała takich, jak Henry Kissinger, itp. Wizualizuj, ze ten proces ma miejsce na całym świecie spokojnie i płynnie. Wizualizuj świat wreszcie wolny od finansowego niewolnictwa, wolny od wszelkiego zła dyktatorzy i skorumpowanych polityków.

3. Wizualizuj jasną, nową przyszłość dla ludzkości, z nowym i sprawiedliwym systemem finansowym, ze wszystkimi długami anulowanymi, z funduszami obfitości uwolnionych dla projektów humanitarnych, z wprowadzonymi zaawansowanymi technologiami , ekosystemami uzdrowionymi i ludźmi w końcu wolnymi od wszelkiego ucisku.


Uwaga: data tej wizualizacji (05 maja) nie jest najprawdopodobniej datą, kiedy te masowe aresztowania się odbędą.

źródło: krystal28.wordpress.com & thehealersjournal.com/2012/04/25/world-liberation-day-meditation-on-5-5-2012/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2012, o 15:47 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Hah! Na pewno będę medytować. Plus namówiłam matkę. ^ ^" Spróbuję jeszcze rozesłać tę informację dalej. c;

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2012, o 19:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 49
Podziękowań: 7
spróbuję medytować


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2012, o 21:23 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
Z tego co się orientuję, to mnóstwo ludzi zadeklarowało swoje chęci w tej globalnej medytacji. W każdym razie pomyślna idea :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL